|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dječji stomatolog
30.3.2010 8:01:43   
danery
jučer mi susjeda priča kako je vodila malog kod zubarke da mu zapečati zub...
mali se inače boji zubara,a nakon sat vremena čekanja i slušanja zujuanja bušilice,dijete se prepalo...i kad je zubarka htjela preprati zubić četkicom da bude što čišći za premazivanje,mali nije dao...
na to je zubarka malom rekla "hoćeš?nećeš?ne moraš,diži se i izlazi,ne moram ja s tobom gubiti vrijeme..."
malo za reći da je mama poludila i na njega i na nju...

mene zanima slijedeće:čini mi se da dosta liječnika zapravo nije prikladno pripremljeno za rad s pacijentima...osobito s djecom...jesu stručni u polju medicine,ali kad dođe u pitanje komunikacija i malo psihologije i pedagogije,tu zakazuju...

koje je vaše mišljenje?

Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
30.3.2010 8:04:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dječji stomatolog
30.3.2010 8:07:18   
ZVRK
ja idem sa zvrkićem kod mog zubara koji radi i sa klincima i suuuuuuper je.idemo zajedno od proč 2godine njegove samo da se sbližava sa ''stolicom''jer sam ja imala straha od zubara pa da njemu ne bude tako.
pristup im je super i oko mene su bili kao za oko maloga djeteta

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dječji stomatolog
30.3.2010 8:09:24   
curice
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Mi idemo kod dječjeg stomatologa,i mogu samo reći da žena izvrsno radi posao za koji se specijalizirala.


isto tako i mi

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dječji stomatolog
30.3.2010 8:33:06   
lueman
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Mi idemo kod dječjeg stomatologa,i mogu samo reći da žena izvrsno radi posao za koji se specijalizirala.


i mi ali je naš stričekuser posted image user posted image user posted image mislim da je izbor dobrog zubara jako bitan jer ako se dijete isprepada taj strah mu ostaje cijeli život.pa i sama sam imala traume od lude zubarkeuser posted image user posted image moji za sad idu dragovoljno i samoincijativnouser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dječji stomatolog
30.3.2010 8:36:34   
mišica 666
i za rad sa kozama a ne sa djecom. ja sa mojom zvrkaćom išla jedno 7 puta dok smo popravili zub i tako je strpljiva a da ne kažem da je privatnica i dok nije popravila zub ništa nam nije naplatila već samo za zubiće je uzela. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dječji stomatolog
31.3.2010 20:49:28   
Gogule
pošto se ja bojim zubara i jedva našla pravu ženu.... vodili smo Roka od prve godine s nama kad bi mi išli on bi išao s nama. Upoznao se s tetom Vesnom.svaki put je nešto novo bilo. vožnja na stolici, špricanje vode iz slonića (sisaljka).. pčelica (bušilica) itd i tako kad je došla točkica na kutnjaku Roko je odmah sjeo i još je gledao na ogledalce šta mu radi. BILA SAM TAKO PONOSNA da nije na mene po tom pitanju.user posted image
Kako smo se odselili na drugi kraj grada prebacili smo ga kraj vrtića kod socijalnog pa ćemo vidjeti kakva je ta. ako nebude imala strpljenja i bude gruba... tražim dalje....

user posted image

ROKO  20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dječji stomatolog
22.11.2010 17:40:56   
pincirotvajler
kad se prvi put vodi dijete stomatologu?(d ima 5 zubića 6i izbija)
jel bolje da se ide privatniku?




_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dječji stomatolog
22.11.2010 23:55:30   
niina
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

kad se prvi put vodi dijete stomatologu?(d ima 5 zubića 6i izbija)
jel bolje da se ide privatniku?







Meni su savjetovali da idem dok djete navrši tri god. i tako sam išla sa starijim, a sa J. se upravo spremam za koji dan......tek toliko da se upoznaju s okolinom,sjedneš na onaj stolac pa ti oni sjednu u krilo,zubar ih malo zainteresira pa im malo pregleda zubiće,poslije im da  neku malu igračkicu i moram reći da je s M. to super prošlo i da se do sada nikada nije bojao zubara čak je i sam tražio da mu izvadi zub kad ga je bolio i nije ni suzu pustio......a sada kak će biti s J. baš me zanima.......inače mi idemo kod privatnika koji radi preko socijalnog i zadovoljni smo.cijela famillyuser posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dječji stomatolog
23.11.2010 7:58:24   
pincirotvajler
ptam jer sam tu na portalu našla rečenicu Prvi odlazak kod zubara treba se dogoditi sa navršenih godinu, godinu i po dana, u zavisnosti od djeteta i kako ono reagira na vanjski svijet.

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dječji stomatolog
23.11.2010 12:19:21   
pakić
I mi nismo bili još, ja stalno odgađam, iako P ima zasad zdrave zubiće, voli ih četkati, ali mislim da ćemo ubrzo i mi kod moje zubarice, čula sam da je jako dobra sa djecom

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dječji stomatolog
23.11.2010 13:08:42   
CallamityJane
Mi idemo sledeci mjesec, jedva cekam da vidim kako ce reagovati user posted image

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dječji stomatolog
23.11.2010 13:10:29   
BUMBI
Ni mi još nismo bili,a sve mi se čini da ćemo i tu imati problema i deranja kad budemo išli

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dječji stomatolog
27.10.2015 11:22:50   
Seleona
Ja odlazim kod zubara sa stomatološkom ordinacijom u Rijeci, koji mi je preporučio da bi prvi pregled kod djeteta kod zubara trebao biti najkasnije do navršenih 3 godina djeteta. Moja kći je išla prvi put na pregled kod njega sa 3 godine i nije se bojala, njegov pristup je bio prilagođen malom djetetu i ona je bia skroz opuštena, a to je jako bitno prilikom odlaska kod zubara..

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dječji stomatolog
21.1.2016 9:50:10   
Snow1090
Da, to se lsazem da je dobro. Al koliko njih u Rijeci ima da su dežurni stomatolozi? Ima ko kakva iskustva?
Zubna ordinacija kod Dental Olujica je jedna od boljih.. koliko citam po netu..

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dječji stomatolog
5.3.2016 11:52:33   
terina
Bokić svima, da li netko zna nekog dobrog dječijeg stomatologa u Velikoj Gorici.
Hvala

(Odgovor članu Snow1090)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dječji stomatolog
12.5.2016 10:56:02   
MarkoN

IZVORNA PORUKA: terina

Bokić svima, da li netko zna nekog dobrog dječijeg stomatologa u Velikoj Gorici.
Hvala

Zubar Sesvete - Katidental .. nije u Velikoj gorici, al za dobrog zubara, koji zna sa djecom i nema gužve, meni se isplati otić do Sesveta :)

(Odgovor članu terina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dječji stomatolog
11.7.2016 16:32:51   
Snow1090

IZVORNA PORUKA: terina

Bokić svima, da li netko zna nekog dobrog dječijeg stomatologa u Velikoj Gorici.
Hvala

Provjeri:
stomatolog Sesvete - Dentolab

(Odgovor članu terina)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!