|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vreća za spavanje da ili ne?
5.4.2012 18:08:27   
marči
Zanimaju me vaša iskustva i mišljenja u vezi vreće za spavanje, moji doma viču kako je to super i treba naviknuti djecu na nju što prije. Mene zanima od kada bi se onda trebalo početi sa tom vrećom za spavanje i treba li na nešto posebno obratiti pozornost kod kupovine iste, hvala!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
5.4.2012 19:08:26   
mamacita
Ja ju osobno za svoje klince nisam koristila. Za ljetnu bebu ne vidim razlog zasto bi kupovala vrecu za spavanje, ja sam svoju zimsku djecu oblacila u tople bodice sa carapicama, tako da im u biti nista i nije trebalo.

(Odgovor članu marči)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
5.4.2012 19:52:56   
bubaMaja
ako želiš vreću, onda trebaš početi odmah jer i tako i tako kad bude moglo "odlučivati" vjerojatnije će ju odbaciti... ne znam kad se beba treba roditi, ali ako je po ljeti prevruće je za vreće.. mi smo svoju po ljeti znali pokriti najtanjom dekicom ili samo pelenom, a spavala je u kratkom bodiću koliko je bilo vruće... i na zimu nije htjela tako da niš od vreće a imamo ih u svim veličinama baš slatke (((

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
5.4.2012 20:29:46   
pincirotvajler
d je u vreći bio do pred 2mj
jako voli biti stisnut i u skučenom prostoru
od poečtka je bio u jastuku,pa onda u vreči
nama zakon i zimi i ljeti
neznam kaj da kažem da paziš,možda da može rukave skidat,i da je periva na 90 stuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
5.4.2012 21:19:09   
ribica1
Evo mi od neki dan koristimo vreću i zadovoljni smo ona se ne buni spava ko top a ja se ne moram brinut jel joj poplon preko glave jer se dama počela kretat po krevetiću tako da kad god bi pogledala ona bi bila na drugom kraju krevetića a poplon skroz preko nje, ovako mi je lakše nemam brigeuser posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
5.4.2012 21:31:29   
marči
meni su brat i sestra do škole praktički bili u vrećamauser posted image baš su bili smiješni ko mali crvićiuser posted image ne vjerujem da su se patili po ljeti ali znam da su bili u vrećama sa dugim i bez rukava pa sada nisam pametna, bebica je proljetna pa bi ev. uzela za zimu jer je kod nas brrrr a ne bih htjela da se stalno otkriva taman će negdje imati 6-7 mj. po zimi pa bi onda počela...user posted image

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
5.4.2012 21:40:49   
mišica 666
ja sam obe cure rodila u 6. mj. i počela im nosit vreće na jesen. obje super prihvatile i nemam brige jel se otkrila. ja ih svakako preporućam.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu marči)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
5.4.2012 21:56:17   
ruwenzor
N ima vreću od početka, rodila se u 5 mj, nekad je u vreći i bodiću, nekad samo u pidžami i dekici, kad je hladno ima i pidžamu i vreću, a kad je baš jako bilo hladno i poplun na to, ma sto kombinacija, ali uglavnom vreća je u većini user posted image user posted image nama je jako korisna

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
5.4.2012 22:20:00   
ELISABETH
definitivno za vreću
moja je rođena u 6. misecu i od prve zime je u vreći
bila je u njoj do prije misec dana
ona se puno vrti noću i tako sam sigurna da neće biti otkrivena

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
6.4.2012 20:19:28   
inesica
Ja isto ne znam kako bismo mi funkcionirali bez vrece. To mi je jedna od naj stvari za bebu i malo dijete koje se ne zna samo pokriti. Ljeti ju naravno ne koristimo, jer je zaista prepreprevruceeeeee.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
6.4.2012 20:47:28   
BUMBI
Mi ju nismo nikada koristili

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
6.4.2012 21:35:18   
lidac0605
Za.Moji svi 4 su po zimi bili u vrećama,L još uvijek a sad će 2 god.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
6.4.2012 21:47:33   
ucitelj
Super stvar samo sto je moj veliki pa nece sad ni carape user posted image tj spavao je u njoj od svog2.do6.mj (sad ima puni 8)user posted image
Bolje uci odmah dok je manja beba

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
6.4.2012 23:23:17   
marči
Hvala ljudi na savjetima...definitivno sam odlučila da ću pokušati ali tamo negdje na jesen kada malo zahladi, nabaviti ćemo 1 za 6mj. pa ćemo vidjeti, nadam se da će ju prihvatitiuser posted image

