|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:11:16   
mariola
Vi ste cure meni toliko drage kao da vas poznam cijeli život a u stvari nikoga ne poznam.
Jedna od dražih aktivnosti na rr je piti s vama u večernjim satimauser posted image  i odkad imam mučnine nema me na večer i jako mi falite, da popijem jednu,dvi, tri s candy,zabom,martom,lelo,tikicom,lady,lee (ovo pišem kako mi ko padne na pamet). Sve ste mi u user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:21:19   
koka
U Jeb.... da znate koliko sam pisala tu poruku user posted image user posted image user posted image .. i znala sam da ću nekog zaboravit, Mariola, ejmama,troubled, tonkica( Slavica user posted image )Ira, Svegra, Piggy, Milla, Sanjalica....a jojj sve su prirasle srcu nekako ipak veći dio dana provedem ( više ne toliko) na RR...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:21:40   
Kika83
mene nema nigdjeuser posted image user posted image  user posted image
sve ste mi drage i neču niti jednu posebno izdvajati,jer ako slučajno koju izostavim da se nebi naljutila ili uvijedila

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:22:57   
zaba
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: m600

jao zaboravila sam jednu važnu osobu koja mi uvijek pomogne a to je DOMINIK user posted image user posted image


ma ljubim te user posted image
nitko me nije naveo pa mi doslo samu sebe user posted image , salim se cure...sve ste krasne
     jesi, super si,uvijek spremna na šalu i savjet!


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:24:53   
koka

IZVORNA PORUKA: Kika83

mene nema nigdjeuser posted image user posted image  user posted image
sve ste mi drage i neču niti jednu posebno izdvajati,jer ako slučajno koju izostavim da se nebi naljutila ili uvijedila

ja sam te navela al nisam broj user posted image
user posted image user posted image ... al imaš potpuno pravo kad sam počela nabrajati skužila sam da nas ima punooo, pa ako nekoga zaboravim nije namjerno..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:24:56   
mariola
ja sam izostavila puno vas, a i opet ću: kika, koka, mladamama, nova mama, ejmama, tiha, kitty.............

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:26:58   
Kika83
IZVORNA PORUKA: koka


IZVORNA PORUKA: Kika83

mene nema nigdjeuser posted image user posted image  user posted image
sve ste mi drage i neču niti jednu posebno izdvajati,jer ako slučajno koju izostavim da se nebi naljutila ili uvijedila

ja sam te navela al nisam broj user posted image
user posted image user posted image ... al imaš potpuno pravo kad sam počela nabrajati skužila sam da nas ima punooo, pa ako nekoga zaboravim nije namjerno..


ma znam da si me navela,hvala ti user posted image
da krenem nabrajati popunila bi cijelu stranicu user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:28:25   
ejmama
nema smisla nabrajati i nadam se da nitko neće zamjeriti. Ja samo želim reći ako sam ja nekog uvrijedila neka mi ne zamjeri. Mislim da nisam, nekad znam pobjeći a da ne pozdravim, ali nadam se da shvaćate.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:30:27   
tikica_69
ejmama user posted image

Svatko se nekim nadje vise, s nekim malo manje. To ne znaci da ne volimo komunicirati sa svima. Meni je ovdje super a kao sto vidim i ostalima i neka tako i ostane user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:30:41   
zaba
IZVORNA PORUKA: Kika83

mene nema nigdjeuser posted image user posted image  user posted image
sve ste mi drage i neču niti jednu posebno izdvajati,jer ako slučajno koju izostavim da se nebi naljutila ili uvijedila

     ja sam te spomenula na drugoj temi jućer,nemoj takouser posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:34:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ejmama

nekad znam pobjeći a da ne pozdravim, ali nadam se da shvaćate.


i ja... nekad mi zbilja nastane urnebes i ne preostaje mi ništa drugo nego da gasim.... žao mi je što se u tom trenu ne stignem odjaviti....

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 10:41:44   
anne
Ja neću nikog izdvajati.
Sve ste mi drage na svoj način.
Tako smo različite, a funkcionitamo zajedno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 13:59:06   
ZVRK
sve sta mi ok,ali moram priznati da one koje sam uspijela upoznati''u živo'',su mi maaaaaaaalo više ''sjele''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 13:59:30   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: anne

Ja neću nikog izdvajati.
Sve ste mi drage na svoj način.
Tako smo različite, a funkcionitamo zajedno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 


potpisujem

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 14:07:22   
srećica
Ma sve ste vi cure super ne družim se dugo s vama ali kad sm tužna,sretna.trebam savjet bilo što znam gdje cas mogu nač i da čete mi pomoč nasmijat me i oraspoložit od sveg vam user posted image hvalauser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 14:41:39   
Florijan Jakov
bedasto mi je nekoga izvdajati, jer bi to potrajalo...zašto - pa zato što za svakoga imam barem jednu lijepu rečenicu, no moram ovo naglasiti...

... CANDY - naj od naj od naj od naj od naj od naj jer NITKO me nije toliko puta odbio u pozivu na kavu, čak bi i Vin Diesela zašarmirala prije nego nju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - no hard filings, stara user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Koji su vam najdraži forumaši na RR?
23.3.2009 17:12:19   
Wukovarka
Ja uvijek zakasnim na neke teme user posted image

Sve ste mi drage user posted image

Svaka od vas zraci na svoj nacin...
Cure koje sam osobno upoznala na druzenjima su mi ipak nekako blize, jer znamo da je drukcije kad s nekim pricas uzivo i kad tipkas ovako..

Necu nabrajati nikoga posebno, jer znam da vas ne mogu sve nabrojiti..pa cu recu da vas sve volim, svaku na svoj nacin

Iako sam u poseljdnje vrijeme uvijek u nekom letu kada dodjem, volim vas sve sresti i pozdraviti i kad vas ne cujem koji dan, uzasno mi falite...

I vi svi novi koji dolazite, ne sramite se pisati, jer mi koji nemamo vremena tipkati, volimo da i nakon nas ima onih koje smo potakli na nesto svim svojim piskaranjem, jer i nakon vas opet ce doci netko novi user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 92
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!