|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ah...kako zaspati bez dragoga/drage?
6.4.2009 0:37:43   
Candy
Mogu zaspati,ali mi je prazno...fali mi user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ah...kako zaspati bez dragoga/drage?
6.4.2009 0:46:25   
Lady3
ja mogu zaspati lakše kad ga nema..
cijeli krevet je samo moj,nema guranja,hrkanja,pipkanja kad ne želim,podrigivanja..
uživancija..user posted image


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ah...kako zaspati bez dragoga/drage?
6.4.2009 0:58:27   
Cybermama
sad mi više ne ide daleko,a prije mi je to bilo grozno,trebalo bi mi i po pola ure i više da zaspem,jer je bija po 10 dana na moru.sad mi nekad i dođe da ga malo izbacim jer me gurauser posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ah...kako zaspati bez dragoga/drage?
6.4.2009 7:08:01   
huanita
MM radi vani na bušotini i smjene su mu mjesec doma, mjesec vani. Ja to smatram odličnim brakom jer kad odđe ne stignemo se ni posvađati, on već ode.
Na dan kada putuje, ja presvlačim posteljinu i MM se uvijek šali da pripremam krevet za ljubavnika da ne miriši po njemu. Obožavam spavati sama jer je cijeli krevet moj. Ipak, kada dođe, od cijele širine 180 cm spavam na njegovih 60, priljubljena i obmotana.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ah...kako zaspati bez dragoga/drage?
6.4.2009 8:35:02   
ZVRK
mi spavamo u principu svaku veće skupa.
ako smo oba dvoje doma idemo skupa u sobu,a ako je on vani ja zaspim prije a on kada se vrati
.ja gledam tv dok me ne ''uzme''san

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ah...kako zaspati bez dragoga/drage?
6.4.2009 9:19:16   
m600
uh meni je jako teško zaspati bez mmuser posted image  navikla sam na hrkanje i to me uvijek uspavauser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ah...kako zaspati bez dragoga/drage?
6.4.2009 10:55:52   
ejmama
Uglavnom zaspem bez problema.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: ah...kako zaspati bez dragoga/drage?
6.4.2009 11:24:00   
Anoniman
MM više ne putuje tako često kao prije, dok smo imali samo Paulinu. Sad radi drugi posao i uglavnom sve obavlja u radno vrijeme, ako negdje i ide.
Prije kad ga nije bilo po par dana, nije mi bilo baš svejedno, bojala sam se biti sama s djetetom. Čuli smo se obavezno prije spavanja. Ali kad poklopiš slušalicu, ostaje onaj nemir...

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: ah...kako zaspati bez dragoga/drage?
6.4.2009 16:18:36   
Dajana
Slažem se sa huanitom, mislim da je to dobro za brak ali MM skoro nikad ne putuje bez mene i ja sam jako rijetko sama u krevetu, osim kad sam na moru cijelo ljeto, onda budem bez njega mjesec dana ali već nakon 7 dana kad se odmori od svih nas, počne cendrati da mu falim u krevetu.user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: ah...kako zaspati bez dragoga/drage?
14.4.2009 15:54:12   
uspavana
naravno da mi fali..
al budući da za par tjedana idem raditi u zagreb morat ćemo se i on i ja priviknuti da nećemo moći svake noći biti jedno kraj drugoga...

sigurno će biti teško!
jer znam kad odem negdje samo na dan-dva da mi je koma...  a o ovome još uvijek ne želim niti razmišljati kako će biti

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!