|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
1.8.2010 21:38:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dijeta i dojenje
1.8.2010 21:45:12   
cuba
Da 64%
Ne 9%
Ne znam 27% su ti rezultati
Mislim da za vrijeme dojenja nebi trebalo ići na nikakvu dijetu pa tako ni na UN.
Pravilnije je izbaciti slatkiše, kruh svesti na minimum, ne prejedati se za večerom i lagano vježbati.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dijeta i dojenje
1.8.2010 21:52:39   
pincirotvajler
ja sam napisala svoj komentar..
počela i odustala dijelom jer mi se nije dalo više gladovati, a dijelom što je dario češće tražio sisu i čak je plakao 1dan-inače ne plače nit je ikada imao grčeveuser posted image
tako da sam kako kaže cuba izbacila kruh, i večeru--i skinula i tako 5kg
nit gladna nit sin plače--user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dijeta i dojenje
1.8.2010 22:14:48   
adryosijek
ja sam isla na kupus djetu izdrzala 4 dana bljak nikad vise,bolje po malo jest neg neku djatu.. i nemasno ..a kad mala nije sisala sam na dijetu isla..nema sanse da bi izbjegavala jesti dok sisa bebac ,jer svi ti otrovi beba unosi u sebe

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
1.8.2010 22:17:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu adryosijek)
  Neposredna veza do poruke: 5
   [Brisano sporočilo]
1.8.2010 23:08:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dijeta i dojenje
2.8.2010 9:09:52   
leilany
..ma svasta....nebuloza mi je kad vidim/procitam da se trudnica izgladnjuje(imala slucaj od jedne frendice sogorica tako radilauser posted image )....i onda ono prezderavanje(kao ja npruser posted image )....
..isto tak,znam da nije bas najljepse vidjet samu sebe ko tenka osobito ak si cijeli zivot bio mrsavko(ko jauser posted image ),pa se nagruvas do 95kg....hihihi...
..meni je trebalo duze...al zadovoljna sam....imam 66kguser posted image user posted image jos malo do ciljauser posted image user posted image




_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dijeta i dojenje
2.10.2010 14:45:58   
novamama
na dijeti sam...i to onoj bez ugljikohidrata, znači i bez voća....pijem multivitamine+minerali (iz dm-a), folnu i magnezij...jedem i dosta povrća - pomidora, salate, kelj i ostale kupusarke.....

dojim inače jednom dnevno, ujutro...pomalo me strah dojiti sad kad sam na dijeti, radi tih toksina, da ne ode u mlijeko, ali istob bih htjela nastaviti...

može li moje dojenje od jednom dnevno baš napraviti toliko štete rozi?
pije 5 bočica dnevno, a uvela sam joj i jedan voćni obrok...ima 6 mjeseci...

p.s. dijetu ne mogu više odgađati, sad kad sam skupila volje, trebala bih biti gotova za jedno mjesec dana...sve dijete dosad predugo su trajale i učinak nije bio toliko dobar...na ovoj dijeti sam već bila i vrlo je efikasna...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
2.10.2010 14:52:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dijeta i dojenje
2.10.2010 14:57:51   
pikachu
Ja nemam pojma... Jer mi nije niti palo na pamet ići na dijetu... Ne zato jer mi nije potrebna (user posted image ), nego nikad nisam bila karakter za takve stvari...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

OT: Isuse, Rozica već ima 6 mjeseci...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kako je proletilo... 1. aprililili...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dijeta i dojenje
2.10.2010 14:59:47   
novamama
hvala curke....još se mislim, danas nije ništa sisala i dere me grižnja savjesti, ali ne mogu više biti debela ko krava.....
ipak bih voljela nastaviti jer sam olivera dojila 13 mjeseci, isto samo malo, ali je ipak sisao...a nju 6user posted image
kako ću joj to objasniti kad bude velikauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dijeta i dojenje
2.10.2010 15:04:35   
Monica
Ja iskreno ne znam kao uskladiti dijetu i dojenje ali bih samo napisala da izbjegavate UN dijetu...bila sam u društvu doktora i užasno su protiv te dijete..nije bezveze rečeno ima par stvari zašto ne...uglavnom oslabi tijelo a to znači imunitet tj. skloniji ste bolesti..
I ja bih trebala na dijetu ali ne ide pa ne ide..nisam ja za touser posted image

_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dijeta i dojenje
2.10.2010 15:18:11   
novamama
nisam na un-u...to ne volim....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dijeta i dojenje
2.10.2010 17:39:09   
pincirotvajler
ja se vadim na dojenje pa mogu bit debela ko kravauser posted image  dobro ajd d je glavni obrok sisa..dokle ću se izvlačit na njega neznam..za vrijeme dojenja ja sam za dijetu tipa : nema kruha ni slatkiša

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dijeta i dojenje
2.10.2010 21:33:20   
zozo1
Ja dojila i bila na un dijeti tri mjeseca. U ta tri mjeseca skinula sam oko 20 kg. Izdržala sam, nisam miješala namirnice i hranila sam se zdravije ( puno voća, povrća) nego sad kad ubacim u sebe slatko samo da mi da energije da izdržim tempo sa klincem koji ima 7 i pol mj. i koji je akcija živa. Nakon toga bila sam malo na kupus dijeti pa kratko na mesnoj i kile su otišle dolje. Dojim još uvijek, mlijeka imam i za vrijeme dijete imala sam ga dosta. Klinac mi je mjesečno dobivao po 1300 g, nije imao grčeve i nije se bunio tako da ja sa dijetom dok nisam skinula svih 32 natučenih kila nisam prestala. Sada jedem sve i uz ovaj tempo kile više ne idu gore. Znam da nije dobro ići na dijetu za vrijeme dojenja i da će me mnoge mame sad našpotati, ali da sam primjetila bilo koji " negativan učinak" odmah bi prestala.


_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dijeta i dojenje
2.10.2010 21:37:20   
novamama
ajde baš mi je drago da nije bilo negativnih učinaka...
i ja sam odlučila nastaviti sa dijetom jer dojim jako malo...iako ne jedem voće, jedem puno povrća...


btw, bravo za skinute kileuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dijeta i dojenje
2.10.2010 22:39:45   
crex

Meni su najveći problem slatkiši- kad se njih riješim kile idu dole bez problema. I zato neću na nikakvu dijetu.


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dijeta i dojenje
21.10.2010 12:14:49   
anaxx
IZVORNA PORUKA: novamama

na dijeti sam...i to onoj bez ugljikohidrata, znači i bez voća....pijem multivitamine+minerali (iz dm-a), folnu i magnezij...jedem i dosta povrća - pomidora, salate, kelj i ostale kupusarke.....

dojim inače jednom dnevno, ujutro...pomalo me strah dojiti sad kad sam na dijeti, radi tih toksina, da ne ode u mlijeko, ali istob bih htjela nastaviti...

može li moje dojenje od jednom dnevno baš napraviti toliko štete rozi?
pije 5 bočica dnevno, a uvela sam joj i jedan voćni obrok...ima 6 mjeseci...

p.s. dijetu ne mogu više odgađati, sad kad sam skupila volje, trebala bih biti gotova za jedno mjesec dana...sve dijete dosad predugo su trajale i učinak nije bio toliko dobar...na ovoj dijeti sam već bila i vrlo je efikasna...



ej kako je na dijeti, novamama?
i ja moram na neku dijetu pa me zanima koja je to na kojoj si ti ... uh te kile!!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!