|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 10:44:58   
Ruža
Jeste li imale kakvih simptoma trudnoće prije nego li ju je test potvrdio?
Dosta rano sam radila test, ali sjećam se i prije nego što je potvrdio trudnoću da sam bila jako umorna, grudi su mi nabrekle, bradavice bile jako osjetljive, drugačije nego pred menguuser posted image . Iako mi nije palo na pamet da bi mogla biti trudna.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 10:48:35   
tikica_69
Osim izostanka menge, bas ni jedan 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 10:50:02   
mlada mama
ruzo sto zelis reci?????user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 10:50:17   
sanjarica
donji dio stomaka me pravo bolio,kao ono kad treba doci menga,mucnine sam imala i ponekad mi se zavrtilo u glavi.bas su mi bili rani simptomi.nekako sam ovaj put znala da je to trudnoca.ihiihuser posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 10:51:35   
Ruža
IZVORNA PORUKA: mlada mama

ruzo sto zelis reci?????user posted image user posted image user posted image


Ništa mlada mama.user posted image  Rano je još, godinu dana ranije taman sam nekako otkrila da sam trudna pa se sad samo prisjećam.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 10:54:13   
Indy
Mučnina koja se javljala u 4,5h u noći, bolne grudi ali to sam pridodavala pms-u, jer sam imala jake grčeve u stomaku. zbog mučnine sam mislila da sam bolesna, ni na kraj pameti mi nije bila trudnoća, dok me mm nije nagovorio da napravim test!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 10:56:42   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: Indy

Mučnina koja se javljala u 4,5h u noći, bolne grudi ali to sam pridodavala pms-u, jer sam imala jake grčeve u stomaku. zbog mučnine sam mislila da sam bolesna, ni na kraj pameti mi nije bila trudnoća, dok me mm nije nagovorio da napravim test!


sad si me uplasila i meni je zadnjih dana muka oko 4-5 u noci i grcici u stomakuuser posted image user posted image  ma nije...hehehe ....valjda.... hmmmm, zezam se nije nije, nebi smilouser posted image

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 10:58:12   
curice
Nikad ništa,osim izostanka menge.Sad sam trenutno u plodnim danima i nikad to nisam osijećala,ali jučer i danas me boli?J e li vam se to događa ili je to znak da moram u ginića?user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 10:58:12   
mlada mama
Ruzo hvata te nostalgija, pa sta ima veze i moj brat je imao 3mj. kad je mama ostala trudna sa mnomuser posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 11:01:12   
mlada mama
meni se to dogadja pogotovo kad je ovulacija boli me uzasnoooo ja sam bila u utorak kod ginica bas zbog toga on je rekao da to nema veze da je normalno i da je sve u reduuser posted image bila 2min. unutra 350kn i mozes ici kuciuser posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 11:02:18   
Indy
Šta znaš? Ne bi bilo na odmet da napraviš testuser posted image  

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 11:04:21   
Indy
Ja ne bi dugo čekala s drugim djetetom al me strah jer sam imala carski

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 11:08:55   
mlada mama
ma i da jesam bilo bi mi drago i dino je dosao neplanski pa je dobro dosao,a sad ja vidim da ako ja budem planirala drugo da to nece biti skoro svaki put nadjem neki razlog da odgodim trudnocu....mislim nije dino bas nesto sad velik imma 2.1god tako da imao bi 3 kad bi doslo drugo sto je lijepa razlika........,a ako si rodila na carski jel nuzno da i drugo rodis na carski??

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 11:50:29   
Candy
Pa cure moje drage,po ovim vašim simptomima sam ja trudna user posted image ...
Iako,mene grudi bole uvijek prije menge,tako da meni to sigurno nije pravilo....
Pričekati ćemo još par dana,iako čisto sumnjam,kakve sam sreće user posted image ...Ne nadam se previše ...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 11:54:17   
Kika83
i mene bradavice bole prije megne i znam imati laganu bol u trbuhu ali do sad se još nije posrećilouser posted image
zato candy držim figeuser posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 12:16:08   
mama2B
Ja sam nedavno saznala da sam trudna. A od simptoma sam imala bolne grudi, nenormalna glad, stalni odlasci na wc i cudna bol, ako se moze to tako nazvati, u donjem dijelu trbuha, ali vise kao nekakvo skakljanje, nista slicno pms bolovima.I 6 dana prije slijedece menge implantacijsko krvarenje koje zapravo to i nije bilo, vec samo smeđi iscjedak i to nezamjetno. A test je onda to sve potvrdio i to sve 5 dana prije pocetka slijedece menge..

