|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Autoritet kod djece..
13.2.2009 10:24:08   
Lady3
Tko je u vašoj kući autoritet što se tiče odgoja djece?Rješavate li sve zajedno?Koga djeca više slušaju?Ja moram priznati da se L.više *boji*mm neg mene,mislim da je to zbog toga što on nije često kod kuće..Ja odlučujem gotovo o svemu što se klinaca tiče..tu i tamo odlučimo oko nečega i zajedno..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 10:51:28   
mamara
Pa večina zajedno trudimo se da nitko od nas ne ispadne "babaroga" ma da moram priznat da možda nekad sam ja ipak ta koja ima više autoriteta baš zbog toga što nam tata stalno radi pa odgoj pada više na mene a njih dvojica se uspiju svaki dan poigrat pola sata- sat prije spavanja pa bi bilo smješno da i to malo vremena viče na njega.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 10:53:06   
ninolina
o ja, definitivno. Tate se ne boje ni malo

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 10:53:11   
tikica_69
MM...on im kaze jednom i s veseljem to naprave....ja mogu nasnimiti na plocu jedno te istu komandu koju bi ignorirali i culi valjda tek kad bi ploca pocela preskakati....zato cesto koristim vrlo razvijene glasnice user posted image  

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 11:20:17   
Njofra
IZVORNA PORUKA: Lady3

Tko je u vašoj kući autoritet što se tiče odgoja djece?Rješavate li sve zajedno?Koga djeca više slušaju?Ja moram priznati da se L.više *boji*mm neg mene,mislim da je to zbog toga što on nije često kod kuće..Ja odlučujem gotovo o svemu što se klinaca tiče..tu i tamo odlučimo oko nečega i zajedno..user posted image


I tako je kod nas isto. Mogu pričati cijeli dan a da nitko ništa ne čuje. Kad tata dođe s posla kaže dva puta najviše, pogleda i sve se razumije (to pali kod starije klinke a mlađi ništa stalno po svom). Da priznam tu i tamo smo se znali prepirati pred klinkom tj. moj dragi se nije složio s mojom odlukom tako da sad katkad mi se čini kao da igramo ping pong. Svjesna sam da pred djecom ništa ne smiijemo raspravljati jer tako potkopavamo sami sebe što se tiće autoriteta i onda djeca ne znaju koga bi slušala. A eto što je tu je. Iz svoje kože se iskočit ne može.
Pozdrav


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 11:23:44   
Zvonki
Ponekad se znam uloviti kako po cijeli dan ponavljam jedno te isto...Ali, kad zaista želim nešto od njih, oni to po boji mog glasa i pogledu odmah znaju. I reagiraju...Nitko ne pogleda tako kao mama...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 11:26:33   
Lady3
Istina Zvonki..user posted image ali ponekad mogu i visiti s lustera i ni makac..user posted image moja je jako svojeglava i opire se autoritetu..user posted image takva je još dok je bila beba..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 13:45:19   
mrkvač
Kod nas je definitivno tata autoritet. Ja mogu cijeli dan vikati ona ništa, dođe tata kaže i ona odmah to i napravi.


_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 13:46:57   
dami
Mislim da sam ja ta koja me se boji. S obzirom da je meni drugo dijete a tati prvo ona je prava tataina maza.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 14:15:49   
kokica
ja mogu izgubiti glasnice i može mi para ići na uši ali ništa od toga,
kad moj mm nešto kaže onda je mir i tišina..
ja sam previše plaha i to moj mali skuži odmah...

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 14:53:47   
Ruža
Još je rano za reći, ali mislim da su većinom mame te koje viču, a tate veći autoriteti.
Premda sam se ja uvijek više bojala mame, nego tate.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu kokica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 16:06:00   
Florijan Jakov
Oboje radimo u istom smjeru, samo svako od nas to postiže na drugi način, mm to oštrije i glasnije, a ja nježnije i ustrajnije...svaki dobije ono što želi.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Autoritet kod djece..
13.2.2009 23:58:12   
ejmama
Pa odlučujemo skupa, ali na njega više reagira. Ja sam s njom po cijeli dan pa valjda više na mene ne trza. Jedan dan je bila jako zločesta pa sam je stavila na kauč u kaznu. Danas je isto bila takva pa sam joj rekla nek ide na kauč i neka se mrda, odmah me je poslušala. Izgleda da me počinje slušati.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!