|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sekundarni sterilitet
19.7.2013 9:29:27   
ucitelj
Pozz nisam uspijela naci ovu temu pa otvaram novu: Molim Vas sve curke ikustva sa dijagnozom sekundarnog steriliteta.
Imam sina od 2 godine trebalo mi je 8 da ostanem trudna uopce...inace od 2000. god nemam nikako menstruacije samo uz tablete mogu dobiti...sad od kad sam rodila su neredovite al dolaze i opet sam pocela hodati po ginicima i sad mi je ovaj dao da izvadim hormone i sve nalaze pa sam primijetila da je pod dijagnoza napisao sekundarni strilitet. Kakva su vasa iskustva kakvi su tretmani itd pisite sve sto se sjetite hvala vam puno

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sekundarni sterilitet
19.7.2013 9:37:57   
PinkyFunkyBirdy
To je normalno. Oni svi na uputnice pišu sve i svašta. To ti je više kao sumnja na nešto (što uopće ne mora biti) tek toliko da opravdaju zašto traže te pretrage.
Čega sam se ja sve nagledala na svojim uputnicama to je strahota. user posted image
Kad dobiš nalaze ovih pretraga javi nam što ti piše pa ćemo ti mi to "stručno" protumačiti. user posted image
I, da, ako krećete raditi na bebi vjerojatno će ti prepisati Klomifen na 3 ciklusa, pa ako se ne ulovi onda na MPO, a ako ne radite na bebi onda ćeš dobiti kontracepcijske. user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 19.7.2013 9:39:37 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sekundarni sterilitet
19.7.2013 16:05:34   
ucitelj
Hej PFB kako ide kod tebe? Da opet sam zapocela hodat po dr uzeli su papa test,pregled ultravaginalni,obicni i uzv izvadila obicne nalaze bas danas poslal krv na hormonske i pretrage stitnjace i cekam. ovaj dr je pogodio tocno kad je rekao dobila sam iako ne dobivam tj nisma dobivala ako nisam pila neke tabl..dabroston ili sl...a jel mi mozete pojasniti za sta je klomifen tj cemu on pomaze?user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sekundarni sterilitet
19.7.2013 16:23:17   
PinkyFunkyBirdy
Joj, draga, ja sam napokon zatvorila grozno poglavlje u životu. Ne znam koliko si čitala, ali imala sam spontani, pa sam morala na kiretažu, pa nakon 2 mj. sam saznala da me nisu dobro očistili pa opet na kiretažu, pa kad je to prošlo brisevi su pokazali ureaplasmu. Evo baš sam ovaj tjedan išla po ponovljene nalaze nakon lječenja i napokon je sve ok (nakon 7 mjeseci). user posted image
Klomifen služi za poticanje ovulacije. Moguće da ćeš dobiti za piti Klomifen od 4. do 9. dc, pa od 14 dc Dabroston. user posted image
Ajde javi kad saznaš ... baš me zanima. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sekundarni sterilitet
19.7.2013 16:59:19   
ucitelj
o mlia moja nisam imala pojma n epolovim sve uh uh nadam se da si sad ok :) saljem ti veeeliki zagrljaj i drz se nada umire zadnja eheheheh vidi mene hehehehehe ocu ocu budem

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!