|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   let3 na HTV
14.12.2008 15:32:58   
mirna
Jeste li gledali u nedjelju popodne na htv? Ja sam prespavala... navodno su gosti bili let3 i morali su prekinuti emisiju..user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: let3 na HTV
14.12.2008 15:37:35   
koka
Gledala sam, totalni luđaci...prekinuli su 5 minuta ranije, jer ih više Stanković nije mogao kontrolirat, šta je sigurno je sigurno user posted image . Ako je netko presnimio možda neka mi javi jer nismo gledali od početka , a i Rokič je skakao oko nas pa nije da smo puno čuli. Al ono što jesmo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: let3 na HTV
14.12.2008 15:37:45   
Candy
Mirna,ja sam gledala...
Stanković je prekinuo emisiju desetak minuta prije kraja,nakon što ih je u nekoliko navrata zamolio da nema nikakvih performansa...Međutim,znamo kakvi su,pa se Stanković u jednom trenutku dignuo i zaštitio sakoom njihove stražnjice user posted image ...
Sigurno će se o tom još pisati,mene zanima što će Hloverka reći na to user posted image ...

A mislim da ima i repriza kasno navečer...(ako će prikazati user posted image )...


< Poruku je uredio Candy -- 14.12.2008 15:39:05 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: let3 na HTV
14.12.2008 15:40:09   
božica
ma joj užas kod svekraq sam na kratko vidjelauser posted image
ti tipovi mi se takuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bolje nek si doma žene ćuvaju ak ih imaju uopćeuser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: let3 na HTV
14.12.2008 15:42:16   
mirna
Bili su prije par godina na sloTV i isto napravili "show".. vjerojatno nitko iz htv nije vidio, inace bi znali sto ih ocekuje...user posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: let3 na HTV
14.12.2008 15:43:56   
koka
Ma znao je Stanković šta očekuje, a i šta se očekuje od njih da će poštivat neki dogovor, pa nisu oni takvi user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: let3 na HTV
14.12.2008 15:43:59   
Candy
IZVORNA PORUKA: mirna

Bili su prije par godina na sloTV i isto napravili "show".. vjerojatno nitko iz htv nije vidio, inace bi znali sto ih ocekuje...user posted image



Vidjelo se,Mirna,vidjelo....
To je bio skandal koji je punio novinske stupce user posted image ...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: let3 na HTV
14.12.2008 15:52:52   
koka
http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=413583 evo tu ima malo o tome.user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!