|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prirodna kozmetika
17.6.2009 22:05:02   
Zvonki
Ovih dana sam u razmišljanju kako ću polako odustajati od svih ovih silnih kemikalija koje se nalaze u gelovima za tuširanje, kremicama, šamponima i sl. i okrenuti se prirodnim proizvodima. Za tuširanje samo sapun i odreći ću se (jako teško) dezodoransa.

Koristite li vi prirodne proizvode i imate li koji za preporučiti?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prirodna kozmetika
17.6.2009 22:30:36   
Viky
na žalost ne koristim prirodne proizvode,ali voljela bih.Čula sam za lush kozmtiku(mislim da se tako piše)...

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prirodna kozmetika
17.6.2009 22:37:09   
Nika 24052006
Ja isto ne koristim prirodnu kozmetiku,iskreno,nisam bas ni razmisljala o tome...Samo,mislim da bi se dezodoransa tesko odreklauser posted image ...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 0:32:27   
Cybermama
Ja koristim samo Lush proizvode,za kosu,za tijelo,za lice,kugle za kupanje,pločice za masažu,balzam za usta...i za svoju bebu koristim lushuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 0:35:54   
Cybermama
ja koristim samo prirodnu kozmetiku,za sebe i za muža i malenu.koristimo Lush proizvode i ja sam prezadovoljna.koristim skoro sve,za kosu,lice,tijelo,kruta ulja za masažu,kugle za kupanje,maske,balzam za usta...imam jako osjetljivu kožu koja je reagirala na šampone za tijelo,tako da sam se preporodila otkad koristim lushako te bilo što zanima slobodno pitaj

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 6:10:42   
lueman
meni prijateljica radi kremice bez konzervansa i od prirodnih eteričnih ulja tak da sam po tom pitanju obezbjeđena, a napravi i ulje poslije tuširanja. klincima je radila kremice za akne i full sam zadovoljna.bez dezića bih ipak teško, dosta se znojimuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Cybermama)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
18.6.2009 7:14:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lueman)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 7:22:19   
dominik
ionako se kupam samo sa sapunom, dezic nemrem izbacit...lush je dobar al je skup...ima jedna kremica koja nakon nekoliko mazanja njom tako kozu napravi prenjami

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 10:38:51   
tikica_69
Iskreno, uopce se ne zamaram time user posted image
Bitno da ne smrdimo...


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 13:46:05   
Zvonki
Ne znam tiki, počela sam se zamarati. user posted image  Od kad sam saznala kako je dezodorans, odnosno to što spriječavamo znoj da prirodnim putem iziđe van, glavni uzrok malignih bolesti, kako kod žena tako i kod muškaraca, nije mi svejedno. Vjerujem da su farmaceutska i kozmetička branša najzaslužnije za sve veću oboljelost. Pa zašto ne barem pokušati izbjeći ako se može.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 14:06:44   
FIONA
u zadnje vrijeme jako pazim na to....LUSH je moj odabir...imam još od nekih proizvođača ali u glavnini šampone, sapune koristim od Lusha-a...i za malecki king of the skin...to je njihov tvrdi maslac za tijelo...nema potrebe za mackanjem ili stavljanjem maslinova ulja u vodu jer je mastan a ugodnog mirisa...čak sam prešla i na biljne boje za kosu...šopamo se stalno kemijama...pa bar da malo ublažim to trovanje organizma!!!

