|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
18.6.2010 11:42:04   
ninolina
IZVORNA PORUKA: lee

he he user posted image user posted image  za sada samo promatram....moram ja na tečaj prvo doći....user posted image


cvenkapice ima li novosti?


bogme da...

crvenkapice ako ti nije frka uzeti još jedan test...piški sutra pa za par dana ponovi...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
18.6.2010 12:53:02   
crvenkapica
cure bojim se da je prerano za test --   danas  tek  8dpt...user posted image

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
18.6.2010 12:57:59   
lee
možda da probaš pa češ vidjeti...jer ako betu trebaš vaditi za 4 dana odnosno 3..onda bi več mogao test pokazati....sretno jedva čekam da javiš da ti je plus velik ko nebo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
18.6.2010 13:10:22   
ninolina
IZVORNA PORUKA: crvenkapica

cure bojim se da je prerano za test --   danas  tek  8dpt...user posted image

znam da te strah....drži se...možda onda da pričekaš još koji dan...istina da se preko krvi prije vidi pa je sad test još pod upitnikom...pričekaj još malo


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
26.7.2010 18:13:36   
Mommy
Prije testa imala sam jako osjetljive grudi, u nekim trenucima toliko da nisam znala kako da se namijestim u krevetu :)...i koji puta mi se znalo zavrtiti u glavi iz čista mira

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
27.7.2010 11:10:42   
crvenkapica
ma ja tim simptomima  vise nista ne vjerujem   ...samo beti vjerujem.......
imala sam sve  znakove   trudnicke i  nista.....grudi bolile,  pospanost, umor,  cak krvarenje koje sam mislila da je implantacijsko,  bradavice   ljubicaste, bubuljice na licu,  povecani apetit.........


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu Mommy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
27.7.2010 11:34:43   
Tsmee
Crvenkapice, sve ove simptome koje si opisala imala sam i ja, ali tek nakon testa, negdje od 6 tjedana. Jedini simptom prije testa bio je bjelkasti iscjedak. I implantacijsko, ali njega je i tako teško prepoznati jer sitnih krvarenja može biti iz puno razloga... Ja sam sad drugi put nekako "znala" da sam trudna i prije. I sve si mislim kako je to neka intuicija. Ali tako sam "znala" i godinama prije dok smo pokušavali pa bi se svaki put razočarala...
Nažalost, slažem se da je beta jedini siguran "simptom". I svim trudilicama želim veeeeliku betu što prije user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
7.9.2010 15:27:42   
Freya
Prvi simpromi prije testa su bili bol u križima, bol kao pred menstruaciju ( što i nije bio neki relevantan simptom:)), blago povišena temperatura i jako bolne bradavice. Nakon testa se još pridružio pojačan iscjedak i prištići po licuuser posted image ...a svi simptomi traju i dalje (sad sam 6. tjedan)- friška trudnica!user posted image

< Poruku je uredio Freya -- 7.9.2010 15:29:04 >


_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
7.9.2010 21:26:47   
pakić
ja sam tjedan dana imala temperaturu oko 37, otišla svojoj doktorici, i odmah me pitala jel mi kasni ciklus. <kako imam policistične, poa mi ciklusi nisu bili baš redoviti, nisam išla za tim. I da, bila sam umorna kao  pas....i user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
7.9.2010 21:34:17   
mlada mama
Pojačan iscjedak, grudi su mi bile nekako mesnateuser posted image čudne,kao da nisu moje,lice mi se onečistilo jako, i jako me boljelo kao pred menstruaciju mislila sam da ce sve ispasti iz mene,i čistila sam kao luda user posted image tako mi je i pred mjesečnicu,zato sam i mislila da ću dobiti.

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
7.9.2010 21:44:42   
Wukovarka
I prvi i drugi put sam jednostavno znala...sa Lucijom sam "to nešto" osjetila u 2 tjednu trudnoće, a sa Tenom već prvi tjedan.

Tek kasnije ( sa 7-8 tjedana)  je počela pospnost i ogromni umor...i to je sve bilo od simptoma

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
7.9.2010 22:32:02   
cuba
Osim šta mi je kasnila 10dana apsolutno nikakviuser posted image user posted image  još sam uvjeravala mm-a da nisam sigurnouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
8.9.2010 10:41:41   
crvenkapica
blago vama
ja imam uvijek simptome ali nikad  nisam trudna user posted image


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
8.9.2010 11:17:50   
martina33
user posted image user posted image user posted image za našu Crvenkapicu!

