|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
25.6.2013 21:26:25   
Ziyang
Bok svima.Ja sam relativno mlađa osoba,gledala sam nedavno na emisiji Provjereno,Nova TV - OČEVI NA PORODU, pa sam se i ja malo počela zanimati za područje trudnoće i poroda. Dosta toga sam već upratila,čini mi se kao prelijepo iskustvo.Vidim da na forumu ima većina tema koje su mene dosad zanimale i o svemu sam se informirala,pa me sada,eto,zanima jedan detalj koji je pretpostavljam,nebitan,ali svejedno ću upitati.Još nisam udata,imam 20 godina,pa me zanima jel Vama,ženama koje ste već rodile bilo neugodno kada recimo ležite na onome stolu a svi vide Vaša intimna područja, mislim na supruga,liječnika i medicinske sestre? user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
25.6.2013 21:51:33   
Papalina
evo... ja sam mlađa osoba, mrvicu starija od tebe...user posted image udana sam i prošla sam porođaj..i vjeruj mi, nije mi uopće palo na pamet nit u datom momentu misliš o tome tko će te sve vidjeti, dal si se obrijala dobro il nešto treće...user posted image to su trenuci u kojims misliš samo o tome akd ćeš ugledat bebicu i kad će više prestat sva ta bol na koju poslije ionako zaboraviš... i ja sam mnogo čitala o porodu, o događanjima u rađaoni ali svakome je drugačiji...mene su strašile sve te priče o teškom porodu, kako prva beba teže dođe na svijet i bla bla...i plakala sam ko kišna godina na putu za rađaonu , i kad su me primili sam jecala od strahauser posted image a sad da me netko pita dali bi rađe kod zubara il bi išla rodit, moj odgovor bi bio-idem rodituser posted image user posted image
mislim da je malo tih koje razmišljaju šta će reć kad te vide golu na stolu i to... i neke kažu da je bolje da neide muž sa tobom jer da može se onesvijestit i bla bla...al to pričaju one koje nisu imale muža u rađaoni...jer je to predivno iskustvo kad skupa upoznate to novo biće koje ste zajedno stvoriliuser posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Ziyang)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
26.6.2013 8:58:46   
evanoi
uvelike potpisujem papalinu: i mene bilo frka/sram(neugodnost od prvog poroda i tko će sve gledati me golu, ali na kraju me bilo baš briga, jedino me zanimalo da bebač izađe što prije iz mene i uopće me nije bilo sram. doktori i babice isto tako, njima je to najnormalnije... a mm je bio sa mnom i to nikad ne bih mijenjala, podrška, sigurnost i bliska osoba, a i osoba koja je uz mene stvorila to malo biće koje stiže...

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
26.6.2013 11:21:09   
Ziyang
Da,i mislila sam da je tako..Što se očeva tiče,i ja sam svakako ZA,vidim i po dosadašnjim iskustvima onih koji su bili,a oni su na kraju krajeva krivi što sto mi žene tamo u svim tim bolovima,pa valjda je red da barem budu uz nas hehe user posted image

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
26.6.2013 12:56:47   
Ziyang
A npr. moja kolegica koja je rodila prije 4 mjeseca kaže da ju je bilo stid jer je njezino intimno područje vidio njezin muž,haha,pa mi je i to malo čudno,jer po meni bi baš on trebao biti taj od kojega nam neće biti neugodno. user posted image Dijelite li Vi možda slična iskustva(iako ne vjerujem hehe) user posted image

(Odgovor članu Ziyang)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
26.6.2013 13:04:06   
Kazimira
mene nikada nije bilo sram, ni kad sam išla prvi put ginu....prihvatila to kao nešto najnormalnije....

trudnoća i porod prođu tako da te pregleda hrpa doktora i babica i kaj......kužim da je nekoga sram user posted image

ovo za muža nikako nemrem razumjeti, zapravo mi je jako smješnouser posted image user posted image user posted image , ak ti on nije nikad pogledao dolje ko je......user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Ziyang)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
26.6.2013 13:45:34   
Ziyang
Hahaha, dobro kažeš,i meni je to čudno,očito se u tome stanju svakakve čudne promjene i reakcije događajuuser posted image

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
26.6.2013 14:41:11   
girlpower

IZVORNA PORUKA: Kazimira

mene nikada nije bilo sram, ni kad sam išla prvi put ginu....prihvatila to kao nešto najnormalnije....

trudnoća i porod prođu tako da te pregleda hrpa doktora i babica i kaj......kužim da je nekoga sram user posted image

ovo za muža nikako nemrem razumjeti, zapravo mi je jako smješnouser posted image user posted image user posted image , ak ti on nije nikad pogledao dolje ko je......user posted image

ok mm vidi to redovito,ali ne u tim dimenzijama..tj.toliko veliku i zjapecu kao prilikom poroda..zamisli taj sok!moj bi zbog tog pao u nesvijest..vjerojatno je zato neke zene sram mm na poroduuser posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
26.6.2013 15:35:39   
Ziyang
Haha,pa vjerojatno se o tome i radi,ipak za vrijeme poroda nisu uobičajene "dimenzije" pa ih je malo sram user posted image user posted image

