|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   24-satni urin
15.11.2011 13:59:34   
minis
Pozdrav svima,

zbog visokog tlaka i proteina u 24-satnom urinu kod pretraga prije 2 mjeseca, dobila sam opet da ponovim nalaz zbog provjere proteina da se nisu slučajno povečali. Urin sam skupljala od jučer ujutro, a jutros kako sam se rano probudila i sva pospana zaboravila sam jutrašnji prvi urin dodati u ovaj što sam sakupljala. Napomenula sam to u laboratoriju kod predaje urina ali je gospođa samo slegnula ramenima i rekla: "a ma"  .... Sad me malo brine dali će nalaz biti valjan pošto je u tome svemu trebao biti i jutrašnji prvi urin....   user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 24-satni urin
15.11.2011 14:01:08   
pepeljuga
Ma ja mislim da bi trebalo biti okuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu minis)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 24-satni urin
15.11.2011 14:04:06   
ZVRK
faliti će ti ''količina''urina.tako moja teta morala skupljati

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 24-satni urin
15.11.2011 14:09:13   
pincirotvajler
nemam pojma..ja sam to u bolnici radila..al nisam zaboravila dat jutarnji user posted image
nadam se da nebuš morala ponovo skupljat user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 24-satni urin
15.11.2011 14:10:38   
pticica
ja nemam pojma o ovome! je li se to cijelih 24h skuplja urin? zasto? prvi put cujemuser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: 24-satni urin
15.11.2011 15:58:47   
pincirotvajler
pticice neznam kaj oni s tim rade,ali gledaju se proteini u mokraći kroz cjeli dan..znači svako pišanje natočiš u flašuuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 24-satni urin
15.11.2011 18:42:00   
minis
Ma ja se nadam da im je bilo dovoljno, pošto pijem do 2,5 litre tekućine tokom dana, toliko sam i sakupila 2,5 litre, s tim da sam im još i u laboratoriju davala uzorak za običan nalaz od urina... Jedva čekam sutra da vidim nalaze, nadam se da se proteini nisu povečali....
Hvala cure... user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!