|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krpelji... cijepiti ili ne?
21.4.2011 9:24:13   
bubamara787
Da li imate pravilo cijepiti dijecu protiv krpelja? Odnosno... kako mi zivimo u blizini sume krpelji su nam svakodnevna prica.. .ali doslovno... Evo prosli vikend smo bili samo kod nas u dvoristu, kosili travu, sadili cvijece i.... a kad ono K je imala malog krpelja iza uha, dok M na nogici... Bila sam kod pedijatrice te sam dobila privatni recept da kupim cijepivo te je ona pristala cijepiti samo M.. posto ona ne zeli cijepiti djecu mladju od 2 g... tako da K otpada..
Naima nisam jos kupila cijepivo ali cu to obaviti ovaj tjedan te cemo slijedeci tjedan na cijepljenje..
Da li ima tko kakvo iskustvo?

_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krpelji... cijepiti ili ne?
21.4.2011 9:36:26   
mišica 666
ja bi cijepila pogtovo kad su vam krpelji svakodnevica. inaće se užasavam tih malih gamadi jer mogu tako zakomplicirati sve.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krpelji... cijepiti ili ne?
21.4.2011 10:26:04   
jagodicabobica
ovi dana i ja sama sebi postavljam isto pitanje....


danas je imam voditi kod dotora jer ima neku crnu tackicu na glavi neznam dali je krpelj...
mi zivimo u velikom gradu...mala je najvise u pjesku ili na cesti...sa skolom setaju po sumi..
iskreno nisam se puno informisala o toj vakcini...neznam ni koliko dugo traje zastita....user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krpelji... cijepiti ili ne?
21.4.2011 10:35:44   
cokolada
ja mislim da je to ok, cijepila sam svoga sincica proslu jesen, cijepivo nema nuspojava, on je imao 4 god kada se cijepio. Kod nas ima dosta krpelja, iako je meni glavni razlog bio zasto sam ga cijepila jer je u nekoliko navrata ima taj pneumokok u nosu pa bi zakurio, ove zime ga nije imao. Pedijatar mi je cak rekao da je u Europi to cijepivo u redovnom programu cijepljenja djece.

(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krpelji... cijepiti ili ne?
21.4.2011 10:45:13   
mamicaa
Mi smo se mislili cijepiti ali se plače... tako da ništa od toga...

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krpelji... cijepiti ili ne?
21.4.2011 23:52:11   
lillyfee
mi se cijepimo redovno, kod nas je to u programu ( zivimo van Hrv.)

_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krpelji... cijepiti ili ne?
26.4.2011 9:02:26   
mamica29
I ja našla svom Janu krpelja jučer na lijevom ramenu. Imal ga je možda dva tri, najviše četiri sata. Otišli na hitnu i izvadili ga. još me sve svrbi od mukeuser posted image . Sad treba čekati tj treba ga pratiti, nedaj Bože da dobije temperaturu. kolko košta to cjepivo? i dal možda znate dal autan pomaže kod tjeranja te gamadi ak se namažeš - preventivno. Bili smo u goricama kod Jalžabeta

< Poruku je uredio mamica29 -- 26.4.2011 9:03:07 >


_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu lillyfee)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krpelji... cijepiti ili ne?
27.4.2011 9:42:09   
bubamara787
Cijena je kn 313.... jucer sam tek narucila cijepivo...



_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krpelji... cijepiti ili ne?
27.4.2011 16:19:59   
Wukovarka
Ja ću L obavezno cjepiti, jer je ona pravi priljepak za njih

(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Krpelji... cijepiti ili ne?
28.4.2011 9:36:16   
bubamara787
Jucer sam naime isla kupiti cjepivo ... malo sam ostala zatecena cijenom... Uglavnom kako su potrebne dvije ampulice... cijena je iznosila kn 630...user posted image user posted image user posted image
Kupila sam ga... no mislim da je to ipak puno previse...



_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Krpelji... cijepiti ili ne?
28.4.2011 9:47:42   
mamica29
Stvarno je preskupo cjepivo, ali šta možemo user posted image . Bolje zaštitit dijete nego trpit posljedice. Nadam se da ovaj krpelj nije bio zaraženuser posted image

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!