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
8.9.2010 11:37:56   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

I prvi i drugi put sam jednostavno znala...





i ovo potpisujem prvi put sam napravila 3 testa 2 bili negativni,jer sam ih prerano napravila,ali ja sam jednostavno znala ,tek je 3. bio pozitivan
A sad s drugom bebom sam isto odmah osjetila. Sjela sam kraj muža i nasmijala se on me pitao "što je ? ja sam rekla reći cu ti za par dana " jer smo malo dulje radili na bebici i svaki put kad bi mi kasnila ja sam govorila da sam možda trudna,pa ništa nije bilo. Ovaj put nisam htjela reći ništa da ne pomisli da sam počela umišljatiuser posted image user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
8.9.2010 11:39:38   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: crvenkapica

blago vama
ja imam uvijek simptome ali nikad  nisam trudna user posted image



user posted image user posted image user posted image ne gubi nadu!!!! uskoro ćeš bitiuser posted image

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
8.9.2010 12:09:03   
CallamityJane
moji simptomi su bili nevjerovatna zelja za kiselim krastavcima i pizza cipsom u sred noci, i kada mi je muz donio i pita me da ti nisi zeno mozda trudna, ja kazem daj ne budali user posted image
jednostavno sam izgubila nadu da cu ikada ostati trudna i kada sam se najmanje nadala dosla je frckavica moja, nadam se da tako bude i kod tebe crvenkapice user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
2.12.2010 20:33:53   
berny
vrlo slično i kod mene. pritisak u trbuhu kao da ću dobiti i bolne grudi isto kao da ću dobiti i najbitniji simptom... bijeli uložakuser posted image . test nam je odmah potvrdio veselje.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
9.12.2010 18:02:34   
Indy
ja nemam nikakve simptome osim bolova u dolnjem djelu leđa i izostanakuser posted image , u 5.tj. sam. u prvoj trudnoći sam imala sve moguće simptome.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
9.4.2011 15:38:52   
luda mama
haloooo curke....molim vas pomocuser posted image ....neznam se bas dobro sluzit ovim forumom ni postavit pitanje,pa sam usla u neki ODGOVOR::::: ali polako naucit cu user posted image ...moze li mi neko dali je imao slicne rane simptome....ovako...boli me dojni dio stomaka,leda....pomalo osjecam mucnine....i grudi su mi jako nabujale.....danas ves malo manje....moze li to bit da sam trudna.....mislim dali je neko imao takve simtome pa bio user posted image ......zadnju samuser posted image imala 18.3. i trebam dobit 15.4...inace mi je uvjek uredno svaih 28 dana...molim vas pomozite ko prvi vidi pitanje neka mi odgovori.....hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
9.4.2011 15:41:57   
Anoniman
moze bit,ali i nemora jasam 2 puta bila user posted image i nikakve simptome nisam imala,ali sretno ako zelis da si user posted image

(Odgovor članu luda mama)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
9.4.2011 15:45:31   
luda mama
joj hvala....ma zelim zato me i zanima.....puno puno hvalaaaaa

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
10.4.2011 13:47:27   
mucilda
Ja sam još morala svaku noć dva tri puta na wc i bila sam jaaaaako pospana. Ako imaš i te simptome mislim da je to trudnoća.

_____________________________

11.07.2011. stigao Tarik

(Odgovor članu luda mama)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
10.4.2011 14:13:53   
INES88
Meni je ovo druga beba ,ja u nijednoj trudnoci nisam imala nikakve simpome cak sam ocekivala user posted image jer bi me 2-3 dana prije nego imam dobit bolio stomak kao i inace.Tek kad bi user posted image kasnile 3 dana napravila bi test koji bi pokazao user posted image ,pauser posted image  user posted image i ostatak trudnoce bez mucnina i pretjeranih zelja za krastavcima i tako tim.... jedino sto cesce idem na wc ali to je skroz ok !

_____________________________

mamin frajer - 4god.

curica nam dolazi 15.06.2011

(Odgovor članu mucilda)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Simptomi trudnoće prije testa
10.4.2011 22:56:04   
luda mama
ne idem nikako na wc tijekom noci...ali imam ucestalo mokrenje...nikad prije nisam imala...isla sam mozda jednom na dan u wc...a sad skoro svakih pola sata-sat...moze bit da je i nahlada....ali ipak vidit cemo...takoo se radujem bebi...bas bi je zeljela...iako ce mi bit druga....jer vec imam jednog malog djecakauser posted image user posted image user posted image user posted image .....hvala ti puno user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mucilda)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

pušenje u trudnoći
suzana29

dali ste pušili u trudnoći?

da (31%)

ne (59%)

puno manje (10%)


Broj svih glasova: 215

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!