|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   weight watchers dijeta
12.2.2011 9:33:38   
m600
ne znam jeste li čuli za ovu dijetu,zapravo i nije dijeta više je mijenjanje ishrane i čula sam da se kile ne vraćajuuser posted image
da li ju je netko isprobao možda??
čitam da je hudsonka izgubila 36kg na njojuser posted image user posted image user posted image
radi se o zbrajanju bodova prilikom obroka
evo malo više o njoj :

http://zena.hr/clanak/dijete/smrsavite_uz_weightwatchers/210


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

Neposredna veza do poruke: 1
   [Brisano sporočilo]
12.2.2011 9:39:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: weight watchers dijeta
12.2.2011 9:58:59   
m600
IZVORNA PORUKA: elinamama

Obzirom kakvih sve ima, ova je po meni jako dobrauser posted image
Sestrična je bila na njoj (zapravo još je, jer je to dugoročno mijenjanje ishrane) i zadovoljna je....fora je tome da skupljaš bodove kroz dan...najviše bodova donose masne stvari u ugljikohidrati pa voća i povrća možeš jesti do mile volje jer su oni 0 bodovauser posted image u biti je taj način prehrane super, jer tako ne možeš unijeti preko 2000kcal na dan, a opet jedeš što ti se sviđa user posted image user posted image user posted image





e pa zato baš i mislim na nju...ne treba ti tona para da trošiš na one gluposti poput papaje i nekih glupih namirnica po koje moram u afriku da bih bila na dijeti
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Brisano sporočilo]
12.2.2011 13:25:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: weight watchers dijeta
12.2.2011 13:29:04   
BUMBI
i ja sam to pomislilauser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: weight watchers dijeta
12.2.2011 17:41:30   
m600
hvala cureuser posted image user posted image
nitko ništa ne zna o ovome ili nećete pisati?user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: weight watchers dijeta
12.2.2011 17:42:24   
pincirotvajler
ja fakat neznam ništ o tomeuser posted image



_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: weight watchers dijeta
12.2.2011 20:50:55   
maja

IZVORNA PORUKA: m600

hvala cureuser posted image user posted image
nitko ništa ne zna o ovome ili nećete pisati?user posted image user posted image


ni ja ništa ne znam o ovome, danas prvi put vidjela u novinama

A i ja pomislila što mi se to migolji u kutkuuser posted image


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: weight watchers dijeta
12.2.2011 21:30:06   
Suzn
Ja mislim slijedeće, da na svakoga određena hrana drukčije djeluje. Znam ljude koji se ubijaju u kolačima, i nemaš ih šta vidjet. Ili neke koji čim pojedu kocku čokolade nabujaju.

Dakle ovo da biraš šta jedeš i mršaviš ako ne prelaziš neke bodove mi nije baš... pogotovo da nije mijenjanje navika. ne znam... mislim da je sve individualno. Isto ko i ona fora da se ne jede iza 6 popodne i sl. Djeluje na početku, vjerojatno, ko i svaka promjena prehrane, al dugptrajno, mislim ne,..

Ja sam pristalica prehrane po krvnim grupama. mislim da tu ima nešto...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: weight watchers dijeta
12.2.2011 22:11:04   
Joanna
Opet ti o dijeti user posted image user posted image user posted image user posted image !!! Ja ću smršavit samo od toga kolko pričamo o dijetama user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ne znam ništa o toj dijeti al mislim da je vježbanje u svemu najbitnije bez obzira na kojoj si dijeti.

Ja sam bila na UN dijeti al nije mi baš išlo, pa sam bila na bolničkoj i s njom sam skinula u 15 dana 6 kila al najviše sam skinula dok sam punooooo vozila bicikl (al ne sobni) i nisam jela poslije 18h. Tako da tko ima volje i snage samo neka vježba i vježba i vježba i rezlutati će se sigurno vidjeti user posted image . Ja volje trenutno nemamuser posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: weight watchers dijeta
12.2.2011 22:14:57   
Joanna
Zaboravila sam napomenuti da ti je avatar super!user posted image user posted image user posted image
Pokušavala sam ga uloviti (kukca ili muhu) al prebrz je user posted image user posted image .

Draga m600 to samo ti možeš smisliti user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: weight watchers dijeta
12.2.2011 22:25:31   
Indy
mislim da općenito pravilna prehrana odnosno 5 obroka dnevno s tim da užine budu uglavnom voće i izbjegavanje slatkog i masnog, što manje unosa pržene hrane, više kuhane i tjelovježba. to je moj recept za idealnu težinu, i ne samo to nego i za zdravi život. jer danas nije problem samo težina nego povišene masnoće, kolesterol, šećer...

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: weight watchers dijeta
12.2.2011 22:58:16   
Thea
IZVORNA PORUKA: Suzn

Ja mislim slijedeće, da na svakoga određena hrana drukčije djeluje. Znam ljude koji se ubijaju u kolačima, i nemaš ih šta vidjet. Ili neke koji čim pojedu kocku čokolade nabujaju.

Dakle ovo da biraš šta jedeš i mršaviš ako ne prelaziš neke bodove mi nije baš... pogotovo da nije mijenjanje navika. ne znam... mislim da je sve individualno. Isto ko i ona fora da se ne jede iza 6 popodne i sl. Djeluje na početku, vjerojatno, ko i svaka promjena prehrane, al dugptrajno, mislim ne,..






Slažem se s tobom..Ja sam takva da i od jedne kocke čokolade ili čaše vode dobim kilu,a imam frendicu na poslu koja jede u 7 ujutro po 2-3 krafne s čokoladom,oko 11 burek i još bar buhtlu s čokoladom i već oko 14 viče da je gladna..a ima 50 kila...... Kad ju vidim kako jede najradije bi ju zadavila od ljubomore....ja pojedem tek oko 11 ili 1 sendvić i jabuku,a onda tek oko 17 neki normalan ručak i ništa više i uz to popijem bar 3 litre vode dnevno i imam 100 kg...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: weight watchers dijeta
13.2.2011 19:34:21   
Suzn
Evo jedan primjer, mm je 0 krvna grupa, i piše mu da ne bi smio pit mlijeko i m. proizvode. I još 800 stvari, naravno :)

Al to mlijeko mu je muka, jer je pio mlijeko jako puno. I prije ljeta odlući on probat izbacit mlijeko, i koliko može ostalče proizvode od kravice. Počeo je pit čok. sojino. I nakon 3 mjeseca, 10 kg manje. A jede normalno... Sad čak pije ono mlijeko bez laktoze, i namaze i jogurte bez laktoze... i tak su isti ko i ovo normalni. Ja čekam da rodim pa da mu se pridružim.
user posted image user posted image

A čula sam da po toj prehrani nestaju i alergije, i neke bolesti. pa da vidimo mi tu ambroziju!!!user posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: weight watchers dijeta
17.4.2018 8:17:03   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: weight watchers dijeta
17.4.2018 9:10:29   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!