|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   lh trakice za utvrdivanje ovulacije
13.12.2013 22:45:30   
nina1987
Iskustva pozitivna i negativna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: lh trakice za utvrdivanje ovulacije
13.12.2013 22:48:52   
nina1987
Menije trakica pozitivna 6 dc,,,s tim da su mi ciklusi koma u zadnjih par mjeseci...zanima me sljedece danas oko 16 h sam imala pozitivnu lh trakicu kao sto rekoh tek mi je menga zavrsila,,,i sad sam je ponovno isla napravit znaci kojih 6 sati kasnije i ona negativna,,,neznam jeli moguce da mi je ovulacija taman bila i dali poslije ovulacije odma se pokaze negativan lh test ili ne,,,sad neznam sta bi mislila,,,jel moguce imati pozitivan i nakon nekoliko sati negativan test ? Pocetnica sam u tome tako da neznam kako to ide

(Odgovor članu nina1987)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: lh trakice za utvrdivanje ovulacije
13.12.2013 23:45:49   
daxy
Pozdrav,nina dobrodošla na Raju. user posted image

LH u urinu ima najviše poslije podne,kasnije se smanjuje njegova razina. Posebno ako si išla piškit sat prije testiranja i ako si malo više tekućine unijela on se razrijedi. Između 11-14 i 17-21 sat optimalno radit Lh test,poslije toga je možda bolje ne radit ga. S tim da se izbjegava unošenje tekućine i mokrenje 2 sata prije.

Znaš li koja je osjetljivost trakica koje koristiš?
Postoji mogućnost da je razina u urinu pala ispod te razine,pa ga trakica jednostavno ne može otkrit.
Možda da uzmeš osjetljivije trakice?
U svakom slučaju mislim da će tvoja O nastupiti sutra.

A postoji i druga mogućnost (ovo je rijetko,al meni se dogodilo),ta je da je skok LH u tvom organizmu kratkog vijeka.
Ja imam redovite O,al nisam nikako uspjevala dobiti pozitivnu LH. Pokušavala sam dugo,al nije išlo. To je zato što razina LH jako brzo opadne,pa je gotovo nemoguće otkrit taj skok. Imala sam samo jednu pozitivnu trakicu u 7-8 ciklusa.

Ako želiš javi nam datum ne/očekivane user posted image ,pa te dodam na listu. Tamo se najviše družimo očekujemo pozitivne testove,razmjenjujemo iskustva i navijamo jedni za druge.
Ako javiš datum,moraš nam javit i jesi li dobila user posted image ili user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu nina1987)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: lh trakice za utvrdivanje ovulacije
16.12.2013 14:25:19   
nina1987
Imam neredovite menge zadnjih par mjesecitako da je to razlog zasto sam uzela trakice...zadnju mengu sam dobila na 19dc...a 100% pozitivna trakica je bila sad 14.12 ...po tome bi trebala dobiti tamonegdje 28.12 ali tko ce znat ...

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: lh trakice za utvrdivanje ovulacije
16.12.2013 21:56:20   
daxy
Evo linka za odbrojavanje:

http://www.ringeraja.hr/forum/m_881606/mpage_17/key_/tm.htm#883409

Tamo se najviše družimo. Ako te šta zanima slobodno postavi pitanje tamo,uvijek će se naći netko da odgovori. I svakako nam napiši više o sebi. Dobrodošla! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu nina1987)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: lh trakice za utvrdivanje ovulacije
22.12.2013 22:24:40   
vepikica
Ja nemam bas dobra iskustva sa tim trakicama! Koristila sam ih par mjeseci, kupila neke za par dolara preko interneta i nikad mi nije bila pozitivna. Sada sam trudna 9 tjedana.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: lh trakice za utvrdivanje ovulacije
5.1.2014 16:42:22   
merjema
Unaprijed se ispričavam ako sam fulala temu ali ovako... kupila sam predictor - microscope ovulation i tek ga počela koristiti... nije bilo maybe baby mikroskopa a i teta u apoteci mi je rekla da je ovaj jednako dobar i pouzdan te da ga drže baš zbog toga što jejeftiniji... e sad, zanima me jel netko od vas koristio isti i kakva su vaša iskustva? Meni je danas 6. dan ciklusa i pokazuje mi da mi nisu plodni dani ( što je i logično?! ) tako da se nadam da bi nam ovaj aparatić mogao skratiti muke i napokon donjeti user posted image user posted image molim vas za vaša iskustva i mišljenja! Hvala user posted image

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!