|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kumovi/uloge na vjenčanjima
1.2.2009 20:54:39   
božica
Kakve su uloge imali vaši kumovi jesu li uopće imali obavezne ulogeuser posted image user posted image user posted image Kod nAS je njihova uloga bila da budu za našim stolom i kum spontano je progovorio par riječi prije plesa

a kod frendice je kuma non stop išla oko mlade te frizura ako treba popraviti te podić vjenćanicu.. i tako
nije loše


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kumovi/uloge na vjenčanjima
1.2.2009 22:11:59   
njanja
mi smo imali grčke kumove koje smo upoznali 2 dana prije (oni su ujedno bili organizatori vjenčanja).....i sada, nakon skoro 3 godine smo u kontaktu s njima.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kumovi/uloge na vjenčanjima
1.2.2009 22:14:34   
FIONA
ne kužim moram priznat! Moja kuma i od MM kum bili su tamo zbog crkve da budu tu svjedoci tog našeg lijepog događaja....ja to tak gledam...dala sam ti povjerenje da budeš meni netko na taj moj veliki dan..nije imala niš samnom...došla je na vjenčanje kao i svi ostali i nije morala oko mene plesati!!user posted image user posted image user posted image user posted image ..kaj to kumovi rade!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kumovi/uloge na vjenčanjima
1.2.2009 22:38:25   
Ruža
O moja je kuma kao pomagala sa oblačenjem, bile smo skupa na frizuri, plesala can-can, držala govor, natjecala se tko će prije tortu pojesti.... A sad ću to sve morati ja vratiti.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kumovi/uloge na vjenčanjima
1.2.2009 22:42:47   
Marta j
Moja je sa manom isla birati haljinu,cvijece,kolace i tortu,sve detalje mi pomogla u crkvi je cask mojoj mami brisala suzeuser posted image ,bila mi je tu u svemu kao i sada.A mm kum je isto tako kod nas svaki dan il na bambusu il na vecari/rucku nas 4 jednostavno je nerazdvojno,jos da je spojiti kuma i kumu al neideuser posted image ,do prije moje trudnoce mi smo bili ekipa koja je svaki vikend izlazila skupa il bi izisli odvojeno pa se poslije nasli...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kumovi/uloge na vjenčanjima
2.2.2009 10:17:27   
ejmama
Ja nisam ni imala osjećaj da su mi kumovi, to su naši prijatelji još od djetinjstva i nisu imali nikalve obveze i zaduženja. Bilo nam je prekrasno.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kumovi/uloge na vjenčanjima
2.2.2009 10:21:10   
mrkvač
Naši kumovi su se zabavljali skupa s nama, nisu ništa specijalno morali raditi. Osim plesati, zezeati se i zabavljati!
I bilo je super do 6 sati u jutro! Bez glupih ceremonija- osim potpisa to je važno, ne?

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kumovi/uloge na vjenčanjima
2.2.2009 11:28:35   
Kika83
moja mi je stvarno pomogla u svemu iako više nismo baš okuser posted image  user posted image
bili su zaduženi za dobru zabavu i štimunguser posted image
i da još nešto,kuma je morala djeliti konfete ispred crkve ljudima,tako je bilo dogovorenouser posted image

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kumovi/uloge na vjenčanjima
2.2.2009 16:36:20   
Wukovarka
Moja kuma i ja smo daleko, nazalost!

Ali kod nas vecinom pomaze pri oblacenju vjencanice, pomaganje oko papanja torte...
Kada je ples sa mladom, ona drzi posudu za novce...

Bas sam u planiranju svatova, pa sve to piskaram...tko ce sto raditi

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kumovi/uloge na vjenčanjima
2.2.2009 17:58:23   
lee
moja kuma je meni najbolja prijateljica več 15 godina i živimo u istom gradu,čujemo se svaki dan. a na svadbi mi je pomagala oko nošenja vjenčanice, obukla me...ma bila je stalno uz mene i još je otišla doma kod nas po haljinu da se presvučem nakon ponoči jer nisam više mogla biti u njoj...maleni me lupao...smetala mu je vjenčanica...user posted image user posted image  i revere je stavljala gostima sa još jednom gospođom....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kumovi/uloge na vjenčanjima
2.2.2009 18:21:33   
tikica_69
Ja jos ne znam koga bi za kumu...najradije najmladju sestru. Jel to moguce da ti seka bude i kuma?
Ionako pravimo samo vjencanje za nas i kumove, vecera, maticar......dosadna klasika


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Brisano sporočilo]
3.2.2009 15:15:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 12
   [Brisano sporočilo]
3.2.2009 15:16:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kumovi/uloge na vjenčanjima
3.2.2009 15:19:46   
ninolina
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Jel to moguce da ti seka bude i kuma?

može.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!