|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   povijanje
13.12.2010 11:25:12   
msimota
Kad ste otprilike prestale široko povijati svoju bebu... i kolko dugo je beba bila u jastuku....user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: povijanje
13.12.2010 11:28:56   
maja
Dobrodošla!!!
Noa je bio u jastuku jedno mjesec dana jer je rođen u 3 mjesecu i tako sam se naučila na jastuk da sam bila sva smotana bez njega, a petra je bila možda svega par dana jer je rođena u 7 mjesecu i nisam samu sebe htjela navuči na jastuk.
P. nisam trebala široko povijati, a Nou 3 mjeseca, prestali smo nakon snimanja kukića

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu msimota)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: povijanje
13.12.2010 11:33:29   
ikica84
isli smo na snimanje kukica kad je ima mjesec i pol dana i sve je bilo ok i onda smo prestali siroko povijanje.

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu msimota)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: povijanje
13.12.2010 11:49:45   
ELISABETH
Moja je bila u jastuku samo par dana jer je bilo prevruće, a široko smo povijali do kontrole kukića (ultrazvuk smo radili kad je imala 3 miseca)

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: povijanje
13.12.2010 12:12:04   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image welcome
mi nismo široko povijali


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: povijanje
13.12.2010 14:05:14   
Bebys
dobro dosla
ja nisam uopce siroko povijala...nikada...
a jastuk isto nisam koristila...bez svega toga se moze...naravno

(Odgovor članu msimota)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: povijanje
13.12.2010 14:13:46   
ema55
u jastuku smo je samo iznili iz rodilišta i više ga uopće nismo upotrebljavali. a široko smo se povijali 3 miseca. tako dok rekao, nije bilo nikakvih problema nego je to bilo ka normalno.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: povijanje
13.12.2010 14:14:52   
Gianna
D nije bio u jastuku jer je bilo prevruće, amalena je u jastuku odkako smo došle iz rodilišta prije nekih 18-dana user posted image ...

D sam široko povijala sve do kontrole kukova koju smo obavili kad mu je bilo 3 mj... iako je pedica  u rodilištu rekla da su malenoj kukići ok, ja ju po preporuci patronažne široko povijam bar do prve kontrole sa mj. dana, poslije ćemo vidjeti...


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: povijanje
13.12.2010 14:19:09   
ivana801
Luciju sam široko povijala do 6 mjeseci jer smo tak trebali prema ultrazvuku kukića, a bila je u jastuku dugo jer mi je tako bilo lakše za dojenje i navikla sam se s tim jastukom, a Lauru sada uopće nisam trebala široko povijati, i uopće je nemam u jastuku. Jastuk mi stoji u njenom krevetiću i stavim je u njega tek navečer kada ide spavati da bude tak malo stisnuta, nekak si mislim da tak bolje spava.  

_____________________________

25.02.2008. LUCIJA - zovem je "klopotec" jer ne prestaje pričati
30.09.2010. LAURA - veeelika pospanka

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: povijanje
13.12.2010 14:30:09   
dariaanto

Mi smo povijali do 4 mj..iako smo več sa 3 mj. bili na kontroli i sve je bilo u redu sa kukovima ali doktor je rekao da se preporuća povijati do 4 mj. S time  da smo zadnje 2 mj. povijali samo preko noći user posted image

_____________________________

Erik, 12.05.2010.
Jan,17.07.2015.

(Odgovor članu ivana801)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: povijanje
13.12.2010 16:54:04   
cuba
R sam široko povijala točno dva mjeseca. Tada smo bili na kontroli kukića i kako je sve bilo u redu više ga nisam široko povijala. Jastuk nikad nisam koristila, navikla sam ga držati bez njega.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu dariaanto)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: povijanje
13.12.2010 16:55:37   
nancy
IZVORNA PORUKA: cuba

R sam široko povijala točno dva mjeseca. Tada smo bili na kontroli kukića i kako je sve bilo u redu više ga nisam široko povijala. Jastuk nikad nisam koristila, navikla sam ga držati bez njega.


ovako sam i jauser posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: povijanje
13.12.2010 18:40:44   
troubled
u jastuku su svo troje bili samo nekoliko dana....
paulu sam široko poviojala 5 mjeseci, jer na prvom uzv kukova još nije bilo sve ok i tako su mi rekli...
magdu mjesec dana...
franka uopće nisam...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: povijanje
13.12.2010 18:51:00   
modesty blaise
Ja mog Sebastiana opće nisam široko povijala a u jastuku sam ga imala jedno mjesec i pol dana jer ga je onda na žalost prerastao. Mada mu nije bilo baš drago kaj sam ga zvadila iz jastuka (jer bebe vole mali prostor i vole biti stisnute u jastuku, to ih podsjeća na majčin trbuh)...

Da je bio manja beba rado bi ga i dulje zamatala u jastuk....

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: povijanje
13.12.2010 20:08:48   
Nika 24052006
Moje cure niti jedna nisu široko povijane,niti su bile i jedan dan u jastuku...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: povijanje
13.12.2010 21:46:02   
Točkica28
s mj dana, pedia rekla da su kukici ok i prestali smo

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: povijanje
13.12.2010 22:02:51   
msimota
Hvala vam punoooo

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: povijanje
29.12.2010 11:20:51   
chichina
moja malena je upravo bila na kontroli kukića i dr je rekao da je sve u redu ali da nastavim široko povijati do sljedeće kontrole za 2mj user posted image user posted image user posted image  sićam se da mi je patronažna rekla da se to široko povijanje napušta, ali ako je već povijam tako neka čekam do prvog pregleda pedijatra sa 1 mj. a pedijatrica mi je rekla neka čekam pregled ortopeda. tu čitam da su žene prestale povijati tako nakon šta su im dr rekli da je sve u redu. jesu to moji dr neka stara škola ili šta?user posted image  a ja bi tako htjela njoj skinuti tu široku pelenu jer mi ide na živce i mora nositi robicu barem broj veću zbog nje user posted image

_____________________________

06.10.2010. - mamina i tatina princeza

(Odgovor članu msimota)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: povijanje
29.12.2010 13:23:02   
lilia
I meni je pedijatrica rekla da možemo skinuti široko povijanje jer su kukići u redu, a kad bude imao tri mjeseca idemo ortopedu i da to široko povijanje neće  promijeniti nalaz kod ortopeda kakv god bio. Ona smatra ako nešto nije ok, široko povijanje neće pomoći.
Ja sam zvala par cura koje imaju bebicu i svi i dalje široko povijaju, jedna mi je rekla da je joj je upravo ortoped rekao da je bolje povijati do 3 mjeseca jer škodit sigurno neće.
Ja i dalje široko povijam i mene to jako živcira ali šta ću, poslije da nije šta ok imat ću grižnju savjesti jer nisam sve napravila što sam mogla. A i toplije mu je nekako. već sam se navikla ali stvarno jedva čekam prestanemo.
Kod bas se na kontrolu ide sa tri mjeseca.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu chichina)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!