|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čaj od sljeza - mislim da sam zeznula u pripremi
22.9.2011 10:09:45   
Njofra
Da li vi radite svojoj djeci taj čaj kad su prehlađeni. Evo ja sam do danas radila samo pripravak za nosić od korjena bijelog sljeza. Danas odlučila napraviti svom šmrki čaj i na kraju pročitam uputstvo da u hladnu vodu stavim korijen sljeza ja sam stavila u vruću vodu, pih.. sad mi nije ni da ga bacim ni da ga dam malom da pije a nažalost vrećica mi je pri kraju morat ću po novi sljez u apoteku.
Jeste vi kad napravili na ovaj moj način taj čajek?


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Čaj od sljeza - mislim da sam zeznula u p...
22.9.2011 10:44:36   
BruMa
Nisam nikad stavljala u vruću vodu.Najbolje nazovi ljekarnu i pitaj,pa si mirna.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čaj od sljeza - mislim da sam zeznula u p...
22.9.2011 20:56:12   
anonno17
da i ja  sam  u hladnu stavljala na dva sata, ali to nije za piti nego u nos stavljati , a kako se čaj za piti pripravlja najbolje pitaj!!!



_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
23.9.2011 14:48:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anonno17)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Čaj od sljeza - mislim da sam zeznula u p...
25.9.2011 8:56:35   
elven
Čaj od korjena bijelog sljeza se pravi kako su ti curke rekle i kako si do sada radila, znači u hladnu vodu, ovisi o dužini stajanja i gustoći pripravka hoćeš li ga koristiti za nosić ili za piti.
Mješavina koja se pravi u vrućoj vodi je od cvjeta, lista i korijena, kad ga preliješ vodom onda bude prvo plav, ali nakon nekog vremena dobije onu normalnu žuto-zelenu boju svakog čaja....

U dm-u ima kupiti i korijen i mješavinu za čaj mislim da je i jeftinije nego u ljekarni, pa ako ti je koji u blizini možda da ti se tamo zaleti neko.


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!