|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Snovi...
8.6.2008 8:50:28   
mirna
 U zadnje vrijeme sanjam samo neke noćne more:

danas sam sanjala da sam glumila u nekom ratnom filmu (bila je i n. kidman). Vani smo ručali, pa je došla neka vojska i upucala polovico ljudi za stolom u glavu. ostali smo morali sjedeti za stolom i donesli su nam kuhano meso od poginulih. morali smo ga jesti da nas ne bi ubili. još sada mi je zlo u želucu...user posted image user posted image
Da li se netko kuži u tumačenje snova? Nemam pojma zašto sanjam ovakve stvari...

< Poruku je uredio mirna -- 8.6.2008 8:53:02 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Snovi...
8.6.2008 9:02:00   
božica
e mirnić mirnić nije ćudo što imaš takve snove-jer to je sve što se ćita po novinama a mi to podsvjesno oš neš negdje sebi spremimo u naše glave.neznam kaj da ti velim  jer i ja znam gluposti sanjati.
ja u zadnje vrijeme sanjam sebe i muža kako negdje tutmarimo i kak smo mladi bez obaveza.




(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Brisano sporočilo]
8.6.2008 9:25:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Snovi...
8.6.2008 17:33:46   
evanda
Uh....snovi su ti brrrrrrr..... vjerojatno si gledala sinoć onaj grozni film " Okrutni momci" ili tako šta.....ja isto sanjam gluposti ako gledam gluposti pred spavanje....a najgore je što te loš oslećaj od snova drži veći dio dana, bar mene....

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Snovi...
8.6.2008 17:42:09   
njanja
Bok Mirna....ja sam jedno vrijeme bila opsjednuta sa snovima...često ih se sijećam, a sad sam u trudnoći imala svakakvih-npr da sam rodila na carski rez, da mi je puko vodenjak (to sam sanjala negdje u 30. tj)...I onda sam sama sebi objasnila da sanjam onoga čega se bojim, tj onoga na što ne mogu utjecati....i skolirala sam se i počela sam sanjati da mi se bebica jako smije.....
Kažu da su snovi naša podsvjest, naći ćeš odgovore u sebi.....samo se nemoj bojati svojih snova, bez obzira kakvi bili........

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!