|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   grrrrrrr vodene kozice
13.1.2011 13:10:02   
natalijax
kolki je postotak da ce mi mali dobit koze,juče sam bila kod susjede na kavi a njenom malom danas izbileuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: grrrrrrr vodene kozice
13.1.2011 13:17:11   
BUMBI
Neznam,zavisi..tako je moj nečak neki dan bio s kumicom i ona sutradan dobila,a on nije,bar zasad

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: grrrrrrr vodene kozice
13.1.2011 13:21:19   
pepeljuga
ajme nemam pojma al islim da kad izacu onda to vise nije strasno....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: grrrrrrr vodene kozice
13.1.2011 13:38:54   
maja
A čuj, ne znam, moguće da će dobiti...imala mala od susjeda pred god. dana, ja otišla namjerno sa noom da dobijem da slučajno me ne ulovi u trudnoći, ali nismo dobili ni Noa ni ja, a njen brat kasnije je

< Poruku je uredio maja -- 13.1.2011 13:39:08 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: grrrrrrr vodene kozice
13.1.2011 15:05:54   
troubled
inkubacija je 7 do 14 dana...
psihički se pripremi za svaki slučaj...
po meni, bolje prije nego kasnije...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: grrrrrrr vodene kozice
13.1.2011 16:32:49   
Točkica28
btw s koliko je okay da se dobiju

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: grrrrrrr vodene kozice
13.1.2011 16:36:51   
Gianna
IZVORNA PORUKA: troubled

inkubacija je 7 do 14 dana...
psihički se pripremi za svaki slučaj...
po meni, bolje prije nego kasnije...



Potpisujem, mi smo ih odradili prošle godine - skupio ih u vrtiću... user posted image

Dan prije nego su mu izbile kumini kinci su se igrali s njim i oni nisu dobili, tako da....


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: grrrrrrr vodene kozice
13.1.2011 16:41:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: troubled

inkubacija je 7 do 14 dana...
psihički se pripremi za svaki slučaj...
po meni, bolje prije nego kasnije...


slažem se... moje su sve tri imale u isto vrijeme, Kata je imala samo godinu dana i ona ih je još najherojskije podnijelauser posted image kad su mali, nije tolika frka...

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: grrrrrrr vodene kozice
17.1.2011 21:22:43   
Gogule
što prije dobiju to bolje. Danas smo išli u vrtić nakon Božića i kažu tete da su se pojavile. mi smo to obavili kad je Roko imao godinu i pol, a Klara je dobila sa nepunih 7 mjeseci

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: grrrrrrr vodene kozice
17.1.2011 22:08:49   
cuba
Nato, kako je L, jeli ima traga kozicama??

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: grrrrrrr vodene kozice
18.1.2011 9:46:11   
pakić
Gogule, baš me zanima, pošto su tvoji dobili relativno rano, ima li kakav rizik, ako djeca tako rano dobiju kozice?? Moj Kiki ima isto godinu i pol, a sada i kod nas haraju, vjerojatno mu ne bi ništa bilo da sad dobije?

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: grrrrrrr vodene kozice
18.1.2011 9:59:08   
BUMBI
D je isto imao sa 9 mjeseci i dobro je to podnio.Ustvari mi je baš drago da ih je onda dobio tako mali,nego da ih sad dobije

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: grrrrrrr vodene kozice
18.1.2011 10:03:16   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: troubled

inkubacija je 7 do 14 dana...
psihički se pripremi za svaki slučaj...
po meni, bolje prije nego kasnije...



i ja se slažem s tim....sve  u svemu nikakva strašna boleština, pogotovo dok su mali, čak i ak se pogrebu koža im je toliko mlada da se totalno oporavi

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: grrrrrrr vodene kozice
18.1.2011 10:11:02   
mariola
Kod nas su kozice više od mjesec dana vladale vrtićem i školom. Mi smo izbjegavali druženja jer su svi naši mali prijatelji dobili kozice par dana prije nego smo mi išli na put. Da ih sad dobije ne bi mi bilo krivo.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: grrrrrrr vodene kozice
22.2.2011 21:36:13   
Wukovarka
Imamo kozice user posted image Obadvije!!

