|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krema za sunčanje
28.4.2012 7:37:40   
ana85
Koje kreme za sunčanje koristite za svoje bebe? Ja tražim neku koja sadrži minerale, al stvarno ne znam koje su to kreme, jer nebi htjela one sa kemijskim svojstvima.

< Poruku je uredio Zvonki -- 30.4.2012 23:04:42 >


_____________________________

Ema- 5.7.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krema za sunčanje
28.4.2012 8:11:07   
spongebob
neki dan sam našla u dm-u alverde za sunčanje, koja ima samo mineralne filtre, ima za djecu i za nas velike user posted image

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krema za sunčanje
28.4.2012 8:45:21   
cuba
Pogledaj u ljekarnama. Oni imaju veliki izbor krema za sunčanje. Tipa Mustella, Avene, La roche posay, nedavno je stigla i kolekcija Lerbolario za djecu. Sve su to jako dobre kreme i nećeš pogriješiti sa niti jednom.
Za svog R sam koristila kremu Avene u kombinaciji  sa njenom termalnom vodom i prezadovoljna samuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu spongebob)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krema za sunčanje
28.4.2012 8:45:22   
ruwenzor
prošle godine imali daylong za bebe, samo mineralni filtri bez kemije

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu spongebob)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krema za sunčanje
28.4.2012 8:53:13   
cuba
IZVORNA PORUKA: ruwenzor

prošle godine imali daylong za bebe, samo mineralni filtri bez kemije

Da, tu sam kremicu zaboravila napisati. Mi smo je koristili prvo ljeto a tada je imao svega 6mj te nam je farmaceutkinja preporučila Daylong kao odličnu kremu za bebe ispod godinu dana. I zbilja jeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krema za sunčanje
28.4.2012 14:42:36   
stars777
Daylong ultra za cure,po preporuci dermatologa zbog alergije,a mi ostali Nivea.

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krema za sunčanje
30.4.2012 15:06:17   
ucitelj
a koji zastitni faktor i kako cesto nanositi na kozu
jer meni kazu kao ne bi smjela najjaci jer nemoze dista kozauser posted image uf nezz al mi nema smisla

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krema za sunčanje
30.4.2012 15:18:37   
cuba
Mislim da je Daylong bila zaštitni faktor 30 a Avene 50. Namazala bi ga prije nego krenemo na plažu i još jednom dok smo na plaži. Uvijek šeširić na glavi a dok nismo u moru u teškoj hladovini smo bili. Išli bi ujutro 8h-10h i poslijepodne 17h-19h.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: krema za sunčanje
30.4.2012 15:27:42   
bubaMaja
mi imamo vichy isto tu mineralnu i prošle godine smo ju koristili i sve super

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: krema za sunčanje
30.4.2012 15:38:08   
larousse
Aven, faktor 30, danas kupili i koristili, skinuli smo se u kratke rukave pa izgleda ko lučki radnik s tamnim "šapicama"...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: krema za sunčanje
30.4.2012 17:07:17   
ema55
Od mustele za intolerantnu kožu. faktor je 50. ima problema sa dermatitisom, pa tu koristimo.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: krema za sunčanje
30.4.2012 19:17:06   
pincirotvajler
nivea u spreju

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: krema za sunčanje
11.5.2012 8:50:42   
ivicevic
Tko zeli mogu mu na mail poslati detaljan članak o tome što kreme za sunčanje rade ljudskom tijelu i okolišu..user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: krema za sunčanje
11.5.2012 9:16:46   
ivicevic
Ustvari evo stavila sam na rapidshare, pa koga zanima može skinuti
https://rapidshare.com/files/904613469/sredstva_za_suncanje.pdf
Pozdrav!

(Odgovor članu ivicevic)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: krema za sunčanje
11.5.2012 12:32:42   
ucitelj
ivicevic a kako se ti i tvoji stitite onda ili ne izlazite vanka nikakouser posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu ivicevic)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: krema za sunčanje
11.5.2012 15:43:48   
ivicevic
Ničime.. pomalo skupljamo boju, a na more uvijek pred kraj dana. Nikad se ne sunčamo, a u planine duge rukave ako je jako sunce. Da me netko natjera da cijeli dan budem na žarkom suncu, da znam da ću sigurno izgorit, vjerujem da bi se ipak namazala kremom npr.od Lavere.. za nju vjerujem da je najmanje štetna, sigurno manje od npr.nivee ili vichya. Ali to bi se dogodilo tad i ko zna kad.. A nadam se da će ovaj članak pročitati oni koji se mažu na dnevnoj bazi i umaču djecu u to sa svakom šetnjom do parka. Mislim da je bitno da ljudi znaju da proizvođači krema ne rade te kreme radi nas nego radi sebe i logično je da će se forsirat savjeti o obaveznom mazanju, pogotovo djece..jer znaju da će na djeci najviše zaradit. Dnevne kreme sa UV zaštitom protiv starenja - koja glupost.. u takvoj kremi ima toliko kemikalija, a ljude to niti ne zanima samo zato što vide obećavajuću reklamu koja ih uvjeri da je netko tamo napravio nešto dobro za njih jer želi da izgedaju mlađe.. moš mislit :)
Pa dobro eto.. moja poruka je ljudi ako baš baš nemožete bez mazanja jer morate puno vremena bit na suncu, barem smanjite i odaberite neku od manje sintetskih krema..

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!