|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kad drugi viknu..
26.2.2009 19:32:52   
Lady3
Evo baš sam danas imala jedan slučaj..Susjeda i ja imamo dogovor oko vođenja klinaca u vrtić.Nekad ona vodi i dovodi doma ,nekad ja i mm kad je ovdje..E sad,danas dovela L.a i vidim nekako svi kiseli..Susjeda mi kaže da je teta viknula na L.jer se derala kad se probudila..Onda sam ja jedva iskopala iz L.što se dogodilo i na uvid je izašlo da je susjeda vikala na L..user posted image Iskreno ostala sam paf..jer nisam za to da se netko drugi izderava na mije dijete,ako se ima problema onda smatram da se meni treba to prvo reći..pitala sam susjedu i njoj je bilo neugodno,ispričala se što je viknula na nju..Ali da nije znala što napraviti..Dala sam joj do znanja da mi drugi puta kaže ako ima s njom problema i da i sama izbjegavam vikati na tuđe dijete i da ja to ne volim..Nadam se da je sad ok..Šta vi mislite o ovome?Jeste bili u takvoj sutuaciji?Jesam ja pogriješila?Rekla sam da se trebamo dogovoriti oko ovakvih stvari da se izbjegnu ovakve neugodnosti..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kad drugi viknu..
26.2.2009 19:52:41   
ninolina
E znam kako ti je draga bilo. Nedavno i ja to doživjela s Tinom od onda svako vodi svoje djete i mir. Ne dopuštam to ipak sam ja mama tog djeteta, a i da je neznam šta napravila mislim da si to ti trebala riješiti s njom a ne ona. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kad drugi viknu..
26.2.2009 19:58:56   
ivanaa
ja nikom nedam da kaznjava miju djecu a u to spada i deranje

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kad drugi viknu..
26.2.2009 20:26:13   
Lady3
kaže da je L.jako se derala i trgala joj stvari iz ruku,nije htjela ići kući jer se htjela još igrati..user posted image Po mome trebala je mene nazvati i objasniti mi..Ja bi joj rekla da je ostavi i nekako bi došla po nju..Nije mi to nikako sjelo..Mrzim to,rekla sam joj i mislim da će sve biti ok.Još mi je rekla da ja smijem viknuti na nj.sina kad je zločest..čuvala sam ga par puta i koliko god bio nestašan,nisam viknula..izbjegavam takvo šta..L.sam objasnila i sada je rekla da više neće to raditi i ja joj vjerujem..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kad drugi viknu..
26.2.2009 20:29:19   
tikica_69
Nadam se da ce se drzati dogovora, jer agresija ne vodi nikuda...pogotovo ne pali kod male djece. Da se to meni dogodilo i ja bi je prvi puta fino i ljubazno zamolila....drugi puta bi joj bilo jako neugodno.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kad drugi viknu..
26.2.2009 20:57:51   
tonkica
Dobro si postupila Lady3, tak bi i ja da sam u tvojoj poziciji.
Nema se tko osim mene i mma derat i vikat na moje dijete.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kad drugi viknu..
26.2.2009 21:47:21   
Dajana
Lady3, dobro si napravila što si joj rekla.user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kad drugi viknu..
26.2.2009 21:52:12   
mirna
Dobro si odreagirala. Jos nisam bila u takvoj situaciji.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kad drugi viknu..
26.2.2009 22:02:09   
Ruža
Još se nisam našla u takvoj situaciji pa ne znam kako bi ja odreagirala. Odreagirala si onako kako smatraš da je ispravno i to poštujem,

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kad drugi viknu..
27.2.2009 11:06:22   
koka
Ne odobravam to, ako ti ja dozvolim onda je jedno( npr: kad odnesem Rokića kod frendice pa joj kažem , slobodno postupi s njim kao da je tvoje znači, ako treba viknut slobodno daj. S time da ona nebi nikad digla ruku na njega jer ne diže ni na svoju) ...al da mi netko viče na moje djete-ne.....neka meni kaže pa čemo mi kaznit ako treba...i kako treba..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kad drugi viknu..
27.2.2009 11:08:55   
ejmama
Ni ja ne bi voljela da drugi viču, ali ako mogu neka objasne da nije lijepo to što radi i da svakako kažu meni ako se loše ponašala.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kad drugi viknu..
27.2.2009 11:25:37   
dominik
meni nije svejedno kad mm vikne na domia a kamoli netko drugi

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kad drugi viknu..
27.2.2009 19:10:03   
mlada mama
ali zasto ti je onda susjeda lagala da je teta vikala to mi nije jasno???

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kad drugi viknu..
28.2.2009 13:22:19   
Lady3

IZVORNA PORUKA: mlada mama

ali zasto ti je onda susjeda lagala da je teta vikala to mi nije jasno???



e zato sam i dignula dreku,i teta je malo navodno viknula ali nije mi odmah u startu rekla da je i ona sama..To je ono što mi se nije svidjelo..user posted image Ja odmah mamama kažem ako imam neki problem s nj.djetetom..i zato sam joj rekla da mi to treba reći..Z a sad je ok,ali neznam baš ako joj nije krivo a i L.je malo suzdržana prema njoj..Ako ne bude šljakalo,ništa svatko će voditi svoje dijete..Ja sam postupila prema svojoj savjesti i mislim da sam ja u pravu..A ako to ona ne razumije,e to je već njezin problem..Hvala cure na potpori..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kad drugi viknu..
28.2.2009 13:25:59   
mlada mama
ma joj to se desilo i meni kad sam bila mala da je jednaa vikala na mene i dan danas imam grc u zelucu kad je vidim, ja ti predlazem da svako vodi svoje djete, mene je mama i dalje pustila da idem s njom,a u meni je kuhalo,to je jako veliki stres za djete.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kad drugi viknu..
28.2.2009 13:31:54   
dikac
definitivno se slažem da ne treba vikati na tuđu djecu ili ih kažnjavati na bilo koji način. situacije u kojima pazimo na tuđu djecu mogu biti malo nezgodne iz razloga što te možda više strah da se nešto ne dogodi tuđem djetetu pa onda reagiraš povišenim tonom.
dobro je da si susjedu upozorila kako ti to smeta i da ubuduće tebi kaže ako ima problema sa L.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!