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
27.6.2013 12:02:43   
evanoi
pa muževi uopće ne moraju vidjeti te silne dimenzije user posted image on ti je ionako kod glave, drži te za ruku i sl., ne treba se saginjati da vidi dole ako neće user posted image

(Odgovor članu Ziyang)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
28.6.2013 21:26:34   
mamacita
E, cuj, nije to nista, ajde zamisli da izvrsis veliku nuzdu u trenu poroda ... Bilo je takvih slucajeva, ipak se tiska, i ako se dodje prekasno u bolnicu za klistir. user posted image

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
22.10.2013 16:41:14   
bocika
Mislim da u toj situaciji i tim bolovima nikome nikome nije bitno tko sve gleda. Mene je muz zajedno s babicom porodio i stalno je gledao dole, a kako ovdje nije uopbicajeno da se radi klistir prije poroda bilo je i vrsenja nuzde prilikom poroda. Ja sam stalno govorila ne gledaj dole, ali njemu to nije uopce smetalo, nego je kao nadrogirani teenager s osmjehom od uha do uha stalno gledao i poslije svakog truda govorio evo ga jos malo vidi se glava, jooooj ima puno kose user posted image (buduci da je to kod mene trajalo satima glava se vidjela sigurno vise od sat vremena dok nije izletio skroz :Duser posted image A sto se tice dimenzija mislim da su svi svjesni kako ne moze biti ko u playboyu photoshopirana na porodu i nijansirana i bez ijedne dlacice i da prodje beba kroz nju.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
22.10.2013 17:43:37   
Kazimira

IZVORNA PORUKA: bocika

Mislim da u toj situaciji i tim bolovima nikome nikome nije bitno tko sve gleda. Mene je muz zajedno s babicom porodio i stalno je gledao dole, a kako ovdje nije uopbicajeno da se radi klistir prije poroda bilo je i vrsenja nuzde prilikom poroda. Ja sam stalno govorila ne gledaj dole, ali njemu to nije uopce smetalo, nego je kao nadrogirani teenager s osmjehom od uha do uha stalno gledao i poslije svakog truda govorio evo ga jos malo vidi se glava, jooooj ima puno kose user posted image (buduci da je to kod mene trajalo satima glava se vidjela sigurno vise od sat vremena dok nije izletio skroz :Duser posted image A sto se tice dimenzija mislim da su svi svjesni kako ne moze biti ko u playboyu photoshopirana na porodu i nijansirana i bez ijedne dlacice i da prodje beba kroz nju.



To je MUŽ....user posted image user posted image user posted image Slažem se.....user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu bocika)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
9.11.2013 11:06:35   
leot
Mislim da se slazemo sve da na porodu ne mislis tko te gleda i kaoo izgledas a ja bi dodala da sam se nakon poroda osjecala tako bez srama da mi je to bilo super. Kad prodes to sve i svi te vide i golu i nikakvu ne dira te poslije bas nista. Netreba se zanarati sa takvim stvarima

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
21.11.2013 15:43:28   
Irmah
Ja jos nisam rodila i slicnih smo godina pa ti mogu vec sada reci da nemam ni malo srama sto se intimnog podrucja tice. Osim pregleda bila sam neko vrijeme i u bolnici i pregledavalo me vise doktora i muskih i zenskih, stariji i mladi. Jednostavno se naviknes. Prije trudnoce sam jako pazila na dlake na intimnom podrucju ali kako je trbuh rastao tako sam sve manje samostalno mogla kontrolirati depilaciju i sada me decko depilira. To je nesto sto si prije trudnoce nisam mogla ni zamisliti a sada mi je pod normalno. Ono sto ocu reci da je se stvar navike i da mislim da jako malo zena osjeca sram zbog toga sto ju dosta ljudi vidi golu u trudnoci :)

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Intimno područje - Neugodnosti pri porodu
23.12.2013 10:23:37   
Manda Mare
Meni se bliži porod i iskreno nemam trunčice srama u vezi ove teme. Kao što su već neki napisali, kako odmiče trudnoća i trbuh raste, postaje sve teže izdepilirati se. Tako da ja to nekako obavim na slijepo, pa kako bude. Mislim da će mi na porodu to biti zadnja stvar o kojoj ću razmišljati. Prepustit ću depilaciju njima ako me trudovi uhvate kući i ne budem bila u stanju malo se urediti user posted image .

(Odgovor članu Irmah)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!