|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dobro jutro
6.7.2008 7:56:58   
BUMBIKA
Dobro jutro cure!Ako ima koja već budna jel može user posted image ?

_____________________________

DINO 04.09. 2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 8:03:54   
Ruža
Jutro Bumbika! Evo kavica već kuhana..user posted image  Stiže!

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 8:13:52   
Elena
Dobro jutro cure,nek vam dan donese osmeh na vase preljepa lica.Ja jucer zaglavila do 2 s peglom,ali ostale su mi jos par kosulje(e to ne volim peglati,ali one mene cekaju)pa zato popicu jedna user posted image i idem da se resim njih i napokon na miru da caskam s vamauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 8:20:46   
Puli
jutro


pijem kavu

od 6 smo u akciji

sreća da sam jučer zaspala ranijeuser posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 8:22:37   
BUMBIKA
Hvala za kavicu! Ja isto imam puno zauser posted image  i isto par košulja, a to i ja mrzim peglati.Mislim da će još malo sačekati jer mi se baš i neda.Kod nas izgleda da će i danas biti dosta vruće,kako je kod vas vrijeme?

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 8:23:22   
Elena
E Puli nista se ti ne brini dan je veliki,pa kad Cveta se uspavlja onda i ti pored nje pa tako isvi sretne i zadovoljneuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 8:27:27   
Elena
Pa i kod nas danas bice vrucine,ali sta se moze ljeto jeuser posted image e Bumbika tvoj Dino mi je tako sladak,reci jel ga puno gnjavisuser posted image Jao sad u Kratovo sta sam im radila,ma bas sam ih udavila od mazenja,lele leleuser posted image user posted image user posted image Aha evo i Martina mi se probudila pa hvatam se za posla,idem joj spremiti dorucak ali vracam se user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 8:28:03   
BUMBIKA
Puli da te utješim i mi smo budni od nekih 6 sati,ali se mi skoro svaki dan budimo oko pola 7.
Kako napraviš ono za starost djeteta kad dodješ na tvoje ime?Vidjela sam kod vas dosta to pa me zanima?

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 8:30:36   
BUMBIKA
Hvala Elena!Puno ga gnjavim,on je mamina mala maza!user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 8:34:57   
Ruža
Polako se ekipica skuplja...user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 9:00:22   
mirna
Dobro jutro curke!

Sva sreća da mali danas postavlja rekord u spavanju... inače bi se tukla po glavi, jer sam jučer bila predugu budna...Do podneva ću vam se možda još javljati, a onda idemo do svekrve na ručak i pičimo na selo.user posted image

Bumbika: cure imaju tickere.. Može li netko objaviti linkove za tickere u novoj temi? Mislim da nam je stara izbrisana...user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 9:12:53   
BruMa
Dobro jutro!Svaki vas dan čitam ali nikad niš ne napišem,ne znam kaj...Vidim da vas ima još koje mrzite peglati košulje,I ja sam ta.Moj muž i nosi samo košulje.Neki dan sam peglala al njegove košulje su još na čekanju.user posted image
Ugodan dan svima!user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 9:21:42   
Ruža
Jutro Brunina mama!user posted image
Sve forumašice lude za peglom...user posted image  Samo se ti nama pridruži, Što nas je više to nam je veselije!

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 9:54:16   
božica
Dobar jutar cure malo da vas pozdravimuser posted image


bok od mene -budite mi dobre vesele i mršave-bokuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 10:57:28   
njanja
Dobro jutro....Evo kava spremna.....dok se dečki ne probude ću piti s vama.... Nego, šta sam ja jedina na raji koja voli peglati??? Ja mrzim usisavati...mijenjam peglanje za usisavanje...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 11:01:28   
Wukovarka
Nije mi jutro...ali moze jos jedna jutarnja kavica! Pozdrav nasim dragim mamama koje su od jutros sa svojim princezama i princevima, a mi koje smo u iscekivanju...mi sebe mazimo user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dobro jutro
6.7.2008 15:22:32   
maja
o davno je jutro prošlo, ali pozdrav svima! Bumbika, tvoj Dino je presladak! Pusa Dini!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Gdje stanujete?


Gdje stanujete?

U vlastitom stanu (35%)

Podstanar (16%)

U vlastitoj kući (32%)

U kući roditelja (17%)


Broj svih glasova: 122

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!