|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
28.6.2011 17:19:46   
MaliZmaj
Pisem iz humanitarne udruge Mali zmaj. Malo prije mi se javio jedan covjek i rekao da nije jeo vec nekoliko dana. nema hrane i nema novaca da kupi. Do sutra u jutro cemo pokusati skupiti hrane da mu bude za iducih nekoliko dana. Molim vas da se odazovete i donesete makar jedan kruh, paket tjestenine ili kilu brasna. kontakt broj udruge je 091 567 0618 a mail info@malizmaj.hr. Dezurat cemo 24 sata i pokusati prikupiti sto vise toga i poslati mu prvim autobusom odmah u jutro. Sve donacije u hrani mozete donijeti u udrugu kod okretista Crnomerec ili nazvati da mi dodjemo po to. Hvala na pomoci unaprijed . Drustvo Mali zmaj
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
28.6.2011 17:25:18   
mamicaa
Ajme strašno, draga pa to je doista strašno. Nemam rijeći. Žao mi je što ja nemogu pomoći, jednostavno se borim za svaki dan. Sreća mi je što sada ima povrča u bašti, imamo još tijestenine što ste nam poklonili. Tako da smo sada malo bolje.
U petak sam u ZG, jeli si u mogučnosti da se nađemo, ja baš neznam autom do centra, ali mogli bi se naći u Aveny molu?

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
28.6.2011 17:27:29   
malizia
bravo MaliZmaj user posted image , dobro je činiti dobro.....mm i ja smo isto pomagali jednog čovjeka  i baš smo ponosni zbog toga user posted image  Svaka čast user posted image !

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
28.6.2011 17:30:02   
MaliZmaj
@mamicaa

budemo se cule u cetvrtak najbolje pa se dogovorimo. Na zalost, ona hrana sto sam cuvala u frizideru jer prosao rok prije tri tjedna.
pricala sam s jednom nasom volonterkom i rekla mi je da se moze dobiti posebna hrana za svaki mjesec od hzzo-a i da ide na recept. ne znam jeste li pokusavali vec to dobiti ali ona je rekla da to dobijate za svaki obrok u danu besplatnu hranu ako je takva dijagnoza. u svakom slucaju vrijedi se raspitati. mogu i poslati broj telefona te nase volonterke (farmaceut je u kuzi se u sve te propise)

ispricavam se na offtopicu


< Poruku je uredio MaliZmaj -- 28.6.2011 17:31:23 >

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
28.6.2011 17:31:14   
malizia
nadam se da će se netko javiti, ja da sam bliže sigurno bi se odazvala tako humanom činu.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
28.6.2011 17:31:55   
mamicaa
Može daj mi u pp njezin broj jer mi na recept dobijamo 10 kg posebnoga brašna, pediashure, i pergamin. To mjesečno. Ali ako još na nešto imam pravo rado bih iskoristila jer mi je potrebno.

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
28.6.2011 17:33:14   
MaliZmaj
i ja se nadam da ce se netko odazvati

na zalost, nasa udruga nema vise novaca upravo zbog toga sto se svakodnevno javljaju ljudi kojima trebaju osnove zivotne potrepstine

jucer smo jednoj obitelji s 11-ero djece odnijeli hranu za tjedan dana jer isto nemaju. danas vise nemamo novaca a i ja sam iz svog frizidera vec sve podijelila tako da preostaje smao ovako javno skupljati

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
28.6.2011 17:39:50   
mamicaa
Gle ja imam nešto u bašti krastavaca,tikvica, paradajiza, cvjetaće, jel možeš to sačekati na autobusnom kolodvoru ja ti pošaljem busom? Reci kada ti odgovara i poslati ću tako da u to vrijeme stigne. Iz petrinje za ZG ima često bus.

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
28.6.2011 17:40:12   
MaliZmaj
@mamicaa

oko koliko sati u petak?

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
28.6.2011 17:42:22   
MaliZmaj
ne znam koliko je to bas prakticno jer ta osoba nije u zg vec je u slavoniji pa dok bi to stiglo do nas pa onda iz zagreba da saljemo njemu povrce bi se skroz izmrcvarilo. ali hvala ti svejedno na ponudi

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
30.6.2011 8:56:25   
Bebys
ja sma jako daleko ali se nadam da ima okolo ljudi koji mogu puno pomoci...user posted image user posted image

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
30.6.2011 8:59:50   
njanja
MZ, možeš li mi na pp javiti broj žiro računa pa ću uplatiti novce jer sam u Ri pa ne mogu ništa donjeti k vama??? pa kupite hrane

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
30.6.2011 10:08:20   
MaliZmaj
moze, saljem.

stoje na nasoj web stranici svi podaci: www.malizmaj.hr

mogu staviti podatke i tu ako ce jos nekoga zanimati:


Naziv (skraceni): Mali zmaj
Adresa: Gjure Szaba 5, 10 000 Zagreb
Telefon: +385 (0)1 3707 781
Mobitel: +385 (0)91 567 0618
OIB: 60174266484
ŽIRO RAČUN 2484008 - 1105567475 (RBA)
IBAN HR5824840081105567475 (za strance)
E-mail: info@malizmaj.hr

znaci: upise se ovaj ziro racun, adresa i naziv udruge
kao model za placanje moze 99 za donacije (bar je tako u RBA)
poziv na broj moze datum ili ponoviti dio racuna
naznaka: "donacija - hrana"


hvala

< Poruku je uredio MaliZmaj -- 30.6.2011 10:12:54 >

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
22.7.2011 10:50:39   
MaliZmaj
imamo jedan problem koji bi mozda vi forumasice mogle rijesiti

Udruga Mali zmaj zeli donirati jos jednom pun auto hrane, odjece i higijenskih potrepstina za mamicu, njezinu prijateljicu i opcenito za ljude iz tog sela
problem je u tome sto udruga ima stvari ali nema novaca i ne moze poslati mamici za gorivo

ako skupimo dovoljno donacija za gorivo ona ce moci doci autom do nas i uzeti stvari, inace nista od toga

na zalost, ja nemam auto a ni vecina nasih volontera

znaci, cure/forumasice, trazimo jos jednom pomoc od vas (mamica ne moze vec dugo do interneta a njena obitelj je trenutno u jako velikim financijskim problemima, u kakvima jos do sada nisu bili i svaka pomoc im treba)

mi nudimo hranu, odjecu i ostalo... molim vas da oko goriva do zagreba i natrag pomognete vi





ovo su podaci za uplatu donacije:

Mali zmaj
Gjure Szaba 5, 10 000 Zagreb
ŽIRO RAČUN 2484008 - 1105567475 (RBA)

naznaka: "donacija - mamica"

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
22.7.2011 10:55:51   
mare00
Ja mogu tek veceras do banke, al budem uplatila za mamicu....Do kad trebate skupiti novce?????user posted image

Cure, nadam se da ce nas se jos javitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Hitna 24 satna akcija - molimo pomoc
22.7.2011 11:10:43   
MaliZmaj
nema neki rok ali bi bilo dobro sto prije jer je hrana u pitanju pa da ne cekaju dugo

hvala :)

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!