|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbijanje hrane
23.12.2013 0:44:34   
Marti83
Moj mali sa 21 mjesec očeo ozbiljno odbijati hranu.Prvo ne želi da mu ja dajem nego on to mora sam uzeti. Za doručak nemam pojma šta da mu više nudim jer neće ništa,niti kruha sa sirom( a prije se davio u tome),nešto namazano općenito na kruh,čokolino,kekse sa mlijekom,jogurta pojede tu i tamo po par žlica.Za ručak još i pojede nešto ali i to je nekako smanjio.Zar je moguće da je počela faza biranja hrane i onog famoznog ja to ne volim?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbijanje hrane
23.12.2013 8:09:14   
troubled
mislim da nemaš razloga za brigu...
mala mudra glavica samo testira granice...
djeca koja odbijaju hranu u stilu "ja to ne volim" u pravilu odbijaju nova jela...
ako je on sve to jeo, onda je ovo samo faza...zahtjevna za tvoje strpljenje, ali ipak samo faza :)

pokušaj mu dati izbor od 2 jela...hoćeš li za doručak kruh i sir ili čokolino?
da se osjeti da je on glavni i da sam bira....
nemoj nuditi više od 2 stvari na izbor jer je premali za to obuhvatiti pa bi se mogao zbuniti i onda će biti još gore...
sretno :)

< Poruku je uredio troubled -- 23.12.2013 8:11:14 >


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbijanje hrane
23.12.2013 14:41:52   
andydea
Mislim da je to sve faza,koja će proći. Možeš se javiti u moju grupu na facu -Zdrava prehrana bebe i djece jer ima više mama koje su to prošle ,pa dobiš više savijeta user posted image .
Moj je odbijao sa god. dana ,ali radi zubića a ne protesta i neko vrijeme sam se sekirala,ali više ne...makar je Di vegan kao i ja mogu ti samo savijetovati da ujutro i navećer probaš sa voćem ili žitaricama,ali cjelovitim..probaj slagati šareni tanjurić i igrajte se sa hranom,nek i on tebe hrani. Mi još dojimo (16mj.) pa mi je i lakše ako ne pojede neki obrok,mada ih i ovako ima samo 3kruta.

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbijanje hrane
23.12.2013 16:14:07   
Marti83
Voli on mene hraniti user posted image i nekad se tako zabavljamo. Mozda ga sad opet muce zubi jer mi jako slini,trpa prste...pa zato manje jede.Bitno da zna traziti stapica,kruha ali mu namjerno ne dajem svaki put jer bi zivio samo na tome.Voća pojede pa barem tu malo vitamina dobije. Kada izlaze petice djeci?

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbijanje hrane
29.12.2013 23:58:42   
Mateja22
A

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbijanje hrane
30.12.2013 0:07:21   
ines_os
nama su izašle i gore i dolje imamo 17 mjeseci,nema pravila

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu Mateja22)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!