|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Povisena temperatura
3.3.2011 19:51:18   
katy mama
jutros u 3h sam otkrila da je malac topao!izmjerim ima 38 u guzu!znam da je to 37.5 al posto je bila noc dala sam mu 2.5 ml paracetamola(panadol)i snizio mu je!poslije(oko 1 popodne)opet je imo u guzi 38.8-opet sam mu dala 2.5 ml-spala,i veceras pred spavanac 38.6(guza),opet sam mu dala sirup

nismo ga tusirali,jer je u stanu pohladno,a sa sirupom spada bez frke
on je veseo,ne kaslje,kise,nosic malo curi

kakvi su simtomi te trodnevne groznice?koliko mogu ocekivat da ovo traje i dali je moguce da je od zubica,jedna 3 nikla,druga samo sto nije user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Povisena temperatura
3.3.2011 21:26:27   
sarah_zg
Trodnevna viroza je nama trajala 3 dana s temperaturom, a nakon toga se pojavi osip. Kad se pojavi osip temperatura se više ne vraća. Prati ga pa ćeš vidjeti. Ne znam zašto ti je bed kupati dijete kad ima temp. Prvo to pa onda ako ne spada paracetamol. Mislim da i sama znaš da je tako bolje. Dok je u vodi, nije mu zima, a ne vjerujem da ti je u kući baš toliko hladno. Nemoj se brinuti ako je veseo. Mogu biti zubići, a možda je stvarno trodnevna. Mi smo imali tako uz curenje nosa, a ja skužila da je trodnevna tek kad je dobio osip.user posted image

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Povisena temperatura
3.3.2011 21:35:18   
lidac0605
Po tvojoj priči ja bi rekla obična viroza jer ima preduge intervale između dva porasta temperature..glavno obilježje trodnevne groznice je visoka temp(39 i više)koja se teško skida i naravno osip nakon 3 dana kurenja i čim izbije,dijete postane afebrilno

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Povisena temperatura
3.3.2011 21:46:00   
sarah_zg
Moja zvijerka je imala 2 dana oko 38 i onda treći dan je baš fest zakurio 39.5 i onda osip. Ali, on je inače dosta otporan i pije ko smuk pa mu možda zato prva dva dana nije narasla tako jako.
Katy mama, mislim da se uopće ne trebaš jako brinuti, nije to ništa strašno.


_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!