|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 21:51:06   
Ruža
Mame koje ste prestale dojiti jeste li se debljale nakon prestanka?
Kako za dojenje treba oko dodatnih cca 500 cal, dali vam se metabolizam usporio nakon prestanka dojenja. Inače imam dosta spor metabolizam, sad dok dojim o.k. je, normalno jedem, a kilaža se topi, ali jako sporo.
Prije trudnoće jedan obrok dnevno, lonac kave i voće za večeru bilo mi je dovoljno. Sad me strah što će biti kad prestanem sa dojenjem.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 22:45:41   
mlada mama
ja sam se debljala dok sam dojila tako da ne znam,kad sam prestala dojiti nisam ni mrsavila ni debljala se stalno stajala na istome, i tek nakon godinu i pol skinula i vise vec sto trebauser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 22:49:17   
Ruža
Ti to mene tješiš?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 22:53:39   
mlada mama
pa malouser posted image ne ja nisam bila od tih sretnica koje mrsave dojenjem ni ja ni moja sestra, mi smo samo dobivale na tezini,a poslije  to ode samo treba strpljenjauser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 22:55:13   
Ruža
Nisam ni ja od tih sretnica i ja sam se debljala. Ali moram priznati da sam se i najela kao nikad u životu.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 22:56:48   
dominik
ja sam nakon obje trudnoce skinula sve dobivene kile u roku 3 mjeseca...s tim da sam domia dojila a doru ne...tako da mislim tu nema razlike...eventualno u onome sta se budis po noci i dojis pa se trosis a kod flasice je to mao drugacije

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 22:57:52   
mlada mama
vidis ali ja bas nisam jela vise sam pila to sam znala popiti po 2-3 litre soka od borovnice, tako kazem ti u 3 mj. 9 kg dobila, kad sam prestala dojiti nastavila sam i piti sok i sve,ali mi je stalo nisam se debljala,a ni mrsavila,a sad sam 14kg mrsavija nego kad sam ostala trudna

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 23:01:50   
novamama
IZVORNA PORUKA: mlada mama

vidis ali ja bas nisam jela vise sam pila to sam znala popiti po 2-3 litre soka od borovnice, tako kazem ti u 3 mj. 9 kg dobila, kad sam prestala dojiti nastavila sam i piti sok i sve,ali mi je stalo nisam se debljala,a ni mrsavila,a sad sam 14kg mrsavija nego kad sam ostala trudna



joooj i ja bih rado bila 14 kila mršavija nego prije trudnoće...user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 23:05:03   
mlada mama
ma i nije to tako dobro kako zvuci, sisa vise uopce nemam,a nekada sam imala takve lijepe velike okrugle,a sada nisu ni sada male,ali za razliku od onog su nista,pojavile se dodatne strije kad sam smrsavila,a koza se sva objesilauser posted image sreca pa s odjecom to sakrijes i s koje kakvim kremicama,ali opet

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 23:07:14   
dominik
lakse sakrit strije ne 10 kg prevec user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 23:08:46   
mlada mama
a kada dodje ljeto? neki dan sam obukla neku dekoltiranu maicu,ali strije su tako izrazene na grudima da sam se presvuklauser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 23:15:29   
Ninaa
Moja beba ima tek tri tjedna, dojim ju i imam osjećaj da sve kaj pojedem isiše jer imam još nekih 4 kg više nego kad sam ostala trudna, a inače baš nisam skona lakom gubljenju kilograma.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
7.4.2009 23:20:38   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: mlada mama

ja sam se debljala dok sam dojila tako da ne znam,kad sam prestala dojiti nisam ni mrsavila ni debljala se stalno stajala na istome, i tek nakon godinu i pol skinula i vise vec sto trebauser posted image


Isto tako i ja....


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
8.4.2009 9:06:00   
dominik
IZVORNA PORUKA: mlada mama

a kada dodje ljeto? neki dan sam obukla neku dekoltiranu maicu,ali strije su tako izrazene na grudima da sam se presvuklauser posted image


ja nemam strije, iako sam u drugoj trudnoci natukla kila uhhh, skinula ih i koza se povukla...super ha? nije jer imam psorijazu i meni je ljeto muka i neuodno pokazivati laktove jer ekipa misli da imam sugu a strije su ipak prihvatljivije u nasem drustvu...tako da...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
4.5.2012 23:02:44   
miva
Ja bas nemam srece! Dojim i kile ne spadaju! Proslo je 3 meseca od porodjaja a ja sam na istom! Sve se nadam da ce krenuti dole kada prestanem da dojim. Neka me neko utesu!user posted image

_____________________________

miva

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
5.5.2012 22:21:49   
larousse
Šetaj miva, šetaj!!!! Pogotovo sad kad je zatoplilo!!! Ja se nisam nešto udebljala u trudnoći, ostalo mi nekih 2-3 kg do stare kilaže, ali znam da mi je to od slabijeg bavljenja fizičikom aktivnošću. Šta ću, kad sam mrtva umorna!!! Ali isto tako, kako je zatoplilo, više smo vani, više tekućine, više šetnje=manje kila. Istopit će se, ne brini!!user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu miva)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
6.5.2012 0:27:07   
miva
Larousse ja moram JAAAAAAAAAKO puno da skinem.user posted image
Tesko mi je da nosim te kg, ali setam bebanu dva puta dnevno po 5 km. Ne mogu duze da izdrzim, ubijaju me zglobovi i ledja! I opet nista ne spada, pa se nekako nadam da sam ja od onih zena koje mrsave po prestanku dojenja.

Drzim se za tvoje reci da ce se istopiti.user posted image

_____________________________

miva

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
6.5.2012 9:09:23   
zuti.leptirić
Ja sam dojenjem izgubila puno kila, imala sam 8 kg manje nego prije trudnoće. Moja je mala bas puno papala,i stalno sam imala puno mlijeka,do  9 mj. sam se morala izdajati.A puno sam jela i metabolizam mi je bio nekako brzi. Inace isto imam spor metabolizam i kad sam prestala dojiti (nakon 2 g), polako su se kile vracale, sto je meni zapravo ogovaralo jer sam bila ko kostur...inace, da nije bilo tako, i ja bi pazila na pehranu tj. da se puno ne udebljamuser posted image nakon prestanka dojenja!
Sad sam trudna pa mi je svejednouser posted image ...

(Odgovor članu miva)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
30.5.2012 13:57:03   
crazyblue
ja sam prestala dojiti prije nekih 15ak dana (dojili smo 2ipo godine) i sad nikakve promjene nisam primjetila. kile ni gor a nažalost ni dol user posted image .....

(Odgovor članu zuti.leptirić)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
17.4.2018 8:07:10   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu crazyblue)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
17.4.2018 9:03:20   
tendere
Tablete za mršavljenje - HTTP://THERMACUTS.COM

(Odgovor članu tendere)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prestanak dojenja i metabolizam
8.4.2024 15:20:33   
malateeoll
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

(Odgovor članu tendere)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!