|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 10:55:26   
anne
Jeste li djetetu dali ime po nekom u obitelji?
Jete li htjeli posebno ime ili često?

Samuel i Rebeka su mi se oduvijek sviđali.
Za Petru smo se brzo odlučili jer je do 8 mjeseca trudnoće bila dečko.user posted image
Moji milse da je po mojoj baki - ona se zvala Petromila.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 11:01:25   
andydea
Laura -jer nam se jako svidjelo, a u to vrijeme je i deda navijao za to imeuser posted image ,
Lana-jer sam znala da nosim malu mrvicu i htjeli smo da bude na L kao i sekino,
Dian- nikako se dogovoriti za muško ime....pa smo napravili spoj mm i mog imenauser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 11:04:29   
bella 1
jednostavno sam oduvijek znala da će moj sin biti Lovro, nekako mi je slatko ime za bebu, lijepo za dečka, a paše i za starijeg gospodina user posted image user posted image ....nije po nikome iz obitelji....jedino kaj baš ne ide s prezimenom, malo se jezik plete ali bude se naviknuo user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 11:06:11   
newmum
Moj maleni je trebo bit Hrvoje do 20 dana pred porod i onda sam kako je bio 17.3.sveti Patrik odlučila za to ime...i mm se složio jer se i njemu jako svidilo.

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 11:18:09   
dadls
Leona- bez razloga..trebala je biti dečko Leon-sviđalo nam se..i muku mučili
sa ženskim imenima jer ih je previše i na kraju samo dodali slovo A-i eto nam Leone.

_____________________________

L. 16.12. 2006.
A. 06.05. 2013

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 12:48:22   
Ela28
Blizanci Tomislav i Antonijo teško smo odabrali imena jer je pun kvart i rodbine sa imenima Luka,Marko...

(Odgovor članu dadls)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 15:41:29   
cuba
Htjeli smo kratka imena za obojicu i da idu uz prezime. Nismo dali ime po nikome, nabrajali razno razna imena i koje nam se po sluhu najviše svidjelo to smo odabrali. Iako zvuči lako, bio je to dugotrajan proces pa su tek koji tjedan prije termina dječica i službeno dobila imenauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 15:47:49   
Sunshine28
mi smo davno prije nego sam ostala trudna odlucili da ce curica biti Sunčica, a djecak Sven, ali kada se primakao D dan ljudi su nas poceli odgovarati od Sunčice, kao predugačko je, djete nece znati reci kako se zove dok ne krene u školu, kakvo je to ime za odraslu ženu jednog dana....i tako...
onda smo se pokusali dogovoriti za neko drugo, meni se nije sviđao ni jedan prijedlog od mm, ni njemu moj i na kraju, sasvim slucajno negdje cujemo Emilija...i kotamo si pa ajde neka bude mala Emica...i tako, proslo je i to ime par modifikacija i na kraju Ema..

iskreno, lijepo mi je ime, ali nisam sretna, jako mi je obicno, u svakom parku 5 malih Ema...ali sta ces...kada budemo isli na drugo nema kompromisa user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 10.6.2013 15:49:12 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 15:54:28   
daze
Manuela - nisam tila po nikome iz obitelji iako su nas babe nagovarale.mm nije htio neko kratko,ja nisam tila neko preučestalo...meni se sviđalo Mihaela,al u dogovoru s mm smo promijenili na Manuelauser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 16:14:18   
valentinazd
MM i ja smo prije nego što sam ostala 1. put trudna svako za sebe napravili popis najboljih muških i ženskih imena. kad smo završilo 7 nam se poklapalo i onda smo samo odabrali najdraže: zasad su to Katarina (meni su se sve lutke tako zvale dok sam bila mala) i Josip (po muževom djedu). ali oba imena su bila na popisu...user posted image

_____________________________

K&J&K

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 21:40:16   
FIGICA FIFINANKICA
po djedu a i lijepo mi je ime Ivan,nije često a naše je

(Odgovor članu valentinazd)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
10.6.2013 21:51:40   
BUMBI
Nismo po nikome iz obitelji,to mi se ne svidja.Za prvog smo rekli da ako bude decko ja biram,a ako bude curica mm.Ja sam mu predlozila 3 imena i mm se najvise svidjelo Dino.
Za drugo smo birali ja i D,mm se samo morao sloziti

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
11.6.2013 13:44:28   
cocco
nismo po obitelji, sigurno bi netko ostao uvrijeđen. ja sam rekla meni lijepo ime, nakon par mj muž rekao da bi on baš to i tak je malac dobio ime. slično je bilo i s malom. prvo mm nije htio i na kraju on navalio.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
11.6.2013 18:28:47   
maminangel
Prvo djevojčica, Sofia user posted image ime dobila po baki ali i jako nam se sviđalo i nijedno drugo nije dolazilo u obzir.Zatim drugo djete moja želja i stigao moj anđeo Gabriel user posted image ,a treće je bio veliki problem pa smo se dogovorili ako bude muško on bira a ja ako bude žensko i eto došao nam mali Rafael user posted image

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
12.6.2013 9:24:02   
paola06
Mi smo davno prije nego sam ostala trudna odabrali tri imena -dva ženska,jedno muškouser posted image
Paola (moja želja) i Laura (muževa želja), za dečka prvo Antonio (muževa želja), ja sam htjela Noa ili Noel al njemu se ta imena ne sviđaju,pa smo se onda  odlučili za Dominika (kompromisuser posted image )
Sad za koji dan stiže nam Paolauser posted image

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako ste se odlučili za ime djece?
12.6.2013 9:26:12   
evanoi
mi imali spremno za curu. za dečka se namučili i između martina i noe, prevladao noa :)

(Odgovor članu paola06)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!