|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Plodna voda ili?
2.8.2011 7:40:25   
Rebeka
Od samog početka trudnoće imam iscjedak koji je nekada jači, a nekada ne. Nekada bude proziran, a nekada žućkast, uglavnom, uvijek je bio prisutan. U nedjelju je bio malo krvav što upućuje na skori porod.Međutim, jutros nakon što sam bila u wc-u, bile su mi mokre gaćice, ali sluzi nigdje. Sada ne znam je li to plodna voda ili opet iscjedak? Samo je bila mala mrljica, možda tri do četiri kapi. Ništa me ne boli, ali osjećam se kao da imam dobiti stvari (već danima).
Zanima me ako je to bila plodna voda, je li nastupaju odmah trudovi nakon toga ili ne?
Cijela sam zbunjena i ne znam što činiti?user posted image
Da ostanem kući, ili da pođem do dr., a u četvrtak mi je kontrola?

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Plodna voda ili?
2.8.2011 8:02:38   
Točkica28
Pa ako si zabrinuta svakako odi pa ćeš biti mirnija. I ja sam imala jako obilne iscjedke cijelu trudnoću. Tak i tak si blizu poroda pa odi da te prekontroliraju.

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Plodna voda ili?
2.8.2011 8:03:51   
vila_7
Rebeka ne vjerujem da je plodna voda. Jel stalno curka ili samo te 3-4 kapi?
Neke zene su pisale da im je dr.savjetovao kako ce provjeriti da li curi pomalo plodna voda:
legnes 5 minuta i kad ustanes ako ti bas pocne puno curiti,jest. Mada ako imas broj dr. ja bih je nazvala i pitala.

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Plodna voda ili?
2.8.2011 8:15:56   
Juanita
meni su uvijek tako mokre gaćice kao da sam se upiškila. a nije plodna nego se vjerojatno oznojim, ali ako tebi se to nije prije dogodilo svakako provjeri s ginom! 

(Odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Plodna voda ili?
2.8.2011 8:24:53   
Puli
ako nisi sigurna da li je ili nije,
najbolje da odeš na pregled
sretnouser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Juanita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Plodna voda ili?
2.8.2011 8:26:35   
Indy
ja isto stalno moram nositi  dnevne uloske, od pocetka trudnoce imam pojacan iscjedak kao ti rebeka, nekad jace, nekad slabije. no i meni se zadnjih dana cini da curi malo jace, isto sam nesigurna, je mi druga trudnoca, no u prvoj to nisam dozivljela. tjesi me sto se beba mice uredno i sutra idem u bolnicu. tako da mislim ako osjetis da ti je beba premirna, tj, nemice se, ja bi onda potrazila pomoc doktora odmah.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Juanita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Plodna voda ili?
2.8.2011 8:44:12   
BUMBI
ako nisi sigurna da li je ili nije,
najbolje da odeš na pregled
sretno


potpisujem

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Plodna voda ili?
2.8.2011 8:55:36   
cuba
Mislim da plodna voda nije. I kada počne lagano curiti opet to bude više od 3 kapi. Vodenjak ti može puknuti i bez da uopće dobiješ trudove još satima poslije. Znači u slučaju ako pukne, pakiraj se i u bolnicu jer bebica ne smije ostati bez nje.
To što imaš osjećaj kao da ćeš dobiti je normalno, to su lagane kontrakcije pred sam kraj trudnoće. Jednostavno ti se cijelo tijelo pripremna na porod.
Nastoj odmah ne paničariti, vidi tokom dana kako će ti biti ako bude još curkalo javi se svom ginu. U svakom slučaju ti želim svu sreću svijetauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Plodna voda ili?
2.8.2011 9:00:41   
Rebeka
Hvala vam puno na savjetima. Vidjet ću još neko vrijeme što će se događati. Za sada je bez ikakvih promjena, sve je ok, a ukoliko se ponovi-zvat ću svakako dr. Ne želim bez potrebe paničariti, a opet ne želim ispasti neodgovorna. Uglavnom, pratit ću stanje-možda je to sve moja psihauser posted image

