|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko ste zapuštene
28.10.2013 23:26:36   
tina0310
šta prvo zapustite kad ste u pitanju vi i vrime koje provodite s obitelji user posted image

ja nekako kosu prvo zapustim,mali se boji fena pa uvik nekako čekam da neko još bude doma snama i tako danas ću-sutra ću... user posted image

a vi?

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko ste zapuštene
29.10.2013 8:57:56   
komarac1
Kod meme su u zadnje vrijeme zapušteni nokti! Kako sam čitala da na porod ne dolazim s nalakiranim noktima onda ih samo cvaknem i ništa ne uređujem! Ne da mi se da u trudovima još moram ribati crveni lak s noktiju user posted image

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko ste zapuštene
29.10.2013 9:05:12   
Sunshine28
bome dok sam bila na porodiljnom kosa i nokti su mi bili koma, kako imam kovrcavu kosu koja se ne masti brzo znalo se dogoditi i po 10 dana da ju nisam oprala, samo neka punđa na vrh glave...nokte sam samo rezala...

hvala bogu od kako sam pocela redati malo sam se sabrala user posted image
sada imam ritual, svaku nedjelju remont, kosa, nokti, kremice....i izdrzi sve tjedan dana user posted image
trenutno je samo depilacija nogu siva zona, ne stigem/ne da mi se otici, od brijanja sam se odvikla prije 10 godina, pa eto, nisam bas za suknju nositi bez visokih cizama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko ste zapuštene
29.10.2013 12:55:40   
bella 1
user posted image user posted image user posted image super tema

također standardno zapuštanje kose i klasika punđa na sred glave kako sunny veli..., nokte nikad ni nisam posebno uređivala, osim rezanja naravno i neki lagani lak, depilacija nogu uf uf ne sjećam se user posted image user posted image sve sreća svijetle sam puti pa se ne kuže toliko (tješim se user posted image )

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko ste zapuštene
29.10.2013 13:12:29   
tina0310
vrhunac zapuštanje je kad te muž napomene da imaš u kući žilete user posted image user posted image user posted image

tako kaže moja kuma user posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko ste zapuštene
29.10.2013 14:11:09   
keyt
Ha, ha, nasmija me ova tema. Odgovor je jednostavan - poprilično! Kosa se rijetko pere, doduše od kad radim malo teže, nokti se sijeku kad dobrano narastu, i gornji i donji user posted image , depilacija je bila samo jednom-dvaput ovog ljeta, kremice i šminka su u totalnom zadnjem planu, a neki dan sam na posao stigla flekava i izgužvana. Ispeglati nisam stigla, a fleke sam skužila tek u tramvaju.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko ste zapuštene
29.10.2013 14:38:39   
cuba
Nisam ni najmanje zapuštenauser posted image
Bome, svaki mjesec odem u salon na depilaciju, svako 3tjedna obnovim soak off lak na noktima a na pramenove odem svako 2mj jer mi toliko i traju. Maskaru stavim svaki dan a neko veće šminkanje kako stignem. Jedino kosu nisam odavno peglala jer mi je nakon poroda dosta ispala i tanka je trenutno pa dok se ne oporavi ni neću.

Nekako se bolje osjećam ako pazim na te stvari, nemam dojam da sam stalno mokra od dojenja, izbljuvana od kašica i sl. Ne oduzima mi puno vremena a puno znači.
Tako da cure, ajmo žilete, pegle za kosu i make up u ruke i primite se poslauser posted image



_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko ste zapuštene
29.10.2013 15:11:54   
LorVer
Zbog plivanja na koje odlazim sa curama svaki tjedan, depilaciju, pedikuru, manikuru obavljam redovno. user posted image
Ali sminkanje sam totalno zapostavila. user posted image jos mi se nasminkat ni nije tako tesko, ali kad se sjetim da to sve navecer moram skinuti, prođe me volja za sminkom.

_____________________________

Sterne fallen nicht von Himmel,
sie werden geboren

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko ste zapuštene
29.10.2013 15:20:16   
kisica
Pa baš i neznam što bi napisala na sve ovo. Možda nekako kosa jer mi se nekako zna omaknuti da je ne stignem oprati svaki drugi dan, pa onda treći bude već koma. Ali trudim se da ne dođe do toga.
Što se tiće šminke nikada nisam bila neka šminkerica baš, večinom se doma i ne šminkam ili stavim samo olovku.
Nokte režem uredno, depilacija - prije je bila stvarno dosta česta. Sad zbog trudnoće i velikog trbuha jednom u tjedan/dva, ali to je zaista jer nemogu niti biti sagnuta toliko, a i ne vidim gornji dio nogu od trbuha.
Tuširam se obavezno svaku večer.
Pa ja nebi rekla nikako da sam zapuštena

