|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Borba protiv strija u trudnoći
14.3.2013 10:42:15   
Tina 21
Čime ste mazale bušice? Kolko ste strija dobile..ja sam dobila samo jednu na trbuhu i baš je volim...jedna ali vrijedna user posted image
Mazala sam se sa Hippovim maslacom (mama sanft body butter)..svaku večer nakon tuširanja..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Borba protiv strija u trudnoći
14.3.2013 11:08:48   
snowwhite
ja sam cijelu trudnoću (prvu) imala samo 1 striju ,mazala se eucerinovim uljem,i onda dva tjedna pred porod ko preko noći njih 100 valjda
drugu trudnoću sam koristila bibaza losion ali isto su došle,no sve ovisi o genetici a ja sam im sklona i imam ih svagdje user posted image

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Borba protiv strija u trudnoći
15.3.2013 21:31:31   
vale17
ja sam u prvoj trudnoci dobila oko pupka par njih, ne znam kad su se pojavile jer ih prije poroda nisam uocila.... ali volim ih... uz njih se pojavila i rupica izdad pupka (presmjesno)... user posted image mazala sam nekim bademovim uljem za trudnice kupljen u mulleru...
sad mazem isto Hippovim uljem za mame, ali cesto namazem i konopljinim uljem po kojem mi je koza ultra meka tako da preporucam...user posted image

_____________________________

05.05.2011.- nasa ljubav i sreca sva- Nathan

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Borba protiv strija u trudnoći
15.3.2013 21:49:19   
mama_25
ja sam u prvoj trudnoći se mazala uljem za trudnice iz dm-a i biobaza losionom, i zadnji mjesec doslovno se sva rascvjetala, svuda sam ih dobila po stomaku, guzi, grudi, ispod koljena s unutarnje strane user posted image user posted image
i opet se tim mažem sad u trudnoći, ne znam kaj bi drugo.

(Odgovor članu vale17)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Borba protiv strija u trudnoći
16.3.2013 19:11:10   
Mmaestral
Ja sam se u ulja razočarala. Dok sam koristila ta ulja kao protiv strija dobila sam ih mali milijun na sisama, a otkad koristim maslace za tijelo niti jednu. Tako da preporučam baš one gdje piše da je maslac. Najbolji mi je Nikel. Hrvatski proizvod, prirodan, bez konzervansa, a mastaaaaaaaaaan! Mislim da je od prirodne masti rađen, mora biti. Uzme se toliko malo a namaže tolikooo puno. Savršen je i preporučam svakome. Zove se Kokosov maslac. I super miriši.user posted image user posted image

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Borba protiv strija u trudnoći
16.3.2013 20:10:32   
svrcica
Ja sam se cijelu trudnoću skoro mazala bademovim uljem i na kraju svejedno dobila strije, ali prije poroda ih i nije bilo toliko puno, koliko poslije poroda, kao da su se utrostručile, valjda zbog naglog smanjenja obujma. Uglavnom, neću se puno žalit jer mi strije nisu bile jako duboke, pa se sad jako malo poznaju.

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu Mmaestral)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Borba protiv strija u trudnoći
17.3.2013 12:22:17   
Kazimira
ja sam isto bademovo ulje ali nisam dobila strije.....nemam pojama io čemu to ovisi jer bi ja genetski terebala biti podložna strijama...bumo vidjeli u ovoj trudnoći..user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Borba protiv strija u trudnoći
18.3.2013 9:04:27   
JELENKO VG
Meni je ginić na pregledu preporučio da se mažem jer kao imam kožu sklonu strijama...nemam pojma,nikad ih nisam imala....

Sada se mažem nekim uljem iz dm-a.kažu da je ok.Jedino kaj se ulje suši satima a navečer sam preumorna da bi čekala da se osuši.Rađe bi neku kremicu uzela.
Za sada nemam ni jednu,al vidjet ćemo što će biti nakon porodauser posted image .

Mislim da ako si sklon strijama da nikakva krema neće pomoći,jedino možda ublažiti

_____________________________

13.07.2013. Ema ljubav najveća
11.02.2015.-stiže druga ljubav

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Borba protiv strija u trudnoći
18.3.2013 11:47:53   
plavka
U prvoj trudnoći sam koristila welledino ulje i super sam bila zadovoljna te sam si sad isto ulje kupila

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu JELENKO VG)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Borba protiv strija u trudnoći
18.3.2013 11:58:26   
Piturica
ja se mazem sa afroditinim mlijekom za tijelo od badema i koristim njihovo bademovo ulje. znala sam u pocetku koristiti ulje mama od dm-a, to je sastav maslinovo ulje. isto mi je bilo ok. ulje je koma jer nikako da se osusi, ali ja se sa njim natrackam prije spavanja pa malo pocekam i obucem pidzamu. ali kad u jutro odradim tusiranje onda se natrackam sa tim bademovim mlijekom jer se brzo upije, a koza je fino mekana, navlazena i bas cijeli dan imam osjecaj da je fino nahranjena. jos nisam dobila niti jednu striju od kad se mazem. imam jednu ispod lijeve cice, ali to pretpostavljam jer nisam nosila grudnjak po kuci neko vrijeme jer me sve nesto stiskalo i smetalo user posted image

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!