|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nikad dosta savjeta o ...
13.1.2008 22:28:47   
DEA
Eto , nekako čeprkam raznim Domestosima , starim četkicama , i dobro je - kako je bilo , no dajte koji pametan savjet user posted image za one rupice na sudoperu u kuhinji di se sliva voda dok se suđe cijedi ...user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 13.1.2008 22:31:26 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nikad dosta savjeta o ...
13.1.2008 22:32:55   
mirna
prvo stavim domestos da malo odstoji pa onda isperem vrelom vodom

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nikad dosta savjeta o ...
13.1.2008 22:36:53   
DEA
isto mi sve ne ode pa čeprkam , izluđuju me one rupice - dođe mi da izlijem solnu kiselinu , ali mie je strah te tekućine...user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nikad dosta savjeta o ...
13.1.2008 22:37:40   
Renata RR
Dea i ostali korisnici, molim vas da ubuduće  naslove i tekstove pišete malim slovima.

Hvala!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nikad dosta savjeta o ...
13.1.2008 22:42:30   
DEA
Oprosti Renata , skužila sam i ja , pa mi se nije dalo brisati ...ostane mi caps lock uključen dok upisujem korisničko ime ...pripazit ću ...user posted image

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nikad dosta savjeta o ...
13.1.2008 22:44:21   
mirna
Ja sam jednom s čačkalicom čistila.. Tebi onda samo još preostane da ovu stvar skineš..user posted image

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nikad dosta savjeta o ...
14.1.2008 12:44:36   
maja
Nemoj ni slučajno solnu kiselinu, meni je pojelo sudoper!user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nikad dosta savjeta o ...
14.1.2008 18:42:32   
DEA
user posted image Toga me je i bilo strah , jednom sam u starom stanu pokraj wc šolje malo nanila sol . kis . koja je odnila šta je trebalo ali i nahrizla onaj kameni pod !...user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nikad dosta savjeta o ...
22.5.2008 21:43:31   
tiara
IZVORNA PORUKA: maja

Nemoj ni slučajno solnu kiselinu, meni je pojelo sudoper!user posted image


Da, tako je... Ja imam mrlju na sudoperu koja mi tako smeta, i to upravo od solne kiseline... Ta kiselina mi jedino dobro dođe za čišćenje kuhala za vodu od kamenca... E tu je super, u ostalome je ne koristim...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!