|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rojazol Krema u Trudnoći?!
20.6.2011 23:03:38   
lime
Trudna sam 16 tj.i imam užasno jak svrbež , žuti iscjedak i osječam kao neke prištiće,vjerojatno gljivice...
I Prije sam ih imala (gljivice) i ja  i partner smo se liječili Rojazol Kremom koju nam je prepisao ginekolog...zanima me dali je mogu i sada uzeti bez pregleda doktora jer imam iste simptome... ?!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rojazol Krema u Trudnoći?!
20.6.2011 23:05:50   
natalijax
nemam pojma,bolje kod doktora,ja nebi,inaće sam takva nekakva ništ bez doktora,a što piše na uputamauser posted image

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rojazol Krema u Trudnoći?!
20.6.2011 23:10:25   
lime
Pa više manje u svim tabletama piše da ako ste trudnica posavjetujte se sa liječnikom...tako da... a moj gin je sad otišao 2tj na godišnji...a ja druge ne želim...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rojazol Krema u Trudnoći?!
20.6.2011 23:17:26   
tyna
ovako piše:
Trudnoća
Rojazol krema se smije, prema odluci liječnika, primjenjivati tijekom trudnoće.
pa radije upitaj liječnika

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rojazol Krema u Trudnoći?!
21.6.2011 8:16:47   
Hubertica
ja sam ti se na početku trudnoće borila sa gljivicama... nemoj čekati i odbijati drugog ginekologa jer ti to ne želiš, sorry ali sad je beba na prvom mjestu... eto meni su uspjele nagristi i posteljicu iako sam reagirala drugi dan kad sam osjetila peckanje i svrbež... zato trk kod ginekologa jer kako god se pričalo da je to normalno, bezazleno i da se često javlja u trudnoci - nije sve baš tako jednsotavno... Sad nije vrijeme za uzimanje lijekova i kremica na vlastitu ruku...
Meni je ginic prepisao:
- no sex dok se to ne riješi s obje strane
- Rojazol vaginalete (jer krema je samo za ublažavanje vanjskih tegoba svrbeža, a ono što se događa unutra to ne vidis a može naštetiti),
- Rosalgin granule koje su se otapale u prokuhanoj vodi i
- Rosalgin irigator za ispiranje rodnice
- i do kraja trudnoce svaki tjedan moram stavljati jednu vaginaletu Vivag kako bi se izbjeglo ponovo javljanje


< Poruku je uredio Hubertica -- 21.6.2011 8:24:17 >


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rojazol Krema u Trudnoći?!
21.6.2011 8:39:43   
Bebys
pa ako je to u pitanju nema hoces neces moras kod lijecnika da vidi i preporuci..ma nece te pojesti nitko..bolje i drugi lijecnik nego svrbezuser posted image

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rojazol Krema u Trudnoći?!
21.6.2011 12:08:33   
njanja
ja nisam imala gljivice u trudnoći, ali sma imala pojačan iscjedak pa mi je dr dao plymicol vaginalete da si stavim svakih 10 tak dana 1 da se to pročisti....
Znam da i djeca mogu koristiti plymicol jer je Janu dala pedijatrica za neki osip na guzi prošlo ljeto....Isto tako djeca i rojazol koriste za soor ili afte na ustima....


Najbolje ti se konzultirati sa doktorom ili s apotekarkom, iako moj savijet da ideš kod gin koji ti vodi trudnoću..

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rojazol Krema u Trudnoći?!
21.6.2011 12:13:51   
Zvonki
Ja ne bih na svoju ruku uzela, odi ginekologu

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rojazol Krema u Trudnoći?!
21.6.2011 12:28:51   
lavica81
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Ja ne bih na svoju ruku uzela, odi ginekologu


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rojazol Krema u Trudnoći?!
24.6.2011 14:44:29   
lime
bok curke!! Za svee one koje su rekle da obavezno odem kod lječnika reći ću vam da nisam otišla iako sam trudna... jednostavno sam se umivala/prala u čaju od kamilice... i nestalo mi za tri dana...user posted image user posted image user posted image
Sada je svee u redu!! user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rojazol Krema u Trudnoći?!
24.6.2011 15:20:15   
Indy
kamilica je dobra za gljivice, općenito čaj jer sam čula da tein iz čaja izvlači gljivice. ja sam od doktorice dobivala canesten vaginalete, sad više neidu na recept, ni nepitam više doktoricu, sama kupim u ljekarni kad dobijem tu upalu. koristila sam to i u prvoj trudnoći i sve je bilo uredu.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rojazol Krema u Trudnoći?!
26.6.2011 22:27:57   
mmicko
Ma ja sam ih imala po dva puta u obje trudnoće!! Ova je prošla bez gljivica! Hvala Bogu!!!! I dok mi je prepisao i vaginalete i plimikol i rojazol, kako kada! Tako da možeš sve koristiti! Bolje izliječiti jer su stvarno gadne!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!