_____________________________

just the 2 of us - ja i moja curica !

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 12:17:08   
sanjarica
IZVORNA PORUKA: Indy

Ja ne bi dugo čekala s drugim djetetom al me strah jer sam imala carski
pa nema to veze,i ja sam imala carski a planiram ga opet imati akobogda.razlika nece biti ni dvije godinei zmedju.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 12:20:24   
mama2B
I jos me kao bolio lijevi jajnik, ali tu i tamo, a kasnije mi je doktorica rekla da sam zanijela iz lijevog jajnika i da otuda ta bol, i da ce me vjerojatno jos malo pratiti.

_____________________________

just the 2 of us - ja i moja curica !

(Odgovor članu mama2B)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 14:12:52   
Lady3
Ja sam jednostavno znala..Imala sam taj osjećaj..Prije izostanka prve menge,nisam ju mogla dočekati pa sam otišla ginici,ali bilo je rano pa nije ništa se vidjelo.Kupila test i potvrdio mi.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mama2B)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 16:09:25   
mamika
Evo ja sam sad isto imala bolne grudi, i nekakvu napetost u donjem dijelu trbuha, ali nekako jednostavno sam znala da se nešto događa.
Danas ujutro su i počele lagane mučnine i stalno se mi spava.user posted image

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 18:56:56   
natalli
pozdrav svima,prije nego sam saznala da sam  user posted image ,bolile su me grudi,bradavice su mi prominile boju,i stalno mi se spavalo,umorna bi bila cili dan.
onda sam napravila test i ugledala user posted image ,sad uživam uuser posted image .

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 20:54:57   
tonkica
Imala sam neki osječaj, spavalo mi se stalno, cice bile ful osjetljive... I onaj neki glas u glavi da sam trudna. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu natalli)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
24.1.2009 23:08:44   
njanja
imala sam osjećaj da su mi cice broj 10 user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
25.1.2009 20:08:03   
mamsi
meni je sve upućivalo da ću dobiti menstruaciju..bolne grudi, bolovi u donjem dijelu trbuha, pokoji prištić na licu a menga nikako da dođe..I bila sva uplašena da je neka cista opet odlučila nastaniti moj jajnik. I medicinska sestra kod moje dr mi je rekla da napravim test na trudnoću čisto da to eliminiram pa onda odem na pregled kod dr..ja se smijala, hahahaha, kao nema šanse..i napravila test a kad ono user posted image ..bilo je to baš lijepo iznenađenje

_____________________________

naša mala curica svijetlo dana vidjeti će u 5mjesecu (ak ne odluči požuriti :))...jupi jupi jupi!!!!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
27.1.2009 23:14:37   
miracle
Ja sam također imala sve simptome tipičnog PMS-a, ali sve je bilo dosta izraženije. Naime bradavice su mi bile bolne, imala sam strašnu želju piti pivo, jesti čips, imala sam stalan pritisak na mjehur....Sjećam se zgode da smo na poslu krajem 11 mjeseca kitili bor i meni je odjednom pozlilo te me je kolega izveo van na zrak...Rekao mi je: "Ti si sigurno trudna!" Ja sam na to totalno poludjela i izderala se na njega govoreći mu da sigurno nisam trudna i da žena može osjećati mučninu i da nije trudna..... Jadan čovjek me je blijedo gledao, a ja sam bila prava živčana kokoš...Plakala sam svakih 2 sata i smijala se bez razloga...koma!
Kad sam napravila test nisam vjerovala (od sreće) u to što vidim pa sam odjurila sva uplakana (od sreće i hormona) u ljekarnu po još jedan....

(Odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!