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Plodna voda ili?
2.8.2011 10:00:24   
adryosijek
nazalost nemam to iskustvo,jer su mi ga na silu busiliuser posted image a bas sam htijela da se desi prirodno,da sazrije i pukne
nadam se s drugom bebom kada dodeuser posted image da ce sve biti prirodnije..
ako ti je onako zuckasto to je taj iscjedak prije poroda je nesto intevzivniji..
i nema panike,a vjerujem da ti voda ode da bi mozda laganini i trudove osjatilauser posted image user posted image
najbolje da vidis s doktorom,mozda ides na ctg i aminoskopiju svaka 2 ili 3 dana..pa pitaj

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Plodna voda ili?
3.8.2011 10:04:54   
BUMBI
Rebeka kakvo je stanje danas?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Plodna voda ili?
3.8.2011 10:39:46   
ginger
ako ce ti sta pomoc evo mog iskustva:

u petak oko 2.00 ispao mi onaj čep i imala veliki iscjedak sa sukrvicom uz lažne trudove, popodne otišla u rodilište na pregled i rekli da se nisam ništa otvorila i vratili me doma uz napomenu da sve moze pocet ili za pola sata ili za par dana.

cijeli vikend imala lažne trudove i taj pojačani iscjedak a sukrvica skoro prestala. u nedjelju oko 23h bas me bolilo, iscjedak obilan ali opet lažni trudovi, ipak otišla opet do rodilišta za svaki slucaj da ne bi dite ostalo bez plodne vode ili se ona ne bi mozda zamutila..... kad iznenađenje   otvorena 6 cm i zadržali me. rodila tek idući dan iza podne uz drip s tim da su mi oni probili vodenjak oko 10h..

s obzirom da si rekla da imas i te bolove najbolje idi da te pregledaju....onda ces biti mirna

ja na kraju nisam ni imala prave trudove vec se na laznima otvorila 8 cm i dovrsila na dripu jer sam ostala bez trudova... da sam jos cekala da mi krene ono po školski, možda bi i kući rodilauser posted image


nadam se da je sta pomoglo....

sretno i javi kako je proslo


_____________________________

ocekivali 28.06.2011

docekali Luku 27.06. 2011


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Plodna voda ili?
3.8.2011 10:42:56   
ginger
inace kad su mi pukli vodenjak to je mlazom iscurilo i to najmanje litra bas tople tekucine, nije bila sluzava, bas kao voda

_____________________________

ocekivali 28.06.2011

docekali Luku 27.06. 2011


(Odgovor članu ginger)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Plodna voda ili?
3.8.2011 17:13:51   
Suzn
Odi doktoru! Ja znam par njih kojima je curkala plodna voda danim, a nisu skužile, i nije lijepo završilo. Mislim da tu nema pravila, meni je odjednom iscurilo pol deci, recimo, al znam i puno drukčijih priča.

Odi doktoru!!

(Odgovor članu ginger)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Plodna voda ili?
3.8.2011 20:30:49   
larousse
Rebekaaaa????? Javi seeeeee...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Plodna voda ili?
3.8.2011 20:53:00   
BUMBI
Nema je???Nadam se da je nekome ostavila broj moba

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Plodna voda ili?
5.8.2011 8:39:46   
mmicko
Ma vjerojatno nije ništa, nadam se. Rebeka javi da znamo!!! Meni je isto tako bilo neki dan i jučer opet, ali s obzirom da bebica normalno reagira, a kroz noć nema nikakvog iscjedka i vlažnosti, zaključila sam da je u biti večina od povečanog znojenja. Sretno Rebeka!!!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Plodna voda ili?
8.8.2011 21:35:40   
BUMBI
Da nam rebeka nije rodila kad je nema već dugo??????

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Plodna voda ili?
8.8.2011 21:55:53   
cuba
Baš, nema je od 02.08?? Nadam se da je sve u redu i da se već mazi sa svojom bebicomuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!