|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Citrofit i bebe
23.6.2014 16:50:56   
elina
Pozz....došlo ljeto i nema me puno na kompu.....ugl. G mi je danas napunila 6 mj. i došla njena prva tura...ima 38,6 u guzi naravno i još joj nisam dala čepić,nego čekamo.....kažu da se citrofit može davati bebama od 6 mj. na dalje,pa me zanimaju vaša iskustva ako ste imale.....pozdrav svima i ugodno ljeto vam želim....user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 24.6.2014 7:47:30 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: citrofit i bebe
23.6.2014 17:49:44   
mamo
Ja sam svojima počela davati ovu zimu, mali je imao 2,5 god, a malena godinu dana. Nisam baš redovito davala malenoj, jer mi se činilo da je dobila neki osip baš u vrijeme kad je počela uzimati citrofit. Malac nije imao nikakvih nuspojava.

Inače, mislim da 38,6 u guzi za tako malu bebu nije baš povišena temperatura. Ako se inače normalno ponaša i nije razdražljiva ili slično, možda da pričekaš s čepićima....

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: citrofit i bebe
25.6.2014 13:45:42   
andydea
Evo iz moje grupe sa face o citrofitu da ne pišem ponovno...
https://www.facebook.com/#!/notes/zdrava-prehrana-beba-i-djece/citrofit/197941357078724

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu mamo)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: citrofit i bebe
28.6.2014 9:25:22   
elina
andydea...aj pliz copy paste to s facea jer ja već dugo nisam na njemu i ne mislim se vratit...ako ti nije problem...falaaa

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: citrofit i bebe
30.6.2014 18:38:30   
andydea

CitrofitBy Andrea Despotović on 14. siječanj 2014 u 10:10
Citrofit - ekstrakt sjemenki grejpa - je prirodni antibiotik i antioksidans. Djeluje na široki spektar bakterija i virusa, a pritom nije štetan za organizam.
Uspješno djeluje i na gljivice, a posebno je djelotvoran kod candide albicans.
Citrofit je također prirodni antihistamin, što znači da smanjuje simptome alergije, ali ne uzrokuje štetne nuspojave poput sintentičkih lijekova.


Citrofit - 100% prirodni ekstrakt sjemenki grejpa
-100% prirodni proizvod
-bez dodatka alkohola
-bez umjetnih aroma i konzervansa
-prirodno pomaže u jačanju imuniteta
-protiv gljivica, bakterija i virusa
Citrofit je pronađen tek prije 30-ak godina, već je poznat diljem svijeta, i zaslužio je priznanje ne samo alternativnih, njego i klasičnih liječnika.

Citrofit se dobiva iz sjemenke i pulpe grejpa.Grejp, Citrus paradisi, je 5-6 m visoko citrusovo drvo, ima dugačko tamno-zeleno lišće i veliki plod dijametrom 10-15 cm.
Citrus paradisi pronađen je na Karipskom otoku Barbados u 17 stoljeću. Dugo vremena je služio kao dekorativno drvo. Zbog njegovog posebnog okusa, 1823 godine grejp su počeli kultivirati na Floridi, a poslije u Arizoni i Kaliforniji.

Citrofit je pronašao 1972 godine dr. Jakob Harić. Jakob Harić se rodio u Jugoslaviji 1912 godine. Otišao je u Njemačku da bih studirao nuklearnu fiziku. Njegov studije prekinuo drugi Svjetski rat, koji mu je ostavio duboke tragove. Užasnuti ratom, Jakob je napustio nuklearnu fiziku, i odlučio je posvetiti svoj život unapređenju ljudskoga života.

Okrenuo se medicini, završio je medicinski fakultet po specijalnosti imunologija.Harića su već odavno zanimala ljekovita svojstva grejpa.1963 godineotišao je na Floridu, zemlju grejpa, da bi istražio svojstva sjemenke grejpa.

Za Harićeva otkrića 1990 godine saznali su prvi alternativni liječnici i počeli koristiti Citrofit, kao vrijedan lijek u svojim terapijama. Francuski Institut za istraživanje virusa Hiv-a, 1995 godine zamolio je Harića da im se pridruži kako bih istražio djelovanje Citrofita na virus sidi.

Uskoro je Hariću dodijeljena nagrada od farmera Europe, kojima je Citrofit uspješno pomagao kontrolirati salmonelu i escherichia coli. 
Ekstrakt sjemenke grejpa sada je poznat cijelom svijetu. Liječnici svjedoče o njegovim antibakterijskim, antivirusnim i antigljivičnim svojstvima. 
Istraživanja su pokazala, da Citrosept pomaže kod oko 800 vrsta bakterija, mikroba i virusa i oko 100 vrsta gljivica, na primjer:
-Staphyloccus aureus
-Streptococcus pyogenes
-Salmonella typhi
-Escherichia coli
-Haemophilus influenzae 
-Giardia lamblia
-Pseudomonas aeruginosa 
-Klebsiella pneumoniae 
-Shigella dysenteriae 
-Legionella pneumoniae 
-Cholera
-Chlamydia trachomatis 
-Trichomonas vaginalis 
-Candida albicans 
-Herpes simplex 1 
-Influenza A2
-Diploccus pneumoniae 
Citrofit također pokazao se učinkovitim u liječenju od parazita. Koristi se i za snižavanje razini  kolesterola  u krvi.
http://www.biobio.hr/citrofit-ekstrakt-sjemenki-grejpa-30-18423
-ja preporučam ovaj !
Evo molim vas sve na ovu temu pišite ovdje. Hvala !


_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!