Imam pjenu za hlađenje Pox Clin, ali što mi još treba user posted image
Pedica radi tek popodne, a ja ujutro idem u grad, pa da uzmem što mi treba...a bolje da pitam vas nego da mi on i u ljekarni nešto utrpaju.

Kakvi su postupci, imamo kakve zabrane user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: grrrrrrr vodene kozice
22.2.2011 21:46:58   
natalijax
a joj mišekice maleuser posted image user posted image user posted image user posted image mislim da nema kupanja i nema van a koliko dugo nemam pojma

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: grrrrrrr vodene kozice
22.2.2011 22:02:44   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
22.2.2011 22:07:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: grrrrrrr vodene kozice
22.2.2011 22:09:07   
cuba
Wuki, zbilja ti ne znam...a da nazoveš ujutro pedicu iz druge smjene pa da ti ona kaže šta ti treba? Možda je to bolje, nego da ti u ljekarni daju svašta nešto...
Ljubi curke, bolje da su dobile dok su tako male...Za dva tjedna ćete se riješiti i togauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: grrrrrrr vodene kozice
22.2.2011 22:18:11   
Indy
dovoljno je boraviti 20 min s oboljelim u istoj prostoriji. također može se širiti zaraza ako oboljeli još nema vidljivih simptoma.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: grrrrrrr vodene kozice
22.2.2011 22:25:19   
Wukovarka
Ma jučer sam bila sa Tenom na cjepljenu, pa smo primjetili par prištića i odlučili čekati, jer ovdje vladaju kozice.
Rekla mi je za Pox clin jer njega imam za Luciju za ubode komaraca jer je jako osjetljiva i rekla mi je za neki vrag, ali sam naravno zaboravila kako se zove.

Imaju tek pokoji prištić...znači tek krečemo u akciju

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: grrrrrrr vodene kozice
22.2.2011 22:37:08   
pticica
da curice sto prije ozdraveuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: grrrrrrr vodene kozice
22.2.2011 22:53:37   
pticica
Zaraza Oboljeli je zarazan za druge oko sebe u zadnjim danima inkubacije, odnosno oko 2-3 dana prije izbijanja plikova. U to vrijeme se virus u najvećoj koncentraciji nalazi na sluznici dišnog sustava, odakle se, najčešće kapljicama sline, najlakše širi. Zaraza je moguća i nakon toga jer virus, dok se god mjehurići ne osuše i dalje aktivno živi u tijelu. Kada se mjehurići osuše i postanu kraste, pacijent više nije zarazan.
Njega i liječenje Kao što je uobičajeno kod zaraznih bolesti, liječenje nije usmjereno na uzročnika bolesti već se liječi simptomatski. Kako bi se spriječile daljnje infekcije izuzetno je važno:
  • poraditi na pojačanoj higijeni pacijenta
  • češće mijenjati odjeću i posteljinu
  • paziti da se dijete ne češe i ne grebe (skratiti nokte)
  • često prati ruke antiseptičkim sapunom
  • kozice često mažite magistralnim pripravcima, (npr. Mixtura alba), najjednostavnije je namazati ih tako da štapić za uho umočite u tekućinu te lagano dotaknete mjehurić
  • mirovati i češće kontrolirati tjelesnu temperaturu
  • pacijenta kupati (ne namakati već samo isprati) u otopini hipermangana (u recimo lavoru otopiti određenu količinu hipermangana pazeći pritom da se svi kristalići otope i da voda bude ružičaste boje), po potrebi i više puta dnevno 


< Poruku je uredio pticica -- 22.2.2011 22:54:20 >

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!