|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pokvareno mlijeko
10.12.2008 23:29:47   
anne
Bila sam u dućanu i kupila sam 4 litre mlijeka i sve 4 pokvarene. Ljuta kao pas, ali sa dvoje djece doma nisam se išla odmah žaliti. Ali sam im išla reći kad smo išli van u šetnju.
A prodavačica meni kaže da sam trebala donjeti mlijeko na reklamaciju pa da bi mi zamjenila za drugo. Za koje drugo, još jedno pokvareno?!?!
Od onda više ne kupujem u tom dućanu premda mi je najbliži.
Što bi vi napravile?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pokvareno mlijeko
10.12.2008 23:31:29   
tiha
moja frendica je kupila 2 gajbe trajnog mljeka pokvarenog dosla u trgovinu jedno po jedno otvorila i dobila drugo ahahhahaa i to konzum veliki a sta ces ali dobila nove dvije gajbe....kontam da bi i ja takouser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pokvareno mlijeko
11.12.2008 8:41:20   
Puli
Bila sam u dućanu i kupila sam 4 litre mlijeka i sve 4 pokvarene.

anne strašno
mojoj teti se to par puta desilo sa svježim mlijekom ali po ljeti pa im je vratila



ja kupujem mlijeko na placu-izvrsno je đurđevačko,uvijek friško i ima totalno drugi okus nego ovo u dućanu,zasada nemam neg.iskustava s njima,a teta nam uvijek da preko reda kad vidi da sam s curetkom




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pokvareno mlijeko
11.12.2008 9:17:17   
tonkica
Svašta se dešava kod nas, to je koma!
I ja bi ga išla reklamirat i prestala bi kod njih uzimat mlijeko, baš kao i ti.
Meni se tak nešto nije dogodilo, srećom. Poludila bih!



_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!