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 14:18:41   
tikica_69
Onda izbacite sve elektricne uredjaje iz stana za pocetak jer zrace 10x vise nego sto vam spektar svih dezica i sapuna koje potrosite u zivotu moze nastetiti.
Zatim otvorite frizider i smocnicu, procitajte sve E oznake koje pisu na namirnicama i pobacajte u smece, a onda krenite put kupaonice i pogledajte koliko tamo imate boca sa mrtvackim glavama, pa onda stavite naocale koje uvecavaju samo 10x pa cete vidjeti sto udisete i gdje spavate i kako vam izgleda stol na kojem rezete kruh i shvatiti cete vrlo brzo da taj dezodorans koji vas trenutno zamara, uopce nema nikakvog smisla user posted image
O onom dijelu kad izadjete van iz vaseg skormnog doma, ne zelim ni pricati...
Da se razumijemo, podbornih sam zdravog zivljenja, no  na nasu zalost, vise ne ovisi o nama kako svoj zivot zivimo. Sve te sitnice kojima pokusavamo ublaziti stanje su samo mazanje ociju.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 14:44:01   
Zvonki
Potpuno se slažem tikice s tobom u svemu što si napisala. Samo smatram kako nije prirodno da ne dopuštamo tijelu da obavlja svoje prirodne procese. Sigurno ne može biti zdravo sprječavati znojenje jer ono je ipak korisno zato što na taj način tijelo izbacuje štetne tvari van. Nikako ne možemo tvrditi kako krema za depilaciju koju većina žena maže po sebi može biti dobra za organizam. Nešto tako jako da uništava dlake. user posted image  (Zato ih ja čupam ili brijem user posted image )
Osobno mislim, ako nešto možemo, izbacimo. Za sve ostalo,(tu je Master card user posted image ) vjerujem da se evoluiranjem organizam ipak navikava na novo stanje kojem je izloženo.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 14:47:03   
tikica_69
Sve 5, samo ja se radije obrijem koliko god da mi je to priroda dala (ne bih joj se zahvalila u ovom momentu user posted image ),  a isto tako i zahvaljujem bogu na pametnjakovicima koji su izmislili dezic da ubiju "zov majke prirode" koji kod covjeka (svaka cast ostalim zivucim bicima) ne zove na nista (tipa parenje) osim na bljuvanje user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 14:48:33   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: tikica_69

zahvaljujem bogu na pametnjakovicima koji su izmislili dezic da ubiju "zov majke prirode" koji kod covjeka (svaka cast ostalim zivucim bicima) ne zove na nista (tipa parenje) osim na bljuvanje user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 14:50:05   
FIONA
Zvonki potpisujem...svi zanmo da se trujemo i živimo sve neurednije ali zakaj onda samo staviti točku na "i"!!!

Ja se bolje osječam od kada sam prestala pušiti, od kada se ne tuširam običnim gelom koža mi nije tako suha i ne peče i svrbi...pa ja prije par godina poslije tuširanja sam imala svrab...ja se polako pokušavam dovesti u red baš na takav način da se pazim i da smo manje kemije zlijem na sebe jer opet ponavljam sve oko nas je zagađeno!!!

Tiki imaš one proizvode za čišćenje na bazi octa i slično kaj na sebi imaju naslikanu žabu...probala sam i nisu loši...osobno koristim jako puno loše kemije za čišćenje jel uvijek mislim da se ne zriba dobro ...ak ne grize za oči ne grize ni bakterije ali zato ne grize ni mene...jel ja koristim bez kemije...ili sa što manje...čak sam izbacila puder za lice i takve stvari i ...ma pukla sam skroz...user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 14:53:00   
tikica_69
Ja sam nepusac, ne sminkam se, ne bacam vise ulje u sudoper, bacam u reciklazu sve od papira, boca, baterija, starih lijekova, cak se ni ne mazem sa kremama prije nego udjem u nase lijepo plavo more....znaci dala sam vec dovoljno od sebe user posted image
Evo dajem i dlake i znoj.....ali pod dobru kontrolu user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 14:55:22   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image ...pukla si ko kokica...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 14:58:11   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: FIONA

user posted image user posted image user posted image user posted image ...pukla si ko kokica...user posted image user posted image user posted image


Ne, napokon sam se naspavala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 15:01:31   
FIONA
user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prirodna kozmetika
18.6.2009 19:04:51   
vale29
user posted image tako jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prirodna kozmetika
29.1.2016 11:08:19   
Draska
Koristi tko "uspjesno" prirodnu kozmetiku ? Kad mogu ocekivati prve rezultate?

(Odgovor članu vale29)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!