|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sumnja na manjak progesterona
11.3.2012 14:47:47   
anamarijapupek
Pozdrav! Uglavnom, sumnjam da će i ovaj ciklus biti user posted image s obzirom da sam u petak dobila uputnicu od svoje ginekologice za vađenje progesterona. Naime, ciklus mi je dosta čudan...redovit, uz redovite ovulacije...ali prvo imam 4 dana smeđi iscjedak, pa 4 dana svježa krv, pa opet nakon toga 3 dana smeđi iscjedak. S obzirom da imam iza sebe jedan AB ova uputnica me i nije baš razveselila jer sam se nadala da će, nakon urednih nalaza poslije AB, sve biti na meni i MM user posted image Doktorica je rekla da u slučaju loših nalaza ću morati drugi dio ciklusa piti tablete. Zanima me da li je netko imao ovakvih iskustava. Čitala sam na internetu simptome manjka progesterona i imam ih dosta. user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sumnja na manjak progesterona
11.3.2012 15:34:45   
ruwenzor
opisala si moj ciklus user posted image
imam savršenu bebicu od 9 mj, trudnoća je bila uredna, porod prirodan, sve super, i držim ti fige da će i kod tebe biti tako user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sumnja na manjak progesterona
12.3.2012 16:05:22   
anamarijapupek
Da, i ja se nadam...samo treba dočekati taj petak i gotove nalaze user posted image

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sumnja na manjak progesterona
21.8.2012 10:51:28   
FingerJ
Anamarija, pls javi što je na kraju bilo s nalazima i svime....
Imam iste simptome (javili su se nakon što sam godinu dana uzimale staž pilule) - svaki mjesec točno na dan 3 dana običan smedi iscjedak, jedan dan pauza pa menstruacija ( obična, svježe krv). Užasan pms da ne spominjem - naduzost i plaćanje bez razloga :(

2 mjeseca radimo na bebaču, no ništa za sada :( spremam se na detaljan pregled - brisevi, hormoni.... pa me zanima stoje iskustvo i što mogu očekivati...

user posted image

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sumnja na manjak progesterona
21.8.2012 12:02:14   
anamarijapupek
Finger3, meni ti je testić bio pozitivan taj ciklus tako da na kraju nisam završila na duphastonu zbog regulacije ciklusa nego zbog održavanja progesterona tj. čuvanja trudnoće (s obzirom na AB prošle godine). Brisevi i svi testovi koje sam radila su bili u najboljem redu, sada u trudnoći isto tako (šećer sam vadila i krvnu sliku). Ja sam zadnjih godinu dana imala takav PMS da je čak i muž skužio i tolerirao moje promjene ponašanja itd. Uglavnom, ja sam si sa LH trakicama pratila ovulaciju i eto, prvi ciklus pomnog praćenja nijansi trakica, primila se naša user posted image user posted image Držim fige da sve bude u savršenom redu user posted image

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu FingerJ)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sumnja na manjak progesterona
28.10.2012 17:25:26   
mijana
i ja imam nisku razinu P

ref vrijednosti su od 19-76 a ja imam 21dc 2.8. nmol/L user posted image
trudnoća s ovim nalazom nije moguća? danas mi je 28dc a nemam nikakve simptome pms-a

da li da radim test ili ne?
ovulacija je potvrđena 14.10. na uzv

_____________________________

<3 MM 02.09.2010.

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!