|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vas je zaprosio?
13.1.2009 15:56:31   
tiha
tu je s vremena na vrijeme nema bas vremena

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako vas je zaprosio?
13.1.2009 16:16:03   
ninolina
Bili kod ginekologa koji nam je potvrdio da sam trudna. user posted image On jadan nije znao kud, kamo , kako... Sjeo je pred kuću i zapalio cigaretu, iako je prestao pušiti četri komada su mu bila dosta. Nakon par dana smo otišli do prijatelja a on usput stao u zlatarni. Nisam pojma imala ... uglavnom naznaka da me prosi je bilo... Sva u grču izabrala prsten i izašli van. Nakon dva dana došao kući kleknuo i zaprosio me onako kako trebauser posted image .

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako vas je zaprosio?
13.1.2009 16:22:08   
Jelchee
E mene je zaprosio na tulumu, prosla nova godina. Kleknuo je s prstenom u ruci, onako pred cijelom ekipom. Nebi ja...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako vas je zaprosio?
13.1.2009 16:31:49   
Marta j
Joj mene je moj u st na rivi ljudi bilo okolo koliko oces on klekao s prstenom ja se bila zacrvenila ko tuka,i dobili smo veliki pljesak ja nisam imala naznaka da bi me zaprosio sam je i prsten birao ja ga vidjela tek kada mi ga je dao.

(Odgovor članu Jelchee)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako vas je zaprosio?
13.1.2009 16:34:33   
tomi
mene je muž zaprosio na rođendan, već smo živjeli zajedno i kako imam rođendan na Božić, odmotavala poklone sve kao nešto vau kako je super pokloon, kad on pored mene stoji sa prstenom i sve kao ne zna kako bi me pitao, naravno ja sva u suzama rekla da  i to je to.
Sada ga čuvam u kutijici i gledam s vremena na vrijeme jer mi eto ne stane na prst, ma ne stane mi ni vjenčani više, debela ja jedvačekam da mi prsti splasnu, da barem jedan mogu nositi.
p.s. tjedan dana od kada me zaprosio sam nekako čudno gestikulirala rukom ne bi li svi primjetili moj mali briljantić kao sjaji se hahahaha, mali mali mali ali je kamen hahahahaahaha

(Odgovor članu Jelchee)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako vas je zaprosio?
13.1.2009 17:55:56   
BruMa
Ja sam ko i tikica u izvanbračnoj zajednici.Nije me zaprosio,ne znam da li bude.Već smo 8 godina zajedno.Dogovorili smo se ove godine za svadbu.Ništa velikog,ne volim te tradicionalne svadbe.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu tomi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako vas je zaprosio?
13.1.2009 19:14:55   
Lady3
Ja sam njegauser posted image user posted image Dosadilo mi čekati da on nešto poduzme...Pa ja njega i to je to...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako vas je zaprosio?
13.1.2009 21:17:13   
BruMa
tak bi trebala i jauser posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako vas je zaprosio?
15.1.2009 17:21:24   
marinelačačača
još nije,danas če,zove me na večeru da me zaprosi a več imamo djete,nije baš romantik al se trudi,javim poslje kako je bilouser posted image

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako vas je zaprosio?
15.1.2009 17:34:33   
tikica_69
marinelacacaca, lijep provod, ugodnu vecer i cekamo da cujemo kako je bilo user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu marinelačačača)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako vas je zaprosio?
15.1.2009 18:02:10   
FIONA
IZVORNA PORUKA: marinelačačača

još nije,danas če,zove me na večeru da me zaprosi a več imamo djete,nije baš romantik al se trudi,javim poslje kako je bilouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image javiiiiiiii.............


