|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prehlada i lipov caj
7.9.2013 12:29:28   
MaTana
Cure znima me vase misljenje \iskustvo...
Jucer sam bila na kontroli kod pedice, sve super lijepo napreduje, ali zamolila sam je da je ne cijepi ovaj put jer malo kasljuca. Ona je pregledala i preslusala i kaze da u plucima nema nista da je to od slajma iz nosa sto sam i pretpostavila...
Pristala je da je ne cijepi i rekla da joj dajem blaaaagi lipov caj da se rijesimo slajma.
Sad konacno moje pitanje:
Jeste li vi davali bebicama lipov caj? Negdje u malom mozgu mi zvoni da nije dobar za srce...a opet se sjecam da sam ga pila kod bake kad sam bila mala...
I da, malenoj je 4,5mj
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prehlada i lipov caj
7.9.2013 20:18:23   
MaTana
Kupila lipu i pokusala joj dati... Napravila je facu ko da sam joj g..no stavila u usta i zamalo povratila. Sutra cu probati opet...

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prehlada i lipov caj
23.9.2013 11:56:14   
meda 12
Pozdrav,zanima me sta mogu dati bebi od sedam mjeseci za hropinjanje u prsima, vodila sam je rekli su mi da su pluca uredna i da dajem bjeli sljez kako u nosic tako i da pije.Sve sam to radila ali pomaka nema. E sad se je jos malo prehladila i to se je povecalo imali iko ista protiv toga ...pliz

< Poruku je uredio meda 12 -- 23.9.2013 11:58:10 >

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!