|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   u2 koncert-prodaja karata
21.3.2009 18:03:15   
njanja
Znate li možda kada puštaju karte u prodaju i da li će biti moguće kupiti ih preko neta?ako netko nešto zna, pls javite ili tu ili na pp....thx

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: u2 koncert-prodaja karata
21.3.2009 18:44:41   
Thea
Svi oni koji su već učlanjeni u fan klub dobili su svoju lozinku ili će je dobiti prije nego što na www.ticketpro.hr počne pretprodaja za fanove. Jedna će osoba moći kupiti maksimalno četiri ulaznice, a obožavatelji su podijeljeni u nekoliko različitih skupina:
Skupina A (HORIZON) ulaznice može kupiti od utorka, 24. ožujka, u 10 sati do četvrtka, 26. ožujka, u 12 sati, skupina B (BREATHE) ulaznice može kupovati od srijede, 25. ožujka, u 10 sati do četvrtka, 26. ožujka, u 12 sati, dok skupina C (BOOTS) svoje ulaznice može kupiti od srijede, 25. ožujka, u 15 sati sve do četvrtka, 26. ožujka, u 12 sati. Svi oni koji nisu učlanjeni u fan klub ulaznice će moći kupiti u redovnoj prodaji koja započinje u petak, 27. ožujka, u 9 sati ujutro.

Cijena ulaznica za sjedenje na sjevernim tribinama iznosit će 250 kuna, cijena stajanja bit će 500 kuna, dok će ulaznice tribine istok/zapad/jug iznositi 750 kuna. Ulaznice najzanimljivije obožavateljima nalaze se najbliže pozornici na istoku i zapadu te će za njih morati izdvojiti 1.000 kuna. Za sjedenje u VIP loži trebat će izdvojiti 2.000 kuna.

Jednako važna informacija je da će sve ulaznice na tribinama biti numerirane i posjetitelji će precizno znati koje je njihovo mjesto.



to piše na tportalu....user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: u2 koncert-prodaja karata
21.3.2009 22:15:43   
lelo
Bravo Thea  za informacije.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: u2 koncert-prodaja karata
21.3.2009 22:18:52   
lee
moj mm je prvo htio da odemo...ali smo odustali..iči čemo na onaj drugi u arenu od Elton Johna...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: u2 koncert-prodaja karata
21.3.2009 23:47:55   
Viky
na moru smo tada,na dalekom jugui znam da mi se neće dati putovati.Volim ih,ali znam sebe.Kad se dokopam svojeg Primoštena,nikam mi se ne ide


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: u2 koncert-prodaja karata
22.3.2009 9:25:06   
Ruža
Meni je mm obećao dvije ulaznice!user posted image  On nebi išeo jer nije veliki fan kao ja, ali još ću ga nagovoriti.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!