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu marinelačačača)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako vas je zaprosio?
15.1.2009 18:37:41   
Candy
marinelačačača,čekamo ishod...Javi kako je prošlo user posted image !
I,dobrodošla nam user posted image ...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako vas je zaprosio?
15.1.2009 19:24:24   
tikica_69
a evo i danasnjeg odlomka iz maila MM na temu zenidba...mislim da je on podvojena licnost user posted image ovo je definitvno ubilo u meni svaku zelju da nosim njegovo prezime....bas sam razmisljala kako cu ga glatko odbiti ako mu ikada i padne na pamet da me zaprosi. mislim da je izmislio onu pricu da me htio zaprositi pred 150 ljudi user posted image ovo zvuci kao recenica s poslovnog sastanka izvrsnog odbora user posted image  naravno dase mozemo ozenit i azurirat tvoje dokumente kad god pozelis user posted image  user posted image  user posted image   

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako vas je zaprosio?
21.1.2009 2:03:22   
tiha
IZVORNA PORUKA: tikica_69

 naravno dase mozemo ozenit i azurirat tvoje dokumente kad god pozelis user posted image  user posted image  user posted image   



tikica to je ono.....kad ponese me romantika.....user posted image user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako vas je zaprosio?
21.1.2009 2:15:28   
tina1602
evo mene s mojom pričom...

par dana prije smo išli birati prstenje...
taj dan trebala sam ići kod ginekologice na pregled..
cijelo vrijeme je bio tajanstven, ne može on ići samnom, ovo ono, muljao je nešto...
i rekao mi je samo neka si nabavim maramu...
i neka mu se javim kad budem gotova da će on doći po mene....
tako ja završila pregled, nazvala ga..
stavio mi maramu na oči.. i uveo u stan....
posjeo me, skinuo maramu....
na stenpenice je priklamao kristina udaj se za mene, svako slovo na poseban papir, i to lijepo ukrasio, cijelo vrijeme je svirala naša pjesma, JEDNOM KAD NOĆ...
svjetla su bila ugašena, vijeće je stavio po stanu, naručio večeru, i kupio je ledenio čaj od brusnice koji ja obožavam, i prelio ga u onu kristalnu flašu za rakiju...
prstenje je bilo u onoj kutijici na stolu...
došao je do mene, kleknuo i pitao hoću se udat za njega i onda me je poljubio....
da stvar bude bolja, pokraj stola je stajala kamera, ja nisam obraćala pozornost na nju, nisam ju ni vidila, a kamoli da mi je palo na pamet da je uključena.....
i tako dan danas imamo to snimljeno...

user posted image user posted image user posted image
srce moje
zna biti romantičan kad hoće...
javim se ako se još nečega sjetim, ako nisam nešt zaboravila..


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako vas je zaprosio?
3.4.2009 13:20:34   
Wukovarka
Predobro user posted image  user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako vas je zaprosio?
3.4.2009 13:24:46   
Zvonki
Bilo je to za moj rođendan. Siroče se tresao kao šiba na vjetru user posted image user posted image user posted image (I ja sam, ali mu to nikad nisam priznalauser posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako vas je zaprosio?
8.4.2009 17:34:15   
Sol_
Nakon dva mjeseca što smo bili zajedno, došao je k meni sav smušen, izvadio iz džepa najdivniji prsten kojeg sam ikad vidjela u životu i rekao: "Hoćeš li se, kad dođe naše vrijeme, udati za mene?" Ja sam se, naravno rasplakala od sreće, i nisam mogla ništa reći. Na svu sreću, shvatio je to kao DA. Više se nije vraćao doma k mami i tati s kojima je živio, nego je ostao sa mnom u, od tada, NAŠEM iznajmljenom stanu. Na treću godišnjicu naše veze, kada smo već bili kupili stan i skoro ga i sredili, odveo me u Veneciju i na jednoj lijepoj večeri ustanovio kako je naše vrijeme zbilja došlo. To je bilo u 10. mjesecu prošle godine, a vjenčanje smo dogovorili u dvorištu kuće u kojoj je živio s roditeljima do "prije mene" za 6.6. gdje će nas matičar vjenčati pod rascvjetalim drvećem. :)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako vas je zaprosio?
8.4.2009 18:03:49   
pikachu
Ja sam kao Tikica (naravno dase mozemo ozenit i azurirat tvoje dokumente kad god pozelis user posted image  user posted image  user posted image  ) (PREDOBRO!user posted image ) i Brunina mama već 12 godina u izvabračnoj zajednici, s tim da mene to ne bedira jer se radi o našoj lijenosti, a ne o valorizaciji naše ljubavi... Vrlo kratko nakon što smo prohodali, znali smo da je to, to i da je ovo zauvijek... E i zaručnički prsten nosim već valjda 5-6 godina, ali kod nas zapne kada ja iznesem svoje megalomanske ideje za svadbu jer se ja neću ni udavati ako to nije onako kako sam zamislilauser posted image user posted image user posted image ... E onda to izgleda ovako: krenemo raditi spisak (svake godine) i dođemo do 150-200 ljudi (ne može manje jer smo i mi prošli hrpu pireva) i padne nam mrak na oči; onda sljedeći korak je osmisliti nešto 'posebno' (jer ja ne želim klasični pir-mrzim bacanja buketa, podvezica, rezanja torte, šetanja gostiju i ostale puste zaje... (ko voli nek izvoliuser posted image )) i onda nam drugi put padne mrak na oči (jer to moje 'posebno' podrazumijeva tulumčinu koja ispadne skuplja od običnog pira) i onda sve skupa odgodimo za sljedeću godinu... Odkad sam ostala trudna čak nas puno niko ni ne davi po tom pitanju (moja mama se nije ni usudila pitati jer zna da provocira svađu, a sveki je nešto sramežljivo natuknula pa sam je srezalauser posted image user posted image user posted image ). Eto to je moja priča o prosidbi i svadbi!user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Sol_)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako vas je zaprosio?
9.4.2009 11:42:18   
uspavana
moj mm nije ništa planirao...prosidba se dogodila skroz spontano...
bili smo kod njega, pričali o raznim stvarima... nešto je on muljao okolo po sobi... i onda kleknuo i pitao sudbonosno pitanje...
a budući da nije imao prsten dao mi je privjesak za ključ user posted image
koji još danas imam u novčaniku..

