|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 10:56:09   
cokolada
Koje su vježbe dobre za gubitak kilograma?
Planiram krenuti na vježbanje, aerobic ili fitnes, sto mislite, sto je bolje?
Procitala sam negdje, nova sprava za vjezbanje koja vibrira po potice rad misica, laksi gubitak kg, ali gdje to ima?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 10:59:55   
evanda
Mislim da to ovisi kakav si tip...ja ne volim aerobne vježbe i nisu mi nikada koristile ...a teretanu obožavam...išla sam redovno 2 puta tjedno i vidjela jako brzo rezultate...i kile dolje i mišićna masa gore

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 12:37:14   
tikica_69
Meni je recimo pomagao step-aerobik, taeboo...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 12:40:59   
Viky
Ja mislim da je sve u glavi.Naravno da treba vježbati,zbog zdravlja i mišića.Ja uvijek prepuručam aerobik.Dugo godina sam ga i vježbala i vodila.Stekneš kondu,a kile se tope.Naravno,što god odlučiš,dobro je.Ovisi kakav si tip.

< Poruku je uredio sena -- 4.2.2009 12:41:31 >


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 14:34:30   
ejmama
Najbolje za mršavljenje ti je trčanje, a onda kad smršaviš ideš sređivati mišićnu masu u teretanu.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 14:37:05   
dami
Mislim da je sve dobro gdje se čovjek malo oznoji user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 14:39:21   
anne
Meni je pilates zakon. Najbolje rezultate sam vidjela nakon njega. Baš osijećam da mi rade mišići i prepuna sam snage nakon njega. I popravlja mi loše držanje tijela.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 14:42:14   
Ruža
IZVORNA PORUKA: dami

Mislim da je sve dobro gdje se čovjek malo oznoji user posted image user posted image user posted image


Potpisujem!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 14:49:37   
scarlet
IZVORNA PORUKA: cokolada

Koje su vježbe dobre za gubitak kilograma?
Planiram krenuti na vježbanje, aerobic ili fitnes, sto mislite, sto je bolje?
Procitala sam negdje, nova sprava za vjezbanje koja vibrira po potice rad misica, laksi gubitak kg, ali gdje to ima?




Sprava na koju misliš se zove Power plate, uglavnom ju drže kozmetički saloni, pogledaj na internetu za svoj grad di bi mogla vježbati, ja sam iz Rijeke.
Vježbala sam na njoj prije trudnoće 3 puta tjedno po pola sata i zbog tih vibracija koje stežu mišiće 25-50 puta u sekundi to ti je kao da si dva, tri sata vježbala u teretani. Muž je bio zadovoljan, stalno me pratio po kući i govorio kako sam fino čvrsta( tako smo i napravili user posted image )user posted image user posted image user posted image user posted image . Poslije poroda ću vjerojatno malo na plivanje pa opet na power plate.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 14:53:11   
anaxx
kamo si to išla i ja bi?

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 14:57:58   
scarlet
Ima je u gradu u jednom kozmetičkom salonu, na Kastvu...ne znam kako se zovu ima na internetu popis a ja sam išla na Mariniće jer mi je to najbliže. poslat ću ti PP broj telefona

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 15:00:29   
dami
Bellezza, tamo ja idem u teretanu, od kud si ti.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 15:01:42   
anaxx
meni paše negdje u gradu, radim na Pomeriu...
hvala.

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 15:03:18   
ejmama
Baš mi drago da su se riječanke skupileuser posted image user posted image user posted image user posted image Ja ću ići kad rodim, ali ću bježati od muža neko vrijemeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 15:08:54   
scarlet
http://www.powerplate.com/

evo internet adrese

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 15:09:39   
scarlet
ja sam sa Viškova

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 15:09:54   
anaxx
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 15:10:50   
scarlet
IZVORNA PORUKA: ejmama

Baš mi drago da su se riječanke skupileuser posted image user posted image user posted image user posted image Ja ću ići kad rodim, ali ću bježati od muža neko vrijemeuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 15:12:07   
dami
Nebi smjele na ovom postu ali drago mi je da smo skoro susjede.user posted image user posted image user posted image user posted image



Sorry !user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vježbanje za mršavljenje
4.2.2009 15:56:55   
mlada mama
ja ti imam onu spravu sto reklamiraju na top-shopu sto ima remene na mjenjanje i sto te  trese,a da budem iskrena ne znam jel djeluje jer sam ju samo 3 put koristila,nisam bas imala vremena dok je on budan,aposto ima slab san da sam ju upalila vjerojatno bi se probudio,pa nisam ni koristila onda mi je jednom zasmetala spremila ju i vise nikad izvadilauser posted image

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vježbanje za mršavljenje
30.4.2015 9:21:49   
maria3571
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!