|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   paketić za bebu
15.11.2015 0:37:43   
maska
lijep pozz dali je koja mama dobila za svoju bebu poklon paket ove godine 2015 a da nije iz dm-a....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: paketić za bebu
15.11.2015 9:54:04   
Sunshine28
mislim da Konzum jos uvijek daje jedan paket njihovih pelena ako si clan Djeceg kluba ili se uclanis....
tak je barem bilo prije 3 godine, sada dok nisi pitala nisam se toga ni sjetila....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu maska)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: paketić za bebu
15.11.2015 16:37:01   
maska
nisam član ali ču se učlaniti...sad sam gledala dobije se paket pelena...nadam se da još negdje ima :-)

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: paketić za bebu
16.11.2015 22:13:55   
sloboda11
Ja sam bas zvala konzum,ovako rece zena,ne daju se vise paketi vec samo knjizica s bonusima i bolje je da netko iz obitelji tko vec ima Multipluscard samo azurira karticu na web stranici za djecji klub, a ne isplati se uclanjivat.
Postoji Bebimil radosnica, obrazac je na njihovoj stranici.
Familyservice dijeli 2 paketa,takoder se ispuni obrazac na webu njihovom.
Dm dijeli i torbu za trudnice,ne samo za bebu.
To je za sad to.

(Odgovor članu maska)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!