|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zavodljiva hrana
7.3.2009 21:29:27   
tikica_69
Ha, sto kazete? Vrijedi probati, zar ne?! user posted image  Kavijar, jastog, inćuni omotani oko kapara, sushi, kamenice, šparoge, tartufi, avokado, orašasto voće, egzotično voće, papaja, mango, banana, soufflé od tamne čokolade, sladoledi i druga jela glatke, nježne, skliske, topljive i podatne teksture...
U podlozi lagano curi senzualna muzika, odjeća vam se savršeno podaje linijama tijela, diskretno ste namirisani kako vas to ne bi omelo pri uživanja u zalogajima.
I onda sjedate, gledate se duboko u oči, kuckanje čaša, magičan dodir posuđa, pribora, savršenog jela i vašeg gurmanskog nepca. Okusni pupoljci divljaju, srce ubrzano tuče, koljena podrhtavaju i vi ne znate je li to od šampanjca, muzike, prigušenog svjetla ili osobe nasuprot vama......

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zavodljiva hrana
7.3.2009 21:32:44   
mamavlatkica
imala sma ja na pometi nešto ali fakat mi mozak blokira danas . Ja bi trenutno jagode sa čokoladom i šlagom , fum kolu sa ledom .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zavodljiva hrana
7.3.2009 22:29:47   
Ruža
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ha, sto kazete? Vrijedi probati, zar ne?! user posted image  Kavijar, jastog, inćuni omotani oko kapara, sushi, kamenice, šparoge, tartufi, avokado, orašasto voće, egzotično voće, papaja, mango, banana, soufflé od tamne čokolade, sladoledi i druga jela glatke, nježne, skliske, topljive i podatne teksture...
U podlozi lagano curi senzualna muzika, odjeća vam se savršeno podaje linijama tijela, diskretno ste namirisani kako vas to ne bi omelo pri uživanja u zalogajima.
I onda sjedate, gledate se duboko u oči, kuckanje čaša, magičan dodir posuđa, pribora, savršenog jela i vašeg gurmanskog nepca. Okusni pupoljci divljaju, srce ubrzano tuče, koljena podrhtavaju i vi ne znate je li to od šampanjca, muzike, prigušenog svjetla ili osobe nasuprot vama......


Sve to pojedem i spremna sam za horizontalu.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zavodljiva hrana
7.3.2009 22:30:43   
tikica_69
E jesi romantik...do boli user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zavodljiva hrana
7.3.2009 22:32:06   
Lady3
ma nama to još ne treba..moj je spreman uvijek..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zavodljiva hrana
7.3.2009 22:46:34   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Lady3

ma nama to još ne treba..moj je spreman uvijek..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 Ma nije stvar u tome...stvar je u necem novom...posebnom user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zavodljiva hrana
7.3.2009 22:48:41   
Lady3
ma znam..al moj nije za te kerefeke(tak ih on naziva,pogotovo jer su i skupi)a to bi samo *ubilo*romantiku..Dam mu meseka sa grahom i gotovsuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zavodljiva hrana
8.3.2009 12:35:03   
ejmama
Poslije toliko hrane nije mi do ničega, ali jedna Istarska supa u meni čini čudauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zavodljiva hrana
8.3.2009 19:34:57   
Marcus
s obzirom da spadam u klub  100+ meni je svaka hrana zavodljiva user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zavodljiva hrana
8.3.2009 19:36:44   
tikica_69
Nes ti muske i romantike user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Marcus)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zavodljiva hrana
23.3.2009 21:13:18   
tikica_69
I mom je najveca romantika kad mu u krevet za veceru donesem na tacni slavonske delicije. Jos samo fale violine u pozadini user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zavodljiva hrana
23.3.2009 21:15:34   
Marcus
IZVORNA PORUKA: tikica_69

I mom je najveca romantika kad mu u krevet za veceru donesem na tacni slavonske delicije. Jos samo fale violine u pozadini user posted image


pa jel ima kaj bolje od takvog tretmana ...to je zavodjenje i pol!!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zavodljiva hrana
23.3.2009 21:16:48   
tikica_69
Ima....da on mene izvede na neke delicije pa nek cvile i violine u pozadini....nije bed user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Marcus)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!