|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   trudnoca i antibiotici
4.12.2008 19:03:27   
nancy
evo ovako.u 23. sam tjednu trudnoce i napravila sam briseve rodnice.imam povecan broj nekakvih bakterija i ginekologica mi je napisala kapsule eritromicin koje sam morala pit 4 puta po 2,8 dana.medjutim imala sam neke nuspojave,odmah ,i nazvala sam je i rekla mi je da prekinem uzimat i dodem kod nje iduci tjedan da mi prepise nove-sumamed-  kao posljednju opciju !!zvucalo je grozno.posljednja opcija!?placem cijelo popodne .valjda ako mi ne rijesi te bakterije mogle bi mi naskodit plodnoj vodi  a tako i mojoj maloj bebici.jeste li vi imale slicnih problema,i jeste li morale pit antibiotike u trudnoci? kazite nesto da me umirite,jer imam osjecaj da cu poludit.

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: trudnoca i antibiotici
4.12.2008 19:08:08   
koka
Bok nancy, ja sam u oba dvije trudnoće morala antibiotike piti, normabel i neke druge , zaboravila sam kako se zovu, ako te strah pitaj svog doktora šta misli, jer postoje antibiotici koje ne štete bebici. za sada nemoj se puno živcirat i čuvaj se.ah da sumamed je dosta jak antibiotik???ili se varam


_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: trudnoca i antibiotici
4.12.2008 21:06:39   
nancy
i meni se cini da je jak,ali ona kaze umjesto ovih sta mi ne odgovaraju da ce mi dat sumamed.nisam pametna,uopce.

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: trudnoca i antibiotici
4.12.2008 21:09:43   
koka
Savjetuj se s više njih pa vidi, valjda znaju oni šta rade? Ti se odmaraj i uživaj. pusa tebi i user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: trudnoca i antibiotici
4.12.2008 21:12:12   
božica
sumamed
jesam jesam imala sam dole cijelu trudnoću problema
pila sam tri puta sumamed jer mi nije bilo spasa ..
rodila i sve ok user posted image user posted image user posted image user posted image
nije mi isto bilo svejedno ali vjerujem svojo giničkiuser posted image user posted image
ipak dr znaju što rade
bar bi trebali znatiuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: trudnoca i antibiotici
4.12.2008 21:57:42   
nikoleta
Ja sam na početku trudnoče, u stvari u drugom mjesecu trudnoče imala streptokok i morala sam piti klavocin. Hvala bogu izlječila sam bakteriju i sad je sve ok, do poroda imam još oko mjesec dana! Ne brini, puno trudnica pije antibiotikeuser posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: trudnoca i antibiotici
4.12.2008 23:00:49   
mališa
ja sam imala ureaplazmu i pila sam tri dana po dvije tablete sumameda i poslije je bilo sve ok
kada sam pričala o tome isto kao i ti sva u strahu doznala sam da puno,puno njih ima bakterije i da su isto pili tablete.

(Odgovor članu nikoleta)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: trudnoca i antibiotici
4.12.2008 23:28:56   
nancy
hvala vam sta ste mi se javile ,bolje mi je nekako kad znam da nisam jedina.e sad cu mirnije cekat iduci tjedan i posjet ginekologici.

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu mališa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: trudnoca i antibiotici
5.12.2008 8:44:00   
tonkica
I moja šogorica je pila sumamed, hvala Bogu sad je sve OK, ima još 3 mjeseca do termina. Ništa se ne brini, doktori znaju svoj posao, bebica i ti ćete biti žive i zdrave!



_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: trudnoca i antibiotici
5.12.2008 10:36:46   
astrid
ja sam ti isto imala bakterije u urinu i prepisala mi je najjacu dozu klavocina 10 dana....sve je proslo u redu,sada sam u 38. tjednu. meni je sestra rekla da nema velikog straha od bakterija, najgori slucaj je da bi beba ostala par dana u bolnici. to me umirilo jer kad mi je doktorica rekla da moze ostavit posljedica pomislila sam na najgore...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!