|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Visoki tlak-recepti!!!
19.11.2013 12:55:05   
Dacana
Dobar dan Rajo..
Trebam pomoć!!!

Ova tema ne nevezana za naše bebice i trudnoću,al eto nadam se da ćete mi pomoć...
Neznam di bi više pitala,pa sam odlučila da priupitam vas ovdje na RR...
Moja mama ima jako visok tlak,oduvijek ga je imala ali ne tako često...i eto već od prošlog tjedna tlak varira i nikako spast na normalu,učestale glavobolje,vrtoglavica...već me strah,užasno me strah...non-stop na hitnu snjom i svaki puta na hitnoj joj daju tenedil tablete,pošalju ju kući i to je to...bila je normalno kod doktora,vadila je nalaze (jetra i štitnjača su loše),ide na neke kontrole,al sve nekako bezuspješno...voli pojest,sladokusac je,i ima je,punašnija je i dok. joj je reko da mora na dijetu,dao joj namirnice koje smije jest al kaže da od toga se ništa nemože napravit...samo tuče po tom češnjaku i maslinovim uljem,raženom kruhu i to je većinom to...jedino je jučer jela ribu jer je tata dobio od nekog poznanika ribara,pa je to lijepo skuhala...al nemože dobit svaki dan ribu...
Već par dana na internetu tražim neke recepte za dijetu zbog visokog tlaka,al bezuspješno...
pa ako vi imate neke recepte bilo bi vam zahvalna ili neke stranice na kojima ja možda nisam bila,stvarno bi dobro došlo...

Nadam se da vas ne zamaram ovim al neznam di bi pitala...

HVALA UNAPRIJED
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Visoki tlak-recepti!!!
19.11.2013 13:16:24   
MaTana
Koliko sam ja upoznata (tata i sveki su tlakasi), najbitnije od svega je smanjit sol, sto manje soliti hranu, cak ako je moguce izbaciti je. Ovo naravno u startu eliminira sve salame, prsute, pancete i VEGETU. I smrsaviti. Takodjer neka prekontrolira kalij u krvi, jer kalij utjece na regulaciju tlaka, obogatiti prehranu integralnim zitaricama, mahunarkama i sl...

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Visoki tlak-recepti!!!
20.11.2013 14:32:42   
troubled
nabavi joj oolong čaj...navodno čuda radi za tlak i kolesterol...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Visoki tlak-recepti!!!
20.11.2013 16:02:39   
mišica 666
izgubiti kile i reducirati sol. matana je dobro objasnila.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Visoki tlak-recepti!!!
21.11.2013 9:55:43   
mamacita
Lako je reci, izgubiti kile. No do toga se mukotrpno dolazi. Dakle, ima li tvoja mama mogucnost da sece svakodnevno po vani? Neka jede sto vise salata, ne samo zelenu, neka u nju umijesa parazadz, brokulu, cvjetacu, paprike, krastavce, sve lijepo zaciniti, to ce ju zasititi. Sto vise piti vodu, jer i ona prociscava organizam. Sretno.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!