|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tko se radije mazii?djevojčice ili dječaci
12.12.2008 21:25:12   
božica
Djevojčice – vjerojatno, zato što su tako naučile.
Znanstvenici kažu: Ženske bebe više mazimo. Djevojčice dobivaju više nježnosti nego dječaci. Očito okolina nesvjesno nježnije tretira djevojčice, i to ne samo roditelji, nego i ostali članovi obitelji i odrasli.
Možda je u tome razlog zašto neki dječaci, kad postanu malo stariji, ne prihvaćaju nježnost baš rado. Imate li kod kuće dečkića koji vas uvijek izbjegava kad ga želite pomaziti, pokušajte ga navući na tanak led: s dječacima ćete do maženja lakše doći preko ludovanja. Škakljanje, hrvanje, valjanje u travi – takve stvari oni vole.

hm ajde  ajde vi koji imate dečkića i curicu  da vas čujemuser posted image
imam dve cureuser posted image user posted image koje mazimouser posted image


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: tko se radije mazii?djevojčice ili dječaci
12.12.2008 21:42:03   
kitty
ivan se jako voli mazit,mislim da to ne ovisi o spolu nego kako ih naviknemo i koliko se mi volimo mazit

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: tko se radije mazii?djevojčice ili dječaci
12.12.2008 21:44:30   
lelo
leon je velika maza.Sav se uvija kad se mazimo.user posted image
Mislim da je to kako se prema djetetu odnosiš i koliko se maziš ono ti vraća istim.Nije važno da li su curice ili dečki svi se vole maziti.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: tko se radije mazii?djevojčice ili dječaci
12.12.2008 21:54:03   
mirna
potpisujem lelo i kitty. mi se svi zajedno mazimo... mali ponekad malo glumi kad se zaigra da nece (ali muskarci ne mogu raditi vise stvari od jednom- to je valjda zbog togauser posted image ), ali na splosno je prava mala maza..

mislim da su te razlike u ponasanju do muskog ili zenskog djeteta vec malo zastarjele... ja bi vjerojatno isto mazila i curicu ili deckica..

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: tko se radije mazii?djevojčice ili dječaci
12.12.2008 21:58:10   
tonkica
Bome i moji se nećaci vole maziti. Znam da sam se prošli vikend čudila jer mi je Matija koji ima 6 g. sjedao u krilo i mazio se.
A i ova moja mala od 5 mjeseci se već sad obožava mazit. Sva se smiri, opusti i uživa. Šta će tek bit kad naraste?! user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: tko se radije mazii?djevojčice ili dječaci
12.12.2008 22:03:13   
Ruža
Pa sudeći po bebačima u našoj obitelji curke se baš i nisu voljele maziti, više dečki. I to onako, baš mazno imaš osjećaj da će se rastopiti. Još kad zagrle onim debelim ručicama....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: tko se radije mazii?djevojčice ili dječaci
30.12.2008 22:55:55   
Florijan Jakov
u jednom trenu se mazimo do besvhesti  a u drugom bi se tukao...user posted image ah, ti dečki

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!