definitivno imam najoriginalniji zaručnički "prsten" od svih

moj mm je mrak user posted image user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako vas je zaprosio?
9.4.2009 12:01:43   
uspavana
i, kako je prošla tvoja večera od pred par mjeseci..ništa se ne javiš više poslije.

nadam se da je sve ok!!

(Odgovor članu marinelačačača)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako vas je zaprosio?
9.4.2009 12:04:24   
Ninaa
Mene je moj planirao zaprositi na Uskrs prije 2 god. Prije toga mi je stalno mjerkao prste.To sam skužila jel je bio sav smušen i trebali smo ići na neki slap na večeru,ali je restoran bio zatvoren radi samo ljeti i kad je lijepo vrijeme. Kad je to propalo, 01.05. smo bili kod njega i pozvao me da se idemo šetati do rijeke jel je bio krasan dan. Kad smo došli ispod starog mosta zagrlio me od od iza i izvadio prsten, bio je sav smušen,a i ja isto, pitao je jel treba kleknuti ili može i ovak,rekla sam da ne mora, bilo je mokro, i da ću se udati za njega. Prsten mi je bio taman, dobro je procjenio. Nisam ni mislila da će me zaprositi bili smo tad dvije godine zajedno i pričali smo o zajedničkom životu i svadbi, tak da sam se baš iznenadila.  

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako vas je zaprosio?
20.4.2009 17:33:27   
anav
Moje muško se također nije susreo sa romantikom....
prolazili smo kraj Zlatarne Celje na jedan Badnjak i samo me pitao "hočeš prsten?", na šta sam ja pitala "onaj prsten" i to je bilo to...
A odluka o datumu je pala onak usput na petak 13 dok smo šetali psa user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako vas je zaprosio?
22.4.2009 15:40:45   
plavka
Bilo je to prije cca dvije godine, otišli smo na vikend i u subotu smo se odlučili na malu šetnjicu poslije ručka onak neobavezno u trenirkama uz jednu poznatu šetnicu izvan Zagreba, ima poveći uspon i na polovici istog sjeli smo odmoriti se na klupici kad me je zamolio da na trenutak zatvorim oči, kad sam ih otvorila moj sadašnji muž je klečao predamnom s kutijicom u ruci s prekrasnim velikim i neobičnim prstenomi te čarobnim riječima da se udam za njega???user posted image user posted image user posted image na šta sam ja odgovorila pozitivno  i taj trenutak ču pamtiti do kraja života!!!

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!