|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tko je iz Zadra?
25.1.2011 22:31:45   
mamara
curke molim pomoč nova sam u gradu i baš se ne snalazim!!! trbam par savjeta i uputa!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tko je iz Zadra?
25.1.2011 22:45:28   
ELISABETH
Ja ti ne živim baš u gradu ali pokušati ću ti pomoći

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tko je iz Zadra?
25.1.2011 22:52:39   
JASNA33
ja sam ti u gradu,rado ću ti pomoći ako je u mojoj moći...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tko je iz Zadra?
25.1.2011 23:13:10   
pepeljuga
Ja inace,al trenutno u Zg,al pomocicu bez frke sto tribauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tko je iz Zadra?
25.1.2011 23:14:44   
pikachu
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja inace,al trenutno u Zg,al pomocicu bez frke sto tribauser posted image


Same here...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tko je iz Zadra?
25.1.2011 23:18:32   
novamama
prijavljujem seuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tko je iz Zadra?
26.1.2011 0:11:12   
mamara
joj super!!!
tražimo stan, tražimo vrtić za djecu....
koja su naselja mirna (ali na preskupa za najam stana), kakva je situacija u vrtičima? čula sam da se jako teško dobiva mjesto. kakve su preporuke, koji vrtič odabrat???
Sve me zanima a rado ču popit i kavu i podružit se ako neka ima volje i vremena!

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tko je iz Zadra?
26.1.2011 0:54:06   
JASNA33
najprije, dobro nam došla u naš graduser posted image user posted image user posted image
što se tiče podstanarstva ja ti baš nemam iskustva,
moja sestra je podstanar i plaća jednosoban stan 2000kn što se meni čini preskupouser posted image user posted image user posted image  
ako čujem da se nešto iznajmljuje,javim tiuser posted image
u vrtićima ima dosta gužve a opet zavisi od starosti diteta,što je dite starije lakše je naći misto...
od kvartova it mogu pohvaliti bili briguser posted image user posted image user posted image
a za kavu se javi na pp pa ćemo se dogovoriti
naravno da se ima volje a naće se i vrimena...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tko je iz Zadra?
26.1.2011 7:38:30   
novamama
ja sam bila podstanar, plaćala jednosoban stan 2000 kn, prije 3 godine...
pogledaj po oglasima - zadarski list i zdinfo, na txt-u gradske tv i voxtv-a...
što se vrtića tiče, ja sam nedavno krenula tražiti u uspjela sam, privatni vrtić...cijene su iste kao u državnim jer su subvencionirani od grada...nema nego nabavit popis vrtića na netu, ima ih dosta pa je to malo pipav posao...što se državnih tiče, tu ima lista čekanja pa...hm...malo teži posao....
od kvartova ti je ok borik - meni najdraži dio, tu su većinom privatne kuće, a zgrade su na bilom brigu, a ima i puno novih zgrada svugdje...uglavnom, svugdje je dobro, osim na poluotoku jer ljeti nemaš mira....
kavica ofkorsuser posted image


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tko je iz Zadra?
26.1.2011 8:06:35   
ikica84
ja sam iz Zd tj okolice,ali sam isto nova kao ti pa ti bas ne mogu pomoci sa vrticima...
al moze kavica i druzenje user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tko je iz Zadra?
26.1.2011 9:06:23   
LUNA000
nisam ti ni ja baš nešto od pomoći...ja sam okolica Zadra...što se tiće stanova najbolje uzeti "Zadarski list" ili potražiti po netu...dobro došla u Zadar...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tko je iz Zadra?
26.1.2011 14:42:54   
mamara
joj curke hvala vam za dobrodošlicu i za sve savjete svaki dobro dođe!
za kavu se javim a vi ako čujete za koji povoljan stan javite (dvosoban)!

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tko je iz Zadra?
8.2.2011 17:43:22   
maja
Jel to nešto novo???

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tko je iz Zadra?
8.2.2011 17:57:17   
mamara
Pa da!!!!
Selimo se u proljeće za zadar jer mi je mm dobio posao tamo! Sad dolazi samo vikendom doma pa nam je malo teško živjet odvojeno tako da čemo i mi za njim negdje u 4 mjesecu!
Kako si ti?

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tko je iz Zadra?
8.2.2011 17:58:40   
maja
aaaaaaa blago vamauser posted image
Ja sam dobro, borim se sa svojim mališanimauser posted image Čekam lijepo vrijeme da šetamo malo, već mi dosta kuće.

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tko je iz Zadra?
8.2.2011 18:09:55   
mamara
Pa nije baš da skačem od sreče jako mi je teško jer su mi tu i roditelji i prijatelji a tamo nemam nikoga al nema smisla da živimo odvojeno!
Ma da se ja još uvjek nadam da če možda još do prolječa doči do neke promjeneuser posted image  pa nekim čudom ostanem tu!
Joj i mi smo siti više te kuče al evo polako zima popušta pa če doči i naše vrijeme!user posted image  a onda svi van!!

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!