|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako su reagirali na prinovu?
11.1.2009 14:41:40   
Ruža
Kako su vaša starija djeca reagirala na prinovu u obitelji? Jel bilo ljutnje i ljubomore?
Nemam starije dijete, ali nećakinja koja je do tad bila najmlađa dosta je bila ljubomorna i dan danas nije joj baš sjeo najbolje Marko. user posted image  Hoće se i poigrati i pomaziti, kao sve je o.k., ali vidiš po njoj da nije.

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako su reagirali na prinovu?
11.1.2009 14:45:15   
ninolina
Ja sam se pribojavala takvih situacija, ali smo kroz cijelu trudnoću puno pričali sa svakim od njih. I sada sam četvrti put trudna i svi jedva čekamo bebu. Maze trbuh, pričaju bebi, idu sa mnom na ultrazvuke i na jedan način to prolaze s nama. Tako da vjerujem da ni sada neće biti problema iako su mali svjesni su da mama ostavlja sve kad nešto trebaju i tu smo za njih.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako su reagirali na prinovu?
11.1.2009 14:45:32   
tikica_69
Moj Dodo je imao 14 mjeseci kad mu se rodio braco...stalno je zavirkivao u koljevku i vikao "maca" zato jer je tako slabasno plakao da je zvucao kao mala maca. Ali nikad nisam vidjela ljubomoru. Mozda zato jer sam ih uvijek nekako jednako tretirala jer su obojica bila jako mali i nikad nisam mogla reci: Ajde ti budi takav jer si stariji. I dan danas je tako...nekako su mi na istoj razini i valnoj duzini, pa ne osjetim nesto tog tipa. Tu i tamo se jedino posvade oko gluposti...televizora, igrica, prijatelja....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako su reagirali na prinovu?
11.1.2009 14:53:03   
božica
a jooooooooj već ptice na grani znaju da je kod mene bilo svegauser posted image user posted image
od svakakvih ispada(griženja seke,uvaljivala joj se u kindu..)
ćak sam i zaboravila pola togauser posted image
al onda kada sam to sve prolazila mislila sam kako je moguće tak nekaj zaboraviti jer bilo nam je koma SVIMA

al eto sve je to iza nasuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako su reagirali na prinovu?
11.1.2009 19:13:27   
koka
Mi smo imali sreće, Roko je dobro reagirao. Za sada nije ljubomoran, čuva ju, mazi...zna samo kad ju netko drugi dira, onda zna reagirat pa neki put i zaplače ako ju ne uzmemo odmah..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako su reagirali na prinovu?
12.1.2009 0:16:27   
Krky
Nitko ni na koga. Cura prva, starija 3 g. Jedino bi joj "tete" u šetnji išle na živce s pametnim izjavama tipa:"Jao kako ti je lijep braco...i sl" a to su svi njoj prije govorili, tako da se već naoružavala rečenicom:"Ja ga ne volim!" prije nego bi itko išta pitao, ali ljubomore, ispada, griženja - nikada. Sada nam je u kući i mali nećak od 1 g i 10 mj. pa ga MM često drži u krilu i mazi, a ja im znam skrenut pažnju twinekima s pitanjem:"Vidite koga to tata drži? Koga to tata voli?". Blijedo me pogledaju i odgovore, ali niti ne potrče, niti reagiraju kad je malac kod starije braće ili kod mene. Naravno, ako se ne dira u njihove igračke. Kako će biti s vlastitim mlađim bratom - javim uskoro!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!