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko ste zapuštene
30.10.2013 14:14:12   
mamino zlateko
pa neznam kolko sam bs zapustena,al kosu perem svaka 2-3 dana,nekad zna i proci 4 dana,ako mi se neda navecer,tusiram se svaki dan,nokte nisam lakirala od ljeta,samo ih kratim,depilacija,zadnja bila prije 2 tjedna kad sam isla na kontrolu,bas se i nemogu depilirat od trbuha..sminkanje jako rijetko,samo za rijetke prilike...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko ste zapuštene
31.10.2013 8:55:12   
mali andeo
Nimalo ! Sjećem se kad sam došla iz rodilišta; masna kosa,podoćnjaci,sva blijeda
tad sam se pogledala u ogledalo i prestrašila se sama sebe...
shvatila sam ja sam mama i to ne mora značiti da se budem zapustila...
kosa šišanje i farbanje svaka 2 mj...nokti svaki dan lakiram od kad radim,jer ipak sam u takvom poslu da ih moram uređivati..
jedino me je to lakiranje počelo lagano nervirati,pa si razmišljam o trajnom laku...
depilacija jednom tjednom nabrzaka pod tušem...
šminka svaki dan,osim kad sam doma samo malo maskara !

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koliko ste zapuštene
31.10.2013 9:40:29   
Sunshine28
bas me ova tema potakla na razmisljanje zadnjih dana....iako sam u odnosu na prodiljni dosta napredovala zadnja 2 mjeseca, mislim da im jos prostora za brigu o sebi, posebno kada sam procitala cubin post!

odlucila sam da budem opet isla na peglanje cesce, imam dugu kosu i pramenove i zapravo jako uzivam u tome kada je speglana, odmah me to potakne na smikanje i lijepse oblacanje (inace svaki dan samo BB krema i sjajilo)...e sada, necu bas svaki tjedan jer je i meni kosa pretanka ali sam se zavjetovala na svaki drugi! drzite mi fige da ustrajem jer cu se morati ustati prije 6 da stigem prije posla!user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koliko ste zapuštene
3.11.2013 11:29:06   
sina

IZVORNA PORUKA: keyt

Ha, ha, nasmija me ova tema. Odgovor je jednostavan - poprilično! Kosa se rijetko pere, doduše od kad radim malo teže, nokti se sijeku kad dobrano narastu, i gornji i donji user posted image , depilacija je bila samo jednom-dvaput ovog ljeta, kremice i šminka su u totalnom zadnjem planu, a neki dan sam na posao stigla flekava i izgužvana. Ispeglati nisam stigla, a fleke sam skužila tek u tramvaju.




sry,ali ovome dobro nasmijalo user posted image user posted image user posted image . događa se ,ništa neobično.

ja sam zapuštena sva,od depilacije,noktiju,kose....samo brzinski tuš i ajmo dalje,ali imamu planu i to sve uskoro srediti+ kupiti koju krpicu jer si nemam kaj pošteno obuči,naravno,ulogu igra novac....

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koliko ste zapuštene
3.11.2013 14:12:09   
danery

IZVORNA PORUKA: tina0310

vrhunac zapuštanje je kad te muž napomene da imaš u kući žilete user posted image user posted image user posted image

tako kaže moja kuma user posted image


user posted image user posted image user posted image krepah na ovo user posted image

pa ono...sve po starom,nokti ok,kosa narasla,pa sad kemijam što s njom,al ok stanje....i tak....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koliko ste zapuštene
23.12.2013 18:11:52   
angelinica
ah,ne stignem danas odradit nesto tipa oprat kosu,skinit lak za nokze,namazat,opeglat kosu pa cak i otusirat se..ujutro se dignem ranije jer ne podnosim kad nije kako treba bit.a za kosu uvijek jednom u mjesecu od trajanja 4-6 dana u palmu je zavezana

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koliko ste zapuštene
23.12.2013 18:44:54   
zg_cinik
ja se najviše volim zapustit vikendom...u krevetu...nekad uspijem i do 9...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu angelinica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koliko ste zapuštene
23.12.2013 19:23:51   
Papalina
pa hmhmh... ja za sebe nisam nikad mislila da sam zapuštena... i sad poslije poroda mi je isto ko i prije, kosu operem jednom il dvaput tjedno...ne masti se brzo pa nemam potrebe za više, ispeglam ju naravno svaki put. ako idem negdje di će bit više ljudi a kosa mi je masna, obavezno je operem, jedino ujutro za na kavu me jako nije briga kako izgledamuser posted image
šta se noktiju tiče...hm, izgleda da sam jedina koja grize nokte??! eto, oko toga nema problema jer ih nema..i ružno je, stvarno je..al tu naviku imam od osnovne škole, kad sam u svemu kopirala sestru pa i u tomeuser posted image u trudnoći sam puštala nokte, al kako sam debil čitala po forumima da se nesmije imat umjetne nokte eto ja sve poskidala i opet počela grist dan prije porodauser posted image user posted image
a deppilacija...depiliram se ovisno o raspoloženjuuser posted image u trudnoći mi je mm kosio travnjak jer se meni nije dalo, a sad kad se moram snalazit onda mi se i neda...user posted image al znam se i potrudit kad oćuuser posted image user posted image

nisam nikad bila od onih koje se lickaju i mažu svakavim kremicama i idu na frizuru i nokte svako malo...

jedino,što sam zapustila i to javno priznajem su obrve---to me čupanje ubija i sam pomisao na to mi oduzima volju ..user posted image



_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!