|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kazna u vrtiću
25.2.2009 8:44:04   
božica
edini bed je da mi je po kući počeo lijepit te biseriće i meni user posted image
to mii najbolje kokitauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kazna u vrtiću
25.2.2009 8:46:26   
koka

IZVORNA PORUKA: ZVRK

...nadam se crvene bojeuser posted image

ima ih svakakvih user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kazna u vrtiću
25.2.2009 8:47:46   
dikac
moji još ne idu u vrtić. sjećam se kad sam ja jednom u vrtiću zaslužila šibom po goloj guzici. smijeh me uhvati kad se sjetim te scene. frendica i ja imale smo 6 godina i palo nam je na pamet da pobjegnemo iz vrtića kući. vrtić se nalazi između nebodera a u jednom od njih smo živjele. preskočil smo ogradu i zbrisale, a tete kad su vidjele da falimo, poludile su. cijeli vrtić nas je tražio po neboderima. uhvatile su nas jer je to bila prava potjera za odbjeglim vrtićarkama, zatim je uslijedilo ono sa šibomuser posted image .

djeci svašta padne na pamet, zar ne?

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!