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
18.4.2012 10:36:42   
zara13
nama je bila super po zimi sam se dugo mala privikavala na nju jer ju je tek imala sa 6 mj a naučila je da može mlatarati sa nogama slobodna a sa njom nije mogla ,super je kad počnu dizati noge jer skoro ni jedna beba nevoli biti pokrita a ovako si bar sigurna da i ako se otkrije da ipak ima nešto još na sebi ja ispočetka nisam se baš nešto naspavala jer sam ju svako malo pokrivala a i znalo se desiti da bi si navukla deku preko glave pa ju ni mogla maknuti .tako da nama je vreća super

(Odgovor članu marči)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
20.4.2012 9:32:19   
lilia
Meni je bila super ta vreća dok je bio mali a poslije kad se počeo dizati na noge se ljutio
jer kad bi pokušao ustati nije mogao zbog nje pa bi se sav iznervirao i onda nikako natrag zaspat.
Tako da ju cijelu ovu zimu nismo koristili, ni nećemo više sigurno. A živ je i ima ga po cijelom krevetiću
i baš mi je žao da je otkriven.
Možda da odrežem gdje su noge?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
20.4.2012 9:34:24   
ucitelj
imam ideju napravis samo otvor za noge i to odvojeno da miu bude kao dugi kombinezon. a koliko debelu sad vrecu koristiti
evo i sebi sam dala sad ideju i moj se otkriva ko zvrk ne spavam od silnog pokrivanja

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
20.4.2012 9:47:31   
kanader
moji su svi bili u vrećama. imali smo bez rukava i s dugim rukavima, ovisno o godišnjem dobu. isto tako one ljetne smo imali tanke, od frotira dok su za zimu bile deblje, podstavljene. po ljeti su imali samo bodi i vreću, umjesto plahtice. po zimi cjela piđama + vreća s rukavima. i tako do početka pa do 4-te godine.tj.dok nisu naučili sami povuči pokrivačeuser posted image znam da smo blizancima produživali vreće jer je njima bilo ugodno spavati u vrećama.a ako djecu ne naviknete odmah spavanju u vreći, kad oni jednom počnu mahati nogama i okretati se teško će te ih ubaciti unutrauser posted image .a po pitanj spretnosti, moje najstarije je uspjelo i hodati u vreći po sobi.ko mali pingvin

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
20.4.2012 9:56:47   
lilia
Ako mu napravim otvor za noge onda mu noge ostanu gole a to ne volim, možda da mu kupim dva broja veću pa nek hoda kao pingvin kako bi rekao kanader. Vidjet ću, moram nešto smislit, zasad još uvijek grijem sobu tako da je toplo pa se ne brinem previše ali računi za struju su mi u nebesa...user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
20.4.2012 10:00:24   
ucitelj
a carape hihihuser posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
20.4.2012 10:01:58   
lilia
Smetaju mu, uvijek ih nekako skine..

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
20.4.2012 10:04:54   
kanader

IZVORNA PORUKA: lilia

Ako mu napravim otvor za noge onda mu noge ostanu gole a to ne volim, možda da mu kupim dva broja veću pa nek hoda kao pingvin


veća vreća mu neće smetati a i manje će se buniti, imat će veću komociju, a i nogice će biti slobodnije.šteta je da su te vreće samo do vel.120.user posted image


_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
20.4.2012 10:06:04   
ucitelj
i moj user posted image user posted image nekako mi se cini da je do imena hihi
ja opet namjeravam ga uvaliti u vrecu jer se bas stalno otkriva al nevoli kad mi je vruce ma na kraju cu ga umotat u dekicu da se ne mice nikako hahahah(sala)

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
20.4.2012 10:07:16   
mariola
moj ju je koristio od 10 mjeseci starosti do godinu i 7 mjeseci, onda poslije ljeta kad je imao skoro 2 godine nikako nije htio u nju. kao što curekažu, tih mjeseci sam bila mirna, znala sam da je u toplom. imala sam jednu tanju za proljeće i jesen i jednu debelu za zimu. po meni isto super stvar ako dijete hoće u nju.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vreća za spavanje da ili ne?
20.5.2012 0:00:55   
mali_macic
ne znam vise kad sam je tocno pocela koristit ali mislim da je to bilo s nekoliko mjeseci. nama jako puno znaci jer je E. jaaaaako aktivna u snu i stalno se otkriva i vrti po krevetu i doslovce se vrti po krevetu. a bome se i naucila dizat i hodat u vreci.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!