|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Igračke koje sviraju
23.3.2009 9:00:44   
anne
Super poklon igračke koje sviraju - klinci ih obožavaju.
Izluđuju me, vrlo brzo povadim baterije.user posted image
Kao da sve sviraju istu bedastu melodiju.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Igračke koje sviraju
23.3.2009 9:05:14   
mariola
Kad sam pročitala naslov prva misao je bila - UŽAS -. Uf, kako me živciraju. I mi smo nećakinji vadili baterije čim se malo zadovoljiuser posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Igračke koje sviraju
23.3.2009 9:06:33   
Ruža
Baterije van.user posted image  Svakako.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Igračke koje sviraju
23.3.2009 9:07:47   
dominik
ja ne...dapace mali ih toliko pusta da se baterije istrose...mozda sam zapela na nivou djeteta user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Igračke koje sviraju
23.3.2009 9:08:42   
BUMBIKA
Slažem se s vama,ali ponekad su me takve igračke spašavale bar jedno vrijeme da se sam zabavlja...user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Igračke koje sviraju
23.3.2009 9:11:42   
troubled
paula je jednom bila dobila klavijaturu koja je bila super, ali imala je jednu manu - nije se mogao stišati ton...
nakon par dana sam je odnijela pokloniti paulinom vrtiću - nek se djeca vesele...
par dana kasnije, tete su je poslale natrag doma...pitam se zašto user posted image user posted image user posted image

magda je sad u fazi da voli igračke koje same sviraju neku melodiju...ali to su nježne melodije, koje, koliko god bile "bedaste", još uvijek možemo trpiti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Igračke koje sviraju
23.3.2009 9:19:08   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: dominik

ja ne...dapace mali ih toliko pusta da se baterije istrose...mozda sam zapela na nivou djeteta user posted image

ima nas još takvihuser posted image
meni muzika ne smeta jer od rođenja je u nekoj muzici tako da sam se navikla.sada si već sam prati da ne određenom mjestu uvijek bude barem 2 paketića baterija u rezervi

ja uvijek kažem da me je sin ''muzičko dijete''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Igračke koje sviraju
23.3.2009 9:23:08   
ejmama
Imamo ih puno, sad koristimo samo jedne u maloj bicikli.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Igračke koje sviraju
23.3.2009 14:37:54   
Nika 24052006
Mi smo do unazad pol godine imali srece,jer se Nika panicno bojala igracaka koje sviraju. Kad bi joj netko poklonio kakvu igracku prvo njezino pitanje je bilo,jel to svira? Ako svira,ne zeli joj se ni pribliziti. Ali zato sada nadoknadjuje sve zivo,strah je nestao,pa po cijeli dan slusamo bubnjanje razlicitih igracaka,a najsretnija je kad ih upali sve odjednom....

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Igračke koje sviraju
18.2.2010 22:56:12   
natalijax
mm to ide na živce a meni baš zanimljivouser posted image ima neku farmu koju udara nogama i to